Kocamla boşandık çok mutsuzum :(

Aldatmak icin sebeplerim vardi demisiniz cok merak ettim ne gibi bir sebebiniz vardi.
O adatiginiz adam ne oldu?
Esiniz hakli kayinvalideniz nasil istiyor onuda coZemedim.
Egzantirik bir durum.hayatiniza bakin bir daha evlenirseniz de sakin ha aldatmayin

Ipi kesin ve bir dugum atin. O ipi her elinize aldiginizda o dugum elinize gelecektir. Tekrar eski haline getirebilirmisiniz.

Ya insanız yanlış yapmışsınız yapmam der yaparız şaşmam deriz sasariz seni çok iyi anlıyorum bir anlık gafletle insan herşeyi yapabilir neye göre iyisiyiz neye göre kotuyuz burda aldatilip af edilen adamlar var erkek yapınca af ediliyor kadın olunca işin rengi değişiyor bir de böyle düşü hadi baristiniz bir araya geldiniz karşınızda ki bunu hep hatırlayacak söyleyeceği her sözde gururunuz incinecek bunu kaldırabilecek misiniz her tartışmada hatırlatacak kendine eziyet etme belki karşına daha hayirli biri çıkar evlenir mutlu olursun belki bir daha çaresiz kaldığında hataya düşmesin kendine iyi davran lütfen zorlama Allah a bırak ...

Empati yapın siz aldatıldınız mide kabul edermiydi ??
Hic bir insan kabul etmez kabul edenlerde sevgileri agir basiyor yada ailemi dagitmayayim diye devam ediyor .bunu haklı tarafı yok ama insanları yaptıkları yüzünden yargilayamam yanlış yapmış olabilir Allah affetsin.yeni bir baslangic yapar bir daha hatasını tekrarlamamaya calisir . Ama kalkıp ta eski eşi affetsin diyemem kim olsa gururuna yediremez Allah kimseyi sasirtmasin

Yani sonuçta eski eş yuva yıkılmış zaten ,istememesi gayet doğal her insan hazmedemez ,hazmedene de niye demem ya çocuk vardır yada kendinde de o derece hata vardır kastım bitirilemiyorsa evlilik hiç bi şekilde ama kimse kimseye gebe değil her iki tarafı da anlamak gerekir bana kalsa ben sindiremem ,sindirene de diyecek lafım olmaz .Sonuçta her birey haklı yada haksız kendisinden sorunlu...

Aynen öyle .

E adam Kurtulmuş tekrar niye dönsün ki!? Ne istiyordun? Sen istediğini yapıp adam da eyvallah mı diyecekti? Ya da aşkından ölüp vazgeçemeyecek miydi? Ya da seni mi öldüreydi? Ne bekliyordun! Adamı yeterince yıpratmışsıniz artık rahat bırakın!

adam istemez artık. midesi kaldırmaz ki . üstelik üstünden 2 yıl geçmiş boşanmışlar. daha niye yeniden birleşsin.

Oh ne ala memleket hem aldat tekrar barışmak için adamı zorla cık git adamı rahat bırak. Bence bu konu fake hangi anne oğlunu aldatan kadınla konuşur anlamadım gitti
Eskiden ben de böyle düşünürdüm gerçi hala da anlam veremiyorum ama inanın konuşan var.Benim kv eşimin eski eşiyle konuşuyor mesela.o da aldatmış.Hatta biz ilk evlenmeye karar verdiğimizde bana karşı bir tavır sergilemiş, eski eşle ortak hareket etmişti.Bunun mantığını ben çözemedim açıkçası.çözen varsa bana da anlatsın.

Eski gelini seviyor demek ki hatasını annesi kabulleniyor saçma ama çoluk çocuk varsa aileler ayrılık istemiyor belki o yüzden.

Aldattım ama inanın beni buna iten cok sebep var cok pismanım. Esim de hala beni cok seviyo bunu kendiside soyledi ama guveni yok
Aldatmanın hiç bir geçerli sebebi olamaz. Güvenin olmadığı yerde sevgi aşk Faso fisodur kandırmayın kendinizi. Hadi eşinizle tekrar birleştiniz diyelim o adamın yüzüne nasıl bakacaksınız o adam size her baktığında yüzünüz kızarmayacak mı?

Aldattım ama inanın beni buna iten cok sebep var cok pismanım. Esim de hala beni cok seviyo bunu kendiside soyledi ama guveni yok
Sakamisin sen aldatmis ve seviyomus bu ne alakasiz bir sevgi
Anneyede pes aldatan gelini istemekte neyin nesi

Esiniz sizi hala seviyorsa sevgi denen seyin tanimini bi yapin bana , neye gore sevgi

.

Keske tüm aldatma konularına böyle yorumlar gelse..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…