Konu eşimin kızı lütfen sağduyulu cevaplar verin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ahaa küçük dağlar açılınkendinizi nasıl önemli görüyorsunuz Bir geri tuşuna basınca siz bizim için yoksunuz ki dert de etmiyoruz alıştık biz burada neler gördük .
Siz kendinize üzülün, bu kadar kötü ruhu taşımak zor. Allah sizinle muhattap olanların, olacakların yardımcısı olsun
Heee o sana tapan adam zamanında o kızın annesine de tapmıştır. Sonucu ortada sen yine o adama çok güvenme

Kocan sana aşık değil ki. Amsalak bir adam. Bugün seninkine yarın baskasinkine yani. İddia ettiğin yerden darbe alırsın zaten birşey demeye gerek yok. Bir tane de sen dogurursun. Bir sonraki kadın da ne seninkini ne diğerini ister. Diğer kukunun peşinden koşar.

Okudukça sinirleniyorum.
Kocasına ulaşmak, şunları okutmak çok isterdim.
Okusa da bişi demez. Var öyle adamlar. Bişi diyecek olsa zaten baştan der. Temelli almaması tamam hadi neyse de ziyaret günü bile eve sıkmayan kadına bişi demiyorsa okusa da bişi demez. Ben olsam eski eşin yerinde kızımı eve alırım. Nasılsa adam evine alamıyor. Gelir gider eski eşinin evinde görür kızını. Öylesine böylesi lazim

Bsy soracağım madem bu kdr mutlusunuz neden kocanıza sarılıp keyif yapacağınıza gelip gidip burada konu açıyorsunuz?
Kotu kalplisiniz mutsuzsunuz ve huzursuzluğun dibindesiniz burada ne yazarsanız yazın kotu kalbiniz hep sizinle gelecek ve asla mutlu olamayacaksınız
He dönüp dolaşıp 1 bardak suya muhtaç kalacaksınız ama haberiniz yok

Bence söylediği kadar kocası ona tapmıyor. Okul kapanınca gelecek diye kara kara düşünüyordu konu sahibi. Dediği gibi bir bavul göstererek kandırıyor olsaydı eşini, hiç buraya çözüm için yazmadı.
Adamın iyi olmadığı belli ama bu kadın kadar da kötü değildir belki. Ya da bu kadının bu kadar kötü olduğunu bilmiyordur bence.

daha öncede yazmıştım karı koca birbirinize layıksınız. demek kızı gelicem deyince bavulunu hazırlıyorsun köpek oluyor yalvarıyor
ne olmasını bekliyordun ki zaten insan olsa baştan şartlarını kabul edip kendi kızından vazgeçmezdi..

yok o köpek olup yalvaran kocasının ileride anlaşamayıp boşanırlarsa falan kendisinden olana babalık yapacağını sanıyor.
dünya kendisinin etrafında dönüyor çünkü.

Bunca hirs ve hincin altinda yatanin sevilmediginiz ve ilk firsatta sizi bosayacak biriyle, hem de genc bir kiz babasiyla evli oldugunuz o kadar belli ki.

Sevdigim bir Alman atasozu der ki; “Allah’in degirmeni yavas doner ama cok ince ogutur”.

“Una dondum hanimlar, pismanim” diye yazmaniz yakindir. Cunku atalarimiz “At gibi giden, it gibi doner” de demis.

Son düzenleme:

Ah prenses

Tatlım o kadar hayatsız , vizyonsuzsun ve hazımsızsın ki. Adamın senden önce evlendiği kadının kızına bile tahammül edemiyorsun, kadını sevmiş olmasına tahammül edemiyorsun. Hatta kadının şu an ki yaşamına bile tahammül edemiyorsun.

Neyse tatlım hadi siz birbirinize tapın. Fazla zamanın kalmadı biraz daha tadını çıkar

Sadece tek birsey sormak istiyorum, karnindaki den de mi korkmuyosun, yukarda Allah var, o görüyor, evladim olacak demiyormusun?

Evet haklısınız.
E peki madem bunlar karı koca anlaşmalarını baştan yapmışlar ya..Hani çocuk gelince konu sahibi evden gidecek oluyor kocasıda yalvarıyor ya..Demek ki okul kapanınca yanına almayı düşündüğüne göre kocasının anlaşmadan haberi yokKonu sahibi kendi kendine anlaşma yapmış sanırım..Kendi kendine bavulunu hazırlayıp geri boşaltıyor da olabilir..Bu kısımların tamamen hayal ürünü olduğu çok belli

O şey budalası kocanız yeni birini bulup ona köpek olana kadar bekleyin. Kimin hırsından geberdiği de çok açık, kuyruğu dik tutmak adına sarfettiğiniz her kelimenin ardında buz gibi korku yatıyor. Tabi biliyorsunuz elinizdeki malı, ödünüz patlıyor değil mi ? Kolay gelsin valla, işiniz zor.

Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş demek istiyorum.Sizin gibi düşünen biriyle zaten evladını gözü görmeyen karaktersiz biri olabilirdi.Yalnız bi de şu açıdan bak.Evladını başka bir kadın için kapı dışarı eden bir adam ilerde de başka bir kadın için aynı şeyi sana yapar.Hı ama senin paran pulun vardı dimi önemi yok.Gerçekten kötü kalplisin.

Tırnaklarını yiye yiye burayı okuduguna eminim.
Sen kime vizyondan bahsediyorsun zalim üvey ana ?

Sadece tek birsey sormak istiyorum, karnindaki den de mi korkmuyosun, yukarda Allah var, o görüyor, evladim olacak demiyormusun?

Bunun için duygusal bir zekasının olması lazım.
Ağzından foseptik akan birinde bu zeka olamaz.
Demiyor ki ben bir evladı sınıyorum kendim de evladımla sınanırmıyım.

Burda atıp tutuyor ama kalıbımı basarım. Evlenince %100 değişen bir adam var hayatında aşırı mutsuz ve sevgisiz. Ve şu an 3,5 atıyor kız gelir ya da adam bunu boşar diye.
Zaten adam da almış bunu basmış nikahı zaten hamile de daha ne çabalasın alacağını almış vereceğini vermiş. Baba olma hevesi olsaydı zaten ilkine sahip çıkardı.

Yoksa dediği gibi adam buna köpek olsaydı buraya konu açmazdı akıl almak için.

Karısı için çocuğunu atan o adam yarın bir gün bakalım sizi kim için atacak. O koca müsveddesi bu yazdıklarınızı okur umarım. Aptalsınız zaten aptal yerine koydurmam mı var? Çocuklu adamla evlenip çocuğun hayatına dahil olmayacağını düşünen insan hem aptal hem cahildir. Aynen platform saçma o yüzden mi konu açıp duruyorsunuz? Ya bizi sinir etmek ya laf işitmek hoşunuza gidiyor. Sen o kocayı boşayamazsın ayrıca sonra kocasız kalırsın o da işine gelmez. Senin gibi şımarık, bencil kadını aklı başında biri zaten eş diye almaz kendine. Boyunca çocuğu olan adam bulmuş genç kadını evlenmiş işte.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…