Kocamla ne zaman dışarı çıksak...

Icim daraldi. Ya herseye nasil tmm kociş diyebiliyorsun. Ben coktan bir cinnet gecirmistim. Esin üsengec tuaf bir karakter ama sende cok normal gelmedin. Bir yemek 2 3gun yenirmi bilemedim. Cocugun yokken 3lerde kalkiyormussun ben 10da kalksam basim agriyor . Bence evliliginiz daha oturmamis kusura bakmayin.

Ay tövbeler olsun. Hasta bu adam sizide hasta eder. Bı dediği bı dediğini tutmuyor bipolar mıdır nedir. Sürekli fikir değişiyo insan guvenemez ki

Siz her şeye tamam canım dediğiniz için ve eşiniz her şeye kendisi karar verdiği için tek kişilik düşünüp karar veriyor.
Eşiniz neyse de sizde bir tuhafsınız, adam sizi oradan oraya savuruyor ''tamam canım'' deyip duruyorsunuz

Bazen bende eşime diyorum avm ye gidelim die yorgunum yarın gideriz dio bende o işten gelene kadar hazırlanıyorum oda hazırsanız çıkalım der götürur birde avm de yemek.yiyoruz eve geliyoruz ama illa ki bugün gitmezsek dediği gün götürür. Sizin eşiniz çok erteliyor fazla yorucu bi insan. Bedenen değil beyni yoruyor. O zaman siz dışarı çıkın o eve gelmeden ben surdayim iş çıkışı buraya gel diyin oda mecbur gelir heralde

Hamburgerden makarnaya çok sert bir geçiş olmamış mı? Siz niye bir şeyleri yapmak için eşinizin ağzının içine bakıyorsunuz ki?

Eşiniz de hata var .siz de herseye tamam demeyin birseye niyet ettinizmi onu yapın. Biraz dediğim dedik olun .herseye sen bilirsin canım olmaz .sizde bir bireysiniz yanındaki çanta değil sesiniz çıksın. Köfte mi istiyorsunuz alın kararı ona birakmayin

Çocuklu bir kadın nasıl öğlen 2’ye kadar uyuyabiliyor? Siz uyurken o çocuğa kim bakıyor?
Siz çamaşır sermeye bile üşeniyorsunuz neden evlendiniz?

Benim 2.5 yaşındaykenki oğlumun halleri gibi ne desen ıhh ne desen tersi tövbe estağfurullah şuan 5.5 yaşında o bile düzeldi allah sabırlar versin zor durum

Ben katılıyorum yahhu adam mıymıntı ötesi mıy mıy mıy bununla dışarı çıkıp ne yapacak konu sahibesi

O kadar haklısın ki sana sarılıp haklısın demek istedim resmen okurken... İçim şişti. Sadece önerim kendini yetersiz hissettigin konularda geliştirmeye çalışman. Belki sen geliştikçe adamı beğenmemeye başlarsın. Veya kendisi duzelmek ister. Ama mutlaka değişir bir şeyler.

Adamı hastaneye gitmeye ikna et. Dahiliye bölümünden randevu alın, gerekli tüm tetkikler yapilsin. Karakter özelliğinden ziyade bir takım vitamin ve mineral eksikliği, diyabet, hipoglisemi,karaciğer ile alakalı degerlerde bozulma gibi durumlar olabilir. Bazen B12 eksikligi bile su anlattigin duruma sebep olabiliyor.

Esinizde bi anormallik var ama adini koyamadim. Tedavilik oldugunu dusunuyorum bastan sona garip davranislar

esin anlayissiz annesi ile konusacak baska bir zaman bulabirdi anneside anlayisli olup konusmayi uzatmayabilrdi empati olmayinca böyle oluyor ne yazik

Adamda sikinti var da siz de yanlis yapiyorsunuz. Adamin gokzunden bakin bir de. Hersey tamam canim, olur bir tanem ve bir anda BOOOOM. Herseyi icinize atmayin, iletisime acik olun.

O zaten çok problemli. Ama bence sizden de tepki görmediği için bu kadar rahat davranıyor. Adam ne derse tamam dediğiniz için, o bunu problem olarak bile görmüyor. Ben 2 gün evde olayım. 3.günü direk, aşkım ya yemeğe ya yemekten sonra çay içmeye çıkalım. Evdeyim ve bunaldım. Biraz hava almaya ihtiyacım var derim. O da anlayışla karşılar. 17 dk lık bir yol da uzun bir yol değil. Ben gecenin 1 inde , yataktan kalkıp midye yemeğe 1 saat yol gittiğimizi, arabaya aldığımız otostopçular öğrenciler diye 2 saat yolumuzu uzatıp evlerine kadar götürdüğümüzü, canımız sıkıldı diye aynı günde 2 şehir gezip eve geldiğimizi biliyorum. Bunun gibi birçok benzerini de yaptık. Eşin çok tuhaf. Senin de susup tamam demen ondan da tuhaf. Ben bu kadar duramazdım kesinlikle

Üşengeçliğinde bu kadarı ve çok kararsız net karar veremiyor üstelik kuzeni kendisi gidemiyormuymus ne değişik insanlar var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…