Konu eşimin kızı lütfen sağduyulu cevaplar verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Orada da mi sağduyusuz cevaplar almış piremses😂😂😂😂 nasıl aciz yaaa derdine sanal alemde deva bulmaya çalışıyor😂😂😂
Hani çok mutlu ya kocası köpek oluyor ya bavulları toplarım değince fazla mikemmel bir hayatı var diye oluyor bütün bu sıkıntılar 😁

Size iyi eğlenceler ne diyim ben almıyorum almayacağım böyle anlaştım. Genç bir kadınım anası çok afedersiniz bilmem neyini gezdirirken dadılık yapmayacagım, konu boşanmakla ailem arkamda maddi imkanımda var kimseyi yolmak için evlenmedim rızkı böldün deyip duruyorsunuz ya ben sizler gibi eve ekmek almışım diye evlenmedim vizyonsuzlar aşık oldum. Boşanmıyorumda hayalinizdeki kurguları anlatıyorsunuz ya hırsızınızdan geberin tapıyo bana adam zaten ara ara yokluyo çocuk ve direk bavulumu yapıp gideceğimi söylüyorum köpek oluyo yalvarıyo. Çünkü ben şartlarımı baştan konuştum kimseyi kandırmadım çocuk falan istemiyorum. Yan çizenide boşarım aptal yerine koydurmam kendimi. Maddi olarakta sırtımı yaslanıyorum kimsenizde rızkını yemiyorum sevgili ev hanımları kendinizle aynı kefeye koymayın saçma bi platforma konu açmışım pardon. O çocukta donlarını bıraktığında toplamadım direk babasına söyledim bu şartlar katında yaşayamayacağımı ve onu uyardı. Kimse kimsenin kahrını çekmeye gelmedi dünyaya sevgili polyannalar size semer vuran çok olur at gözlüğünüzle iyi seyirler❤️
Mal la bu

@Dilekkk94 ya nereye gittin gel birkaç şey daha yaz. Belli ki çok vizyon sahibi ufkun geniş bi insansın. Gel azcık eğlence ols... öhöm yani bizim de ufkumuz genişlesin
Sanıyor ki her gece 1 post yazıyorum, kadınlar da bütün gün beni dert ediyor😂😂😂 bilmiyor ki biz bunun gibilerle coook eğleniyoruz 😂😂😂

Size iyi eğlenceler ne diyim ben almıyorum almayacağım böyle anlaştım. Genç bir kadınım anası çok afedersiniz bilmem neyini gezdirirken dadılık yapmayacagım, konu boşanmakla ailem arkamda maddi imkanımda var kimseyi yolmak için evlenmedim rızkı böldün deyip duruyorsunuz ya ben sizler gibi eve ekmek almışım diye evlenmedim vizyonsuzlar aşık oldum. Boşanmıyorumda hayalinizdeki kurguları anlatıyorsunuz ya hırsızınızdan geberin tapıyo bana adam zaten ara ara yokluyo çocuk ve direk bavulumu yapıp gideceğimi söylüyorum köpek oluyo yalvarıyo. Çünkü ben şartlarımı baştan konuştum kimseyi kandırmadım çocuk falan istemiyorum. Yan çizenide boşarım aptal yerine koydurmam kendimi. Maddi olarakta sırtımı yaslanıyorum kimsenizde rızkını yemiyorum sevgili ev hanımları kendinizle aynı kefeye koymayın saçma bi platforma konu açmışım pardon. O çocukta donlarını bıraktığında toplamadım direk babasına söyledim bu şartlar katında yaşayamayacağımı ve onu uyardı. Kimse kimsenin kahrını çekmeye gelmedi dünyaya sevgili polyannalar size semer vuran çok olur at gözlüğünüzle iyi seyirler❤️
Cocugun olunca görürüm seni. Seninde cocugunu bir eve sigdiramazlarsa aglama sakin

Almış elin 40 lık çocuklu mocuklu içi geçmiş herifini, havalar binbeşyüz buna rağmen ahahahahh ya hiç güleceğim yoktu gece gece.
Konu sahibini eleştiriyorsun anladık da 40 yaşındaki adamlar içi geçmiş falan değil. Her konuda bunu yazıyorsun . Kuzenim erkek. İlk evliliğini 40 yaşında yaptı mesela. Okul tus iş hayatı vs derken anca. Kadınlar da artık geç evleniyor. Onlar da kart mı oluyor 35 i geçince?

Hani çok mutlu ya kocası köpek oluyor ya bavulları toplarım değince fazla mikemmel bir hayatı var diye oluyor bütün bu sıkıntılar 😁
Koca köpek olsa geceleri rahat rahat uyur hanımı. Adam uyur uyumaz her türlü foruma kocamın 13 yaşında kızından nasıl kurtulurum yazmaz
Konu sahibi donanım haber e de yaz orayı atlama😂😂😂😂😂

13 yasinda kiz babasiyla yasamasina sebep olsaniz nolur sanki ya bu adamla evlenmicektin ya da pasa pasa bakicaksin o kizcagiza. Evlat bu atilmaz yok sayilamaz.
Bi de yok dahiginik yok donunu atmis siz 13 yasindayken napiyodunuz donlarinizi pardon? Anneniz vardiysa o topluyodur bu kizin annesi yok babasi sizinle evli siz de nasil basimdan atabilirim derdindesiniz. Yaziklar olsun

platform platform geziyormuş baksanıza.konu hep aynı ama.yakında ana haberlere çıkıp orada da anlatır.
Kız ahhahaha 🤣🤣🤣🤣 vallahi aklımdan geçti şimdi ben de yazacaktım... Yakında biryerlerde "yeni evliyim kocamın 12 yaşındaki kızını çekemiyorum kocam köpek gibi ama yinede içim rahat değil " diye 🤣🤣🤣

Yani nerdeyse Google arama motoruna anahtar kelimeler olarak : yeni evli köpek gibi koca ve 12 yaşındaki kızı yazsak direk dilek çıkacakmış gibi geliyor bana 🤣🤣🤣

Koca köpek olsa geceleri rahat rahat uyur hanımı. Adam uyur uyumaz her türlü foruma kocamın 13 yaşında kızından nasıl kurtulurum yazmaz
Konu sahibi donanım haber e de yaz orayı atlama😂😂😂😂😂
🤣🤣🤣🤣🤣 Tabi canım orası kesin bize yazdıklarının aksine biryerleri 3 buçuk atıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X