Kocam güçsüz ve beceriksiz

Ayy okurken boğdunuz beni buraya bunları yazan o adama ne pskolojik şiddetler uyguluyordur siz sindirmiş olmayasınız adamı 10 yıl birliktelik 2 yıl evlilikten sonra pes diyorum size

Siz bu adamı gram sevmiyorsunuz. Şunları sıraladığınız adamı sevemezsiniz ne mutluluğu ..

Bu kadar fazla kontrolcu ve baskın kadınlar zaten fazla eril adamlarla mutlu olamıyorlar sonu hüsranla bitiyor bu karaktere anca kocanız katlanır
Evet bu huydakiler genelde fazla eril adamlarla geçinemiyor.
Ama fazla pasif adam da kadını ruhen çok yoruyor, kadın bıkıyor örnekte olduğu gibi.
Ortası en iyisi.
Öyle birini bulması iyi olur.

Benim bir yeğenim var böyle maalesef. Kısa boylu çelimsiz ve sosyal ilişkileri sıfır. Aslında çok kibar ve nazik biri ama asosyal, bir de tikleri var, hiçbir işini kendi yapamaz, annesinden yardım ister. Şimdi yaşı da 29 nasıl evlenecek ne olacak bu çocuğun hali diyoruz? Onun geleceğini görür gibi oldum. Şimdi sevmeseniz 10 yıl katlanmazdınız ama artık bıkmışsınız. bu konuyu da bıkkınlığınızın tavan yaptığı bir anda yazmışsınız. Yani kolay kolay bu durum düzelmez. Düşünün taşının gerekirse birbirinizi daha fazla yıpratmadan boşanın, ya da boşanmayacaksanız durumu kabullenin ve bir çift terapisine gidin. Ama çok da değişmez bu vakitten sonra.
Var hayatın içinde böyle insanlar.
Sık karşımıza çıkmıyor.
Daha çok televizyonda, filmlerde yapılan tiplemelerle gündeme geliyor.
Ama varlar ve hayatları gerçekten zor.
Yaşayarak, tecrübe ederek kendini iyileştirebilenler olabilir ama zor görünen kişiler de var.
Yardımcı tedavi, terapi vs. gerekir kendine yeterli hâle gelebilmeleri icin. Ne kadar etkili olacağı kişiye bağlı. 🙄

eşimde kısa boylu ve kilolu değil ama bende uzun ve zapzayıf çıtıpıtı değilim :KK70:
eşimin kısa boyuyla hiiiççç kilolu olmasını istemem. minnoşum benim.
siz bence adamın yakasından bir düşün ilerde 'güçlü' bulduğunuz biriyle hoop bakışıverirsiniz valla. böyle tiplere hiç güvenmem ben.

X