Kocamla ne zaman dışarı çıksak...

Maşallah darısı başıma

Bi karar verip yola düştüğünüzde sonra geri adım atmak istediğinde hayır ben gitmek istiyorum, gidiyoruz diyin. Kendi kararınızı kendiniz alıp uygulayın. Dışarı kendiniz de çıkın.

Valla içim şişti allah sana sabır versin herkes kendi yaşadığını bilir kendi hayatını bilir kimse bilmez kimin ne yaşadığını o yüzden bence sizde baskı yapın çıkmak istiyorum gezmek istiyorum diyin napacak başka bisey yok sanki

Üşengeclik yay? Oglak? Terazi?
Kararsızlık fikir degişkenligi ikizler?
Merak ettim esinizin burcunu. Yani bunlardan biri degilse bile yukseleni heralde bunlardan biridir

He milletin kargosu için bağ bayır dag şehir dolasıyor yorulmjyor veya uzak gelmiyor görevi de olsa. Sonucta sizle dısarıda 1 saat takılmakta kocalık görevi.kardesi için uzak dedigi yerlere gidebiliyorda size gelince heryer uzak..oturup konusun cddi ciddi. Hadi calıstıgı gunler neysede haftasonu ctesi yarım gun calısıyorsa ogun dinlensin.bari pazarı size ayırsın

Bu adam sadece size mi üşengeçlik yapıyor acaba açıkça konuşun garip bir huy

kocanız dengesiz bi dediği bi dediğini tutmuyor

Kuzum peki siz neden eşinize süreki olur canım, peki paşam diyorsunuz?
Adam gelgit yaşanan dalgalı deniz gibi.
Siz de anlayış abidesi ve noter gibisiniz.
Ben eşimi anlıyorum yaptığı iş kolay değil. Bu yüzden genelde tamam demeyi tercih ediyorum fakat böyle durumlarda çileden çıkıyorum çünkü hevesim çok kırılmış oluyor. Ne yazık ki anlayış konusunda haklısınız fakat benim herkese karşı yapım böyle çok aşırı empati yapan bir insanım ve insanları kırmayı sevmiyorum, ben zamanında çok kırıldım fakat damarıma basılınca da ipler bende kopuyor.

Şu an Türkiye'de misiniz; yurtdışında mı ? Tutumlu olmak kötü bir şey değil ancak köfteden makarnaya geçmekte çok sağlıklı gelmedi.
Yurtdışında yaşıyoruz, Türkiyeyle bağımız şuan Ailelerimiz sadece. O günden beri çok fazla gitgel dalgası yaşıyorum inanılmaz bunaldım.

Yurtşında yaşıyoruz ve kardeşi dil konusunda hiçbir şey bilmiyor. Taksi çağıramaz, burada sanal market gibi kapıya getiren bir hizmet yok, atm'ye nasıl gidilir bilmiyor. Bu yüzden tüm yükleri eşim ve ben çekiyoruz. Zaten çok bunaldım artık ona sormuyorum dışarı çıkalım mı diye. Kendim çıkıp geziyorum ve kendime bir ortam yapamayı düşünüyorum. Bebeğim 1 yaşından sonrada işe girebilirsem kendime gelirim büyük ihtimalle.

Biz yurtdışındayız, kardeşi ve karısı dil bilmiyor. Bu yüzden tüm yükü biz çekiyoruz. Bende saldım artık kendi başıma takılıyorum. Bakalım bu tavrıma ne zaman bir şey diyecek.

Konu saçma görünüyor ama biraz anlamak lazım burda eş başkalarının ihtiyaçlarına yetmeye çalışıyor ama kendi evi ve eşine bütün erteleme girişimlerimi dökebiliyor rahatça. Konu sahibi biraz kendisinin öncelik olmasını istiyor. Ama zor adam alıştırmış kadını ertelemelere işine gelmedikçe aman sonra yaparız. Yorgun olmasını anlayışla karşılamak lazım ama konu başkası olunca yapabiliyorsa yapılabilir şeyler istiyor demek ki konu sahibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…