Kocamla boşandık çok mutsuzum :(

Aldttınız fakat anne ve teyzesi sizi istiyor çok ilginç. İnsan istenmiyorsa bırakır uğraşmayı boşverin.

Hayir cumlenin soylenis sekli ile oldurulmeyi adeta normallestirmisiniz.

"Masum ya da suclu kimse bilmiyor" "sinir aninda oldurmek" deyisinizden bile urktum dogrusu!

Kızlar ben konu açmak istiyorum ama nereden açılıyor bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

Ya bu konu bana inandırıcı gelmedi nedense.. :/ bence arkadaş tartışma yaratıp banlanmak için böyle bir işe kalkışmış..

Hayir siddet yoktu bi kere bile elini kaldirmadi bana. Bakın dedim ya gercekten cok pismanim ama nedense kimse anlamiyo beni. Onemli olan hata yaptiktan sonra ayni hatayi tekrarlamamak ve ben kendime guveniyorum yaptim bi hata uzgunum pismanim

Rabbim yardımcınız olsun
İnşallah ders çıkartmışsınızdır
Ama ortada güven sıkıntısı var ise temeli sağlam olmaz
Zorlamanın mantığı yok ,zoraki birşey sadece mecburiyet olur ama sonu gelmez
Pişmanlığınız yazınıza yansımış ama ne olursa olsun gerekçe ALDATMA olmamalı
Ama işte olmuş 1 kere yapacağınız tek şey zorlamamak bundan sonrası için hayırlı bir hayat dilemek
Sadece kendiniz için...

adam sizi her yerden engellemiş . ve siz hala adamı bırakmıyorsunuz . üstelik aldatmışsınız ve boşanmışsınız . olan olmuş biten bitmiş .
artık ağzınızla kuş tutsanız dahi olmaz bu iş . rahat bırakın adamı. ve bir psikologa gidin

Istememekte haklı sebep ne olursa olsun aldatmanin mazereti olamaz annesi nasil konuşuyor sizle hayret doğrusu

degil annesi teyzesi tum dunya barismanizi istese ne fayda adam istemedikten sonra. aldatan adamlari yerin dibine sokarken sirtiniz sivazlanmaz burda. yolunuza bakin

Aldattım ama inanın beni buna iten cok sebep var cok pismanım. Esim de hala beni cok seviyo bunu kendiside soyledi ama guveni yok

Aldatmanin bahanesi olmaz canım. Buna iten sebepler varsa bosanirsin aldatmazsin.

Annesi ve teyzesi aldattigini bilmiyor herhalde

Aldattım ama inanın beni buna iten cok sebep var cok pismanım. Esim de hala beni cok seviyo bunu kendiside soyledi ama guveni yok
ALDATTİMin aması olmaz . Bazı meseleler amayı kabul etmez . Çok geçerli sebeplerin varsa bosansaydin. Adam seni aldatsa " ama sebepleri vardı " diyip kabul mü edecektin ? Bedelini kaldıramayacağın yükün altına girmemeyi iyice ogrenmissindir artık . Adamı rahat bırak bence ..kimse AMAlar üzerine kurulu bir hayatı tercih etmez !

Içkicinin tekiydi ondan aldattım. Siz bu sekilde kınamaya devam edin gün gelir ayni olay basiniza gelir o zaman gorursunuz.

Kınamayın başınıza gelir modu da sıktı artik. Ne yani esimiz içmeye başlayacak biz de aa tgbens hakliymis deyip aldatacak miyiz? Gerci inanmadım konuya ama cevap yazasim var yine de

Erkekler yapınca hicbisey yok kadınlar yapınca o.. oluyor dimi. Anlamiyorum şu zekanızı gerçekten.

Yoo ikisi de aynı oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…