Kocam güçsüz ve beceriksiz

Ay cidden ya sanirsim hepsi rus uzmani. 😄😄😄 bi de paraya bakmiyormuslarrr yaaaaa yaaa🙃 ona bakmiyo buna bakmiyo siifr beklentili adriana lima hayalleri olan garibanlar
Karısının bileziği ile araba alma hayali kuran kekolar, işte kadınlar bundan bişey olmaz ama az yiyeyim sonra giderim diye yaklaşıyolar bunlar da bişey sanıyo. Sen o kadına diyebilir misin ver altınlarını araba alıcam? Saniyesinde kapının önünde bulursun kendini.

Hanımlar merhaba. 2 yıldır evliyim yaklaşık 10 yıllık bir flortun üzerine evlendik. Eşimi fiziksel ve karakter olarak güçsüz buluyorum. Hep boyleydi, her şeyin farkında olarak evlendim. Madem oyle evlenmeseydin kardeşim, diyenler olacaktır, su an bunun bir faydasi yok ne yazik ki. Fiziksel olarak çelimsiz, zayif ve boyu kisa.

Birbirimizi seviyor ve kıymet veriyoruz, iyi bir iletisimimiz ve guzel bir cinsel hayatımız var, ev islerini her zaman olmasa da cogu kez birlikte yapariz. Mutsuzluklarimin hepsini biliyor, bazen karşılıklı konuşup bunlar icin agliyoruz. Her psikolog evlilikte iletisimin oneminden bahseder, bizde o var. Var var olmaya ama senelerdir hicbir sey degismiyor. Her şeyi konusuyoruz neler yapabiliriz duzelmesi icin kafa yoruyoruz uygulamaya calisiyoruz. Fakat baska bir olayda yine ayni seyler yasaniyor, degisim gerceklesmiyor.

Esimin karakteri, sosyal iliskileri zayif, bir ortamda sessiz kalıyor, aktif iliskiler kuramiyor, kendi guvenli alani dışında garip davranislar sergiliyor, normal ortalama biri gibi duramiyor, duz gunluk sohbet bilmiyor. Etse bile o iletisimi devamli hale getiremiyor. Komsuyla konuştular geçen, nasilsin iyi misin, hastaymis. Bir sonraki görmeye demiyor ki nasıl oldun. Burda yaşıyoruz su an, dogru duzgun bi sosyal cevremiz olsun, ama kimse umrunda degil, bu yuzden o da kimsenin umrunda degil. İyi iliskilerle duzgun huzurla yasamak istiyorum mahallemizde. Beni herkes bi sekilde bir miktar bilir, ama eşim var mı yok mu belli değil.

Zor geldigi icin sorumluluk almaktan iletisim kurmaktan kaciyor. Genel olarak yaşama becerileri zayif. İş halletmeyi bilmiyor, ne zaman nasıl ogrenecek bilmiyorum. Belge isleri olsun, is ortaminda nasil daha iyi var olunur bilmiyor ve sanırım ogrenemiyor. Her seferinde daha iyi olmak icin sozler veriyor ama yok bir seyi bu sefer iyi yapsa digerini beceremiyor. Cogu seyde ben akil veriyorum ben yol gösteriyorum. Makine bozuluyor anlamıyor, ustayla iyi iletisim kurmuyor. Cekinik kalıyor. Sosyal ortamlarda birlikte girmekten çekinir oldum cunku yük gibi uzerimde bir ağırlık hissediyorum. Terapi alması üzerine konuşuyoruz, maddi durumumuz iyi degil, yapamadık. Ya da spor yapmasını soyluyorum belki fiziksel olarak guclenirse karakterine de yansır. Bir iki yapıyor sonra yine bırakıyor tekrar hatırlatmam gerekiyor. Kilo alsa da iyi olacak ama kilo alma diyetlerine uyamiyor, çok sık yemek yapma derdi oldugu icin. Kendi hayatına dair enerjisi düşük. İkimiz de calisiyoruz yoğunuz bir yandan.

Esimle ortalama mutlu çocuklu bir hayat hayal ederdim. Simdi eşimden cocuk dusuncesi zor geliyor, eşim ne kadar dogru bir baba figuru olacak suphelerim var. Gercekten iyi bir iliskimiz var, iyi huylu birisi, cogu insan aramizdaki iletisime gipta ile bakiyor ama tum bunlar beni cok yoruyor. Güçlü erkek, ya da eril otorite denilen seyin bu kadar önemli oldugunu bilmezdim. Guclu kadin olmaya odaklandım, oldum da. Simdi gucsuz bir erkekle birlikteyim, ne yapmalıyım bilmiyorum.
Ben şahsen adamda hiç bir sorun göremedim.. asıl sorun sende çünkü yıllardın tanıyıp evli olduğun adamın karakterini, fıtratını kabul edememişsin.. herkes girişken, sosyal, becerikli , kilolu, kaslı değildir.. herkes aynı işi yapmaz, aynı rüyayı bile görmez.. aynı kiloda olduğun birinden daha iştahlı ve çok yiyorsundur ama aynı kilodasınızdır falan falan.. sen önce insanları olduğu gibi kabul et.. edemiyorsan boşan ve isteklerine uygun birini bul.. çünkü o sana değil sen ona uygun biri değisin..

Kore'de yabancı gelinler videosunun altında yine Rus kadınlarının ne kadar saygılı ve tokgözlü:) olduklarını okudum. Şu kelimeleri sarf eden adam belli gelir grubu ve sosyo kültürel seviyenin altında olunca o kadın onu görmeyecek bile. Sabah sabah günüm şenlendi vallahi. Tanıdığım en almadan vermeyen ırk yani. Bu şekil olacaksın işte o zaman kıymetin oluyor şekil A.
Paraya bakmayan kadın istiyorlarsa Fethiyede falan bir sürü yaşlı ingiliz alman teyze var, asla paraya bakmıyorlar tavsiye ederim😂

Sizin yaptığınız düpedüz manipülasyon, eşinize üzüldüm. Bi insan bu kadar yetersiz hissettirilmez üstelik dün tanımadınız hep böyleydi diyorsunuz, adamın komşuyla konuşmasına, iş yeri ilişkisine kadar müdahale edip, eleştiriyorsunuz ben sizi hatalı buldum, beğenmiyorsanız ayrılın

Bastanda biliyormussun niye evlendin fizik olarak güçsüz çelimsiz zayıf demişsin çok ayıp gerçekten kimsenin görünüşü ile bu sekilde konuşulmaz ama senin kocan olduğu halde bunlari söylüyorsun .utlu değilsen Boşan kaslı güçlü kuvvetli olan biri ile evlen daha fazla konuşmak istemiyorum durduk yere ceza yemek istemiyorum

bu kadar eleştirip beğenmediğiniz bir adamla nasıl mutlu bir evliliğim var diyebiliyorsunuz veya nasıl iyi bir cinsel hayatım var ? konu çok grift birşey anlamadım.

Bu kadar kadınlık erkeklik rollerine takılıyorsanız siz de çok erilsiniz. Ne yapacağını söylemeler, baskınlık, yönetmek.
Ayrıca burda okuyorsunuz güç sandığınız şeyleri. Höt zöt, öfke. İletişimsizlik. Herkes fıkır fıkır herkesle samimi olmak zorunda mı? Sevmiyor belki. Zayıf, çelimsizmiş. Evlenmeseydin. Demek ki sen de daha iyisini bulamayıp razı olmuşsun. Şimdi değiştirmeye çalışıyorsun. Siz bahane arıyorsunuz .İnsan 10 yılını beraber geçirdiği birini böyle yargılıyorsa, sevmiyordur.

Bence bişeyler için bahane arıyor gibisiniz. İnsan sevdiği insana toz konduramaz siz ezdikçe ezmişsiniz. Çok çelişkili. Evlendiğinizde Brad pitt'ken şimdi izzet altınmeşeye mi döndü

Hanımlar merhaba. 2 yıldır evliyim yaklaşık 10 yıllık bir flortun üzerine evlendik. Eşimi fiziksel ve karakter olarak güçsüz buluyorum. Hep boyleydi, her şeyin farkında olarak evlendim. Madem oyle evlenmeseydin kardeşim, diyenler olacaktır, su an bunun bir faydasi yok ne yazik ki. Fiziksel olarak çelimsiz, zayif ve boyu kisa.

Birbirimizi seviyor ve kıymet veriyoruz, iyi bir iletisimimiz ve guzel bir cinsel hayatımız var, ev islerini her zaman olmasa da cogu kez birlikte yapariz. Mutsuzluklarimin hepsini biliyor, bazen karşılıklı konuşup bunlar icin agliyoruz. Her psikolog evlilikte iletisimin oneminden bahseder, bizde o var. Var var olmaya ama senelerdir hicbir sey degismiyor. Her şeyi konusuyoruz neler yapabiliriz duzelmesi icin kafa yoruyoruz uygulamaya calisiyoruz. Fakat baska bir olayda yine ayni seyler yasaniyor, degisim gerceklesmiyor.

Esimin karakteri, sosyal iliskileri zayif, bir ortamda sessiz kalıyor, aktif iliskiler kuramiyor, kendi guvenli alani dışında garip davranislar sergiliyor, normal ortalama biri gibi duramiyor, duz gunluk sohbet bilmiyor. Etse bile o iletisimi devamli hale getiremiyor. Komsuyla konuştular geçen, nasilsin iyi misin, hastaymis. Bir sonraki görmeye demiyor ki nasıl oldun. Burda yaşıyoruz su an, dogru duzgun bi sosyal cevremiz olsun, ama kimse umrunda degil, bu yuzden o da kimsenin umrunda degil. İyi iliskilerle duzgun huzurla yasamak istiyorum mahallemizde. Beni herkes bi sekilde bir miktar bilir, ama eşim var mı yok mu belli değil.

Zor geldigi icin sorumluluk almaktan iletisim kurmaktan kaciyor. Genel olarak yaşama becerileri zayif. İş halletmeyi bilmiyor, ne zaman nasıl ogrenecek bilmiyorum. Belge isleri olsun, is ortaminda nasil daha iyi var olunur bilmiyor ve sanırım ogrenemiyor. Her seferinde daha iyi olmak icin sozler veriyor ama yok bir seyi bu sefer iyi yapsa digerini beceremiyor. Cogu seyde ben akil veriyorum ben yol gösteriyorum. Makine bozuluyor anlamıyor, ustayla iyi iletisim kurmuyor. Cekinik kalıyor. Sosyal ortamlarda birlikte girmekten çekinir oldum cunku yük gibi uzerimde bir ağırlık hissediyorum. Terapi alması üzerine konuşuyoruz, maddi durumumuz iyi degil, yapamadık. Ya da spor yapmasını soyluyorum belki fiziksel olarak guclenirse karakterine de yansır. Bir iki yapıyor sonra yine bırakıyor tekrar hatırlatmam gerekiyor. Kilo alsa da iyi olacak ama kilo alma diyetlerine uyamiyor, çok sık yemek yapma derdi oldugu icin. Kendi hayatına dair enerjisi düşük. İkimiz de calisiyoruz yoğunuz bir yandan.

Esimle ortalama mutlu çocuklu bir hayat hayal ederdim. Simdi eşimden cocuk dusuncesi zor geliyor, eşim ne kadar dogru bir baba figuru olacak suphelerim var. Gercekten iyi bir iliskimiz var, iyi huylu birisi, cogu insan aramizdaki iletisime gipta ile bakiyor ama tum bunlar beni cok yoruyor. Güçlü erkek, ya da eril otorite denilen seyin bu kadar önemli oldugunu bilmezdim. Guclu kadin olmaya odaklandım, oldum da. Simdi gucsuz bir erkekle birlikteyim, ne yapmalıyım bilmiyorum.
Ayy okurken boğdunuz beni buraya bunları yazan o adama ne pskolojik şiddetler uyguluyordur siz sindirmiş olmayasınız adamı 10 yıl birliktelik 2 yıl evlilikten sonra pes diyorum size

Siz bu adamı gram sevmiyorsunuz. Şunları sıraladığınız adamı sevemezsiniz ne mutluluğu ..

Bu kadar fazla kontrolcu ve baskın kadınlar zaten fazla eril adamlarla mutlu olamıyorlar sonu hüsranla bitiyor bu karaktere anca kocanız katlanır

. Herseyden önce buradaki kadınları ayda minimum 50 bin lira kazanan plaza kadını olarak algilamayalim. Kadinlar erkegin kara kaşına kara sakalına aşık olup evlenmiyor yuva kurmak için evleniyor ve bircogunun bosanmaya cesareti yok çünkü çalışmiyorlar. Konuyu açan arkadaşta böyle biri kocasıyla ne gönül bağı var ne saygı bağı imkani olsa o da kocasını boşayıp dünyaya açılmayı isterdi ama kadında ne para var ne de cesaret var.
10 yıl sevgiliydik dediğine göre fikri sorulmuş en azından 😂

Belki cinsellikte kendisi baskın olmayı seviyordur 😊

Cinsellikte baskin olmak pek öyle bir sey degil ya. 😃
Oyle bir fantazi icerisinde olmak celimsiz zayif gorunuslu her acidan begenilmeyen bir adamla olmak mi emin degilim. 😬

Kendi adima köle sahibe fantazim bile olsa begenmedigim celimsiz adamla yapmam bunu yine gider daha boylu poslu, normal hayatinda normal olan bir adami kölem yapardim yatakta daha tatmin edici.
Napayim celimsiz 😄😄😄 adamcagiz zaten full pasif.

Oyle bir fantazi icerisinde olmak celimsiz zayif gorunuslu her acidan begenilmeyen bir adamla olmak mi emin degilim. 😬

Kendi adima köle sahibe fantazim bile olsa begenmedigim celimsiz adamla yapmam bunu yine gider daha boylu poslu, normal hayatinda normal olan bir adami kölem yapardim yatakta daha tatmin edici.
Hakikaten kadın orgazmı beyinde başlıyor. Kadın küçük gördüğü, beğenmediği biriyle yaptığı şeyden zevk almaz. Köle fantazisinde de erkek belli ebatlarda olmalı, zayıf adamla yükselemezsin ki.

😄😄😄 herkesin fantazisi farklı ama okuyunca aklıma o görüntü geldi. Ezikliyor ya adamcağızı. Herhalde zevk alıyor, yatağa yansıtıyor dedim 😄

Benim bir yeğenim var böyle maalesef. Kısa boylu çelimsiz ve sosyal ilişkileri sıfır. Aslında çok kibar ve nazik biri ama asosyal, bir de tikleri var, hiçbir işini kendi yapamaz, annesinden yardım ister. Şimdi yaşı da 29 nasıl evlenecek ne olacak bu çocuğun hali diyoruz? Onun geleceğini görür gibi oldum. Şimdi sevmeseniz 10 yıl katlanmazdınız ama artık bıkmışsınız. bu konuyu da bıkkınlığınızın tavan yaptığı bir anda yazmışsınız. Yani kolay kolay bu durum düzelmez. Düşünün taşının gerekirse birbirinizi daha fazla yıpratmadan boşanın, ya da boşanmayacaksanız durumu kabullenin ve bir çift terapisine gidin. Ama çok da değişmez bu vakitten sonra.

Benim bir yeğenim var böyle maalesef. Kısa boylu çelimsiz ve sosyal ilişkileri sıfır. Aslında çok kibar ve nazik biri ama asosyal, bir de tikleri var, hiçbir işini kendi yapamaz, annesinden yardım ister. Şimdi yaşı da 29 nasıl evlenecek ne olacak bu çocuğun hali diyoruz? Onun geleceğini görür gibi oldum. Şimdi sevmeseniz 10 yıl katlanmazdınız ama artık bıkmışsınız. bu konuyu da bıkkınlığınızın tavan yaptığı bir anda yazmışsınız. Yani kolay kolay bu durum düzelmez. Düşünün taşının gerekirse birbirinizi daha fazla yıpratmadan boşanın, ya da boşanmayacaksanız durumu kabullenin ve bir çift terapisine gidin. Ama çok da değişmez bu vakitten sonra.

Türkiye'de boy sınırı erkekler için 175 santimetre, kadın için 160 santimetre olarak kabul edilir. Alt sınır olarak da kadınlarda 148, erkeklerde 162 santimetre kabul edilir.
Dünyanın en feminist kadını dünyanın en pısırık adamıyla olsa ve yolda yürürken birden köpek havlasa refleks olarak o adamın koluna girer. Korunma hissi bizim fıtratımızda var. Anatomik olarak da kadının erkeğe karşı kendini savunması daha zordur.

Erkek ağırlıklı sektörde çalıştım hep. Kısa boylu erkeklerin aşırı asabi ve agresif olduklarını gözlemledim. Genelde uzun boylu erkeklerle uğraşırlar yemekhanede hep denk gelirdim devede de boy var Avarel seni..diye dalga geçerlerdi halbuki kendileri kompleksli küçük köpekler de çok sinirlidir mesela.

Şişman erkeklere de laf atarlar şişman erkeklerin sempatikliği ile kapışmaya çalışırlar...cinsel organları ve elleri küçücüktür. Uzun erkeklerin penisi ortalama olarak kısa erkeklere göre daha uzun olur. Kalınlık da sıklıkla boya eşlik eder.

Çalıştığım şirkette üretim sorumlusu kısa boylu, çelimsiz, hafif kel, bira göbekli... Yalnız yaşıyor, bekar, pazar günü sabahın köründe bana ve diğer çalışma arkadaşlarıma mail atar ve mailim okundu raporu gelmedi mı diyerek taciz ediyor.

Bu sinir küpü insancık pitbull misali sağa sola sataşıyor, ayna karşısına hiç geçmeden uzun boylu uzun bacaklı kadınlara iç geçirerek baktığında ofiste dalga konusu oluyor, sex esnasında kadının üzerine mi tırmanacaksın ufacık bamyanla ne olacak senin bu halin diye sataştıklarında gülmemek için çay ocağına kaçıyoruz.

Beyinsiz adam gerçekten ters tepesi atmış birine denk gelecek bi gün ufacık sürtüşmede pert olacak pigme buna rağmen geri vites yapmıyor utanmadan karşı tarafı haksız göstermekte de usta.

Kısa boy ve çelimsizlik erkekte sinir yapıyor da anasına babasına dna sına çemkireceğine etrafındaki erkeklerle didişiyor. Boyun önemli olmadığına hiçbir kadını ikna edemiyor, tercih edilmiyor, bu yüzden de agresifleşiyor. Hayatın vurduğu sille yüzünden sanki boyunu biz çekiştirmişiz gibi ofiste anında sinirlenen bir kişiliği var. Tedarikçimiz de öyle aynı kısa boylu 1.60 boyunda minicik adam ama çaycı Hüseyin'in kopyası. Evlerden ırak.

Bi otur konuş dinle yok. Sürekli böğürerek konuşurlar ve yüksek ses her zamanki halleridir. Burasına kadar geldi denilen noktada gerçekten burasına çabucak geliyor.

Kısa boylu erkeklerde ereksiyon sorunları vardır. Sperm sayıları düşüktür. Cinsel uyarılmaları dürtüleri çok zayıftır. Kas lifleri incedir, odaklanma sorunu yaşarlar. Kısa boylu erkeklerde testosteron eksikliğine bağlı olarak hormon bozuklukları, obezite, tip 2 diyabet, böbrek yetmezliği , kalp krizi riski vb. sorunlarına çok daha yatkındırlar.

Kadın ve erkek için güzellik standartları çok farklıdır. İri kemikli, geniş omuzlu, 1.80 ve üzeri kadınlar nasıl erkeksi tavırlara ve sese sahipse, erkeklerde de hormon azlığı feminenleştiriyor.

Partnerini aşırı yerleyen kişilerden hep narsist enerjisi alırım. Siz söylendikçe adam yapabildiklerini bile yapamayacak hale gelecek. Kendini daha da beceriksiz ve işe yaramaz hissedecek. Yapmayın. Geçinmeye niyetiniz varsa eğer önerim olacak. Adam parasını kazanıyor, evde size yardımcı olmaya çalışıyor ve oluyor. Dengeleri değiştirin iletişim gerektiren işleri siz yapın, iletişim gerektirmeyen ev işlerini çoğunlukla o alsın.

X