Kocamla boşandık çok mutsuzum :(

aldattıysanız zaten sevmemissinız kı siz erkekler sogudu mu nafile hele aldatmakk yani kafana sık daha ıyı kesinlikle affetmıyolar kör ölür badem gözlü olurmus ya sizinki de o hesap yanı affetmesinde zaten ayrılmış o yol bikere herkes kendi yönüne bakmalı bence.

Kendi düşen ağlamaz. Ne olursa olsun aldatmaman gerekirdi onun için değil kendin için yapmamalıydin. Bak bosanmissin madem bosanmayi kabul edecektin. Yapmadan da boşanıp sonra ne halt yiyosan yerdin. Hiçbir gerekçe ihaneti açıklayamaz.

Sevmiyorsun ki aldattin. Bosanmissiniz da. Tekrar neden sevmedigin biriyle evlilik istiyorsun ki? Bosta kalinca insan eskilere mi sariyor?

Sevdigim icin geri donmek istiyorum baska hic bi nedeni yok. Disarda erkek mi kalmadi sanki ama seviyorum.
Dışarda varmış da evde kalmamış ki aldatma girişiminde bulunmuşsun.Madem haklı yere aldattın,Ada'm sabahlara kadar eve gelmeyen bir adamdı 2 senedir neyi unutamadın da barışmak İstiyorsun,hata bende diyorsun.Aldatan kadından da hayır gelmez,kocadan da...Aldatarak kadın erkek eşitliğini mi dile getirmek istedin acaba...

Erkek oldugunu dusunen fitne fucur fesat insan bir benmiyim ya

Kocanıza aşık olsaydınız, zaten başka bir insanla aldatmazdınız.Dolayısıyla şimdi adam sizi niye affetsin ? Tekrar yapmayacağınıza nasıl emin olsun ?

Karakteri ortadaydi zaten defol demesine sasirmadim
Ama keske banlanmasaydi da okusaydi yazilanlari simdi hala kendini hakli saniyor
11 ziyaretçiden biri belki konu sahibidir :) Aldatan birine burdan olumlu yorum çıkmaz ki, nasıl tahmin edemedi alacağı yorumları acaba? Gerçi aldattığı eski kocasının annesi ve teyzesi destek olunca, kadına yaptığını doğru birşey gibi geliyor sanırım.

Ne alaka ya ne saçma bir mantık ne halt yerse yesin aldatamazsın kardeşim aldatıcaksan evlenmiceksin dost hayatı yaşıcaksın günah değil mi o adama mideniz nasıl bulanmıyo yabancı birine bakarken dönmemesi en iyisi adama yazık!!

Erkekler yapınca hicbisey yok kadınlar yapınca o.. oluyor dimi. Anlamiyorum şu zekanızı gerçekten. Her insan hata yapar onemli olan pisman olmak ve bende yeterince pismanim bedelinide cok agir bi sekilde ödedim
Yapilanlarin bedelleri tabiki de odenecek ama en agir sekilde demissiniz adam sizi yapmasi gerektigi gibi bosamiş buna siz bedeli cok agir mi oldu diyosunuz ne bekliyodunuz ki ? Dua edin bence biz ne kadin siddeti vs duyuyoruz haberlerde bu sebeple cinnet gecirenler hazmedemeyenler var. Kocani sevdigini saniyosun sen seven kisi aldatamaz bu kadar net.

Arkadasım adamı rahat bırak ve önüne bak artık. Telafisi olmayan bir yara açmışsın, birarada olamazsınız

Erkekler yapınca hicbisey yok kadınlar yapınca o.. oluyor dimi. Anlamiyorum şu zekanızı gerçekten. Her insan hata yapar onemli olan pisman olmak ve bende yeterince pismanim bedelinide cok agir bi sekilde ödedim

kim dedi erkekler yapınca bişey yok diye?
eşim böyle bir şey yapsa birdaha sonsuza kadar yüzümü göremez ve bedelini de ömür boyu ödese yine kendini affettiremez. azcık midesi olan kimse kaldıramaz zaten başkasının yatağından çıkıp kendisinin yatağına giren erkekle evliliğine devam etmeyi.

ihanet var sonuçta ortada kendini de parçalasan toparlanmaz o ilişki. eşin de dönmesin zaten. aldatmanın gerekçesi mi olur canım

Adam kötü alışkanlıkları olan ama gururlu adammis taktir ettim.

Adamlar direk boşuyor valla ikinci şans yok du bi bakayım duzelecekmi yok. Kadınlar kırk kere düşünüyor napsam adam olurmu diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…