Kocamla boşandık çok mutsuzum :(

Şimdi işin fizyolojik ve psikolojik sebeplerine girmek istemiyorum, konuya vakıf da değilim. Ama kadın aldatirsa sanırım, fıtratı gereği duygusal yoksunluktan, sevgi açliğından aldatır. Bu eksikliği, bir başka adamda tamamlar. Onunla duygusal bir tatmin yaşar. Konuşur, flortlesir. Onun ilgisi, iltifati, koruması sahiplenmesi hoşuna gider. Erkek mantığı gibi, gidip ilk anda işi fiziksel eyleme dokunce bize saçma geliyor. Anlatabildim mı?

erkek kadın fark etmez fızyolojı mijyolojı :)

aldatan karaktersızdır ...bu hanım ablamız da karakterının ekmegını yıyor...

A L D A T M I Ş S I N I Z ..... aldatmanın sebebi mi olur?? ne demek o itti beni buna???
O dönem eşiniz sizi aldatsaydı sizin ona karşı güveniniz olur muydu?
o da beni seviyor diyorsunuz! Güven yoksa Sevgi de aşk da yoktur.
Hata yapmışsınız sonu bu olmuş. katlanacaksınız. ve bu durumdan ders alacaksınız!!
Kendinize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi başkasına yapmayınız!!

Seviyorum bu yuzden esimle barismak istiyorum diyorsunuz ama gercekten seviyor olsaydınız aldatmazdiniz...Seven insan aldatmaz, aldatmayi gectim bakmaz bile baska birine...

Sizin ki Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmak gibi geldi bana kusura bakmayın lutfen...

Hadi yine eşiniz affetti baristiniz diyelim,esinizleyken,yüzüne bakarken sizin içiniz rahat edecek mi peki?bence hiç birşey eskisi gibi olmaz...

Bu sizi ilgilendirir mi ? Ilgilendirmez. Yasadiklarimi bi ben bilirim siz anca yorum yaparsiniz. Insan sandim burdakileri bende

O KADAR KÖTÜYDÜ MADEM ADAM O KADAR ŞEY YAŞADIN MADEM NEDEN ADAM A DÖNME İSTEĞİN VAR !!!
EGO OLABİLİR Mİ ? HAZIMSIZLIK? YOK YOK BAŞKALARINDA BULAMADIĞIN BİRŞEY SANIRIM !!!

DUYMAK İSTEDİĞİNİ DUYAMAYINCA ÇİRKİN YÜZÜNÜ GÖRDÜK! ŞİMDİ PERDELERİNİ KAPATTA GÖRMEYELİM

Bu iş artik olmaz bence olsada fazla yürümez sonu yine hüsran olur adam güvenini kaybetmiş bir kere her yaptiginiz seyde iyi birsey dahi yapsaniz aklina getirecektir aldattiginizi ornegin sariliyosunuz diyelim " acaba ona da sarildi mi" siye dusunecek ve uzaklasacak ve hadi bi kavga daha. Ayrilik en hayirlisi olmuş

aldatmanın gercekten bahaneleri de cok bos oluyor ben kendimde arardım sorunu esim aldatsaydı vs demis icki ictigi icinde kendinizde arasaydınız ozaman adam neden ickiye baslamıs ama siz sorunu kendinizde aramak yerine aldatmıssınız..aldatılan kadın veya erkek hic farketmez sonrasınsa aldattıgı kisiye donmek istememeli en azından hatasının affedilecek birsey olmadıgı kavramalı nasıl bir iliski olur yahu baska bir adamla olunulmus sonra adamın herseyi unutup size tekrar karım demesini beklemek aynı sey kadın icinde gecerli adam gitmis baska kadına ben sonra alıcam onu yatagıma hayatıma es diye o evlilikten hayır gelmez zaten adamıda bırakın hayatına baksın

Aldattım ama inanın beni buna iten cok sebep var cok pismanım. Esim de hala beni cok seviyo bunu kendiside soyledi ama guveni yok
Bence de affetmesin çünkü ben de aldatıldım o kadar kötü bişey yapmışsınız ki anlayamazsınız asla

PARDON? Aldatilinca oldurmeye izin mi veriliyor mus?
Korkuncsunuz

yaa ben bunu mu kastetttımmm...ne psikopat gerızekalı adamlar var ..oldurulen bır suru kadınımız var.masum yada suclu kımse bılmıyor ama cınayete kurban gıdıyor..adam bır sınır anında bunu oldurebılırdı ıyı halden yırtabılırdı.bunlar hıc olmuyor dımı..ben ne anlatıyorum sız ne anlarsınız acaba .neyse ya ıstedıgınızı dusunun.

Aldattiginiz halde annesi ve teyzesi istiyor oylemi nerde oyle anneler teyzeler ya. Iliskilerde bi tılsım olduguna inananlardanim ve o tilsim bozuldumu yerini hicbirsey tutmuyor. Siz o tilsimi bozmussunuz.

kadının aldatması felaket oluyor yapcask bisey yok yolunuza bakın

Şeytana uydum de, pişmanım tek seferlikti bir daha olmaz de. Çocuk varsa onu sür öne, kadınlar sık kullanır çocukları aldatan eşlerini affetmek için. Yuva zor kuruluyor de, yapmak zor yıkmak kolay de. Ona böyle tutunabilecegi sebepler ver. Yoksa işin zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…