Kocamla boşandık çok mutsuzum :(

Aldattım ama inanın beni buna iten cok sebep var cok pismanım. Esim de hala beni cok seviyo bunu kendiside soyledi ama guveni yok
eski eşiniz dogru yolda ilerliyor. onun yerinde olsam ben sizinle grşmek istemezdim. üzgünüm. buınu kabul edinm ve önünüze bakın.

Bende 4 yıl önce ayrıldım alışkanlıklar zor unutuluyor en güzel çözüm hayatına yeni birini al sev sevil. Benim şuan hayatımda mükemmel biri var hem çok yakışıklı hem mühendis çıkıyor aşık olunacak biri . Aynı yemek yenmez gerçi ben kova kadınıyım biraz feminist olabilirim

Aldattığın adam nerde ortada kalınca kocam da kocam beter ol ban yesemde söylemeden gecemicektim ha belkide oda evlidir dimi sana farketmez gerçi

Ustunden iki yil gecmis topragi kurumus artik o evliligin.Artik onune bak akillanmissindir insallah.Bi de annesi teyzesi nasil konusuyor sizle hayret

Aldatan aldanır diye boşuna demiyorlar. Adam haklı

Aldattığın adam nerde ortada kalınca kocam da kocam beter ol ban yesemde söylemeden gecemicektim ha belkide oda evlidir dimi sana farketmez gerçi
Sssssttt bana bak kendine gel duzgun konus ortada falan kalmadım istesem simdi evlenirim aday var yani ama ben kaybedince anladım degerini ve sevdigimi. O da evli falan degil herseye cok az kaldı o da bana geri döndüğünde görüşürüz canım bidaha yazmazsan iyi olur .

Iki yıl donmeyen adam şimdi niye dönsün?

Aldatan karisina donecek adaminda zekasindan suphe ederim ne yalan soylim

Guven gitmis artik. Donse bile eskisi gibi olmaz. Ayni seyi esiniz yapsa siz donermiydiniz. Sahsen ben yuzune bile bakmam.

Aldatmis olmanin sebebi olamaz.

Ama yorumlarda bir seyi fark ettim. Kadin buraya kocam aldatti diye konu acinca forum da ben olsam bosardim ama senin kararin diyenler oluyor.( net bosan diyen yorumlar gibi)

Eee simdi burda kadin kocasini aldatmis. Dogru mu degil tabi ki. Ama kocasi yani eski kocasi barisir affeder bunu sorgulamak bize duser mi? Bunlar insanin hayatiyla ilgili kendi tercihleri ne zeka seviyesini gosterir affetmesi ne de ahlak olcusunu.

Konu sahibinin yaptigi yanlis olabilir bu kadar dalga gecmek bence hos olmamis. Pisman olmus birinin uzerine bu kadar gidilmemeli.

Ssst kendime geldim.Yeni adaylar bile hazir .Evet bida söylüyorum ne halin varsa gör

Aldattım ama inanın beni buna iten cok sebep var cok pismanım. Esim de hala beni cok seviyo bunu kendiside soyledi ama guveni yok
Benim esim beni bicaklar cocugu da elimden alirdi ailesi ve ailem yuzume tukururdu acik ve net diyimmi bende aldatilsam kaba etinden bicaklardim oturdukca beni hatirlasin die. Kbda aldatmanin affi olmaz esin hakli sana zarar vermedigine sukret. Pardon eski esin aldattigin an bosanan sen olmussun

Aradan 2sene geçmiş dönmediyse geri hiç aramadysa ümidinizi kesin soğukluk girmiştir araya ztn. Sevip sevmediğini anlamak için msj atabilirsiniz bi şans daha isteyin cvbına göre hareket edin

Bu sizi ilgilendirir mi ? Ilgilendirmez. Yasadiklarimi bi ben bilirim siz anca yorum yaparsiniz. Insan sandim burdakileri bende
Burdakiler insan degil tek siz insansiniz oyle mi kinamak degil de miden nasil aldi madem insan degiliz nie yaziyorsunuz.?

aldattım demişsiniz sadece görüştünüz mi yazıştınız mı biriyle yoksa birlikte oldunuz mu hiç ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…