Kocamla ne zaman dışarı çıksak...

Bence eşinizin yüzüne bakıp ilgi yalvardığınız için oluyor bunlar. Herkes bu kadar sevgiye şımarır. Bir süre sadece kendinize odaklanın istediğinizi yapın. Mesela eve geldi ben yorgunum dedi. AA tamam beni de arkadaşlarım çağırdı zaten ben gezmeye gidiyorum deyin. Bırakın merak etsin kıskansın. Hatta arkadaşımın yanında birini getirdi tanıştırdı vs ne olduysa arada kıskandırın. Bir bakacaksınız o sizle gelmek istiyor. İstediğinizi sürekli yapmadığında da tepkinizi koyun her şeye tamam demeyin. Kısacası eşinize kendi hayatınızın olduğunu ona muhtaç olmadığınızı ve dışarda olası erkek ihtimalleri olduğunu bilmeli. Burnunun dibinde sürekli ilgi görmek istyen kadın itici.

Eşiniz tuhaf amenna ama siz de niye her şeye tamam diyorsunuz?
Dışarı çıkmışsaniz ben eve gitmek istemiyorum dışarıda yiyelim ya da şuraya gidelim falan niye demiyorsunuz?
Deseniz illa eve gidelim mi diyecek eşiniz?
Başkasına gelince gidiyor gayet gitmesi gereken yere, sizde itiraz etmeyi bilin biraz.

Son düzenleme:
Siz her şeye tamam derseniz o da yapmaya devam eder tabi.
Rahatsız olduğunuz şeyleri açıkça dile getirmeye ne dersiniz?
Adam ha bire sizi ekiyor, siz de tamam canım diyorsunuz. İlk yaptığında hadi neyse dediniz, ikincide beni gideceğiz diye çıkardın niye geri dönüyoruz diyemediniz mi? Bu yaptığın beni rahatsız ediyor artık desenize ya. Bekleyip bekleyip evde yemek yok döner al demekle tepki mi göstermiş oldunuz şimdi? Hala ne yiyeceğini düşünüyorsunuz adamın. Adam da masraf olmasın evde makarna yap diyor.

en iyisi sen kocanın dağıttığı ürünlerden sipariş et ve onun getirmesini sağla, ancak öyle zaman ayıracak gibi duruyor.
üzgünüm ama önceliği sen değilsin.
her şeye tamam deme bence

Ben senin anlayışından yoruldum kıyamam ne dese tamam demişsin. Ben çoktan kafasına bir şey geçirmiştim. O ne öyle ya dengesiz mi ne.
Çorap frlat asdff .. nerde yorımunu görsem ben bi dişil enerjime sövme faslı yasıyorm acep seni gözardı mı etsem

Bu tür şeyleri okumak benim içimi bayıyor. Yahu kaç yaşında insanlarsınız tamam birkaç konuda kararsız olabilirsiniz ama bazı şeylerde de net tavrınız olmalı. Ben sizi de haksız gördüm bu durumda.Sizin sıkıntınız her şeye, "Tamam canım." demeniz. Siz tavrınızı koyduğunuz zaman bile maalesef ciddiye alınmıycaksınız çünkü bu adam sizin tamam demenize alışmış olacak. Ayrıca bir şeyi canınız çekiyorsa o an yiyin kimsenin( bu eşiniz bile olsa) sizin adınıza karar vermesine izin vermeyn. Evlenmiş olabilirsiniz ama siz ayrı ayrı iki bireysiniz.

Simdj kargolari yuruyerek birakiyosa gercekten ayaklarinin tabanlari agriyor olabilir aksama enerjisi kalmiyodur.tabiki bir olur iki olur ucte patlar bu is. Simdi evet evlilik guzel bir kurum. Evlilik iyi adamlarla guzel sorumluluk bilen aradaki dengeyi koruyan merhametli adaletli adamlarla.sizinki beceriksizmi diyim hayattan sogumus oylesine yasiyormu diyim biseye benziyor ama soylemeye kiyamadim.simdi boyle bir adama hemen hemen bende sahibim diyebilirim ama aradaki fark ben cevvalim.benimde icimin cok bayildigi zamanlar oldu baktigim zaman yuzune hayat enerjimin gittigi zamanlar tabi ne kadar surdu derseniz evliligimin ilk senesinde caktim olayi.kendim mutlu olmayi ogrendim.zaten hep gorevlerde. Bizimkine goz yummamin sebebi bu. Yani evde olmuyor. Bende kizlarla arkadaslarimla ohhh geziyorum tozuyorum canim disardan yemek istese aliyorum.dunyaya bir defa gelmisim o an canim kofte istyosa kimse bana makarna yediremez ya ..herseye tamam demeyin bu arada o vazgeciuorsa tamam canim hadi in arabadan ben cikiyorum sende evde yat asagi diyeceksin cikacaksin.aillecek aynilar bide bunlar sanirim

Konunun devamında sizi eve bırakıp kuzenin yanına gideceğini düşünmüştüm gitmemiş.
Erkekler genel olarak aile olarak gezmeyi sevmiyor bence
Bi de harcama yapmak istemiyor gibi geldi
Kardesi de belki almak istedi dışarıdan yiyecek sizi aradı geri vicdan yapıp
Bu kadar kararsızlık sizi yıpratmis
Yapmak istediklerinizi yapın. İyi gelecek olanları yapın vazgeçmeyin. Erkekler ne kadar idare edersek hep daha fazla idare edelim ister. Size yapmadığı harcamayı başkalarına yapınca daha çok üzülürsünüz.

Öğlen 2 ve 3 ne ya çok tembelsiniz kusura bakmayın ..sabah 5 te kalkin kendinize bakın spor yapin miss gibi olur ..sadece spoilere okudum ..diğerlerine yorum yapamicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…