Kocamla boşandık çok mutsuzum :(

adamlar serefsiz yarısına yakini hepsi değil ama kadın yaptı mi mide kaldırmıştı çünkü kadına hiç yakışmıyor hiç..!!!

her gün bi kaç kadın aldatıldım diye konu açıyo
sonrasında çoğu boşanmıyo affediyo ve devam ediyolar evliliklerine
kadınlar affedebiliyosa (ki bunu hiç anlayamadım )
erkekler de affedebilir
yapmışssınız bi hata bi anlık şeytana uymuşssunuz yoksa hala kocam da kocam demezdiniz
önemli olan eşinize pişmanlığınızı hissettirebilmeniz

Aldatmadan once keske kocanizin kiymetiniz bilseydinizzz , aldatipp ama beni bunaa iten cokk sebep vardi demek ilgincc bence hic bosunaa zorlamayin aldatmak affedilebilecek bir hata deil cunku.

Aldatılıp affedeni hor görmüyorum hiçbir zaman , kendi sırtına alıyor güvensizlikle devam edecek ilişkinin yükünü. Ama adam affetmek istemiyorsa zorla olacak iş değil bu. Artık siz de yolunuza bakın , kapatın o evlilik defterini..

Ben olsaydim bende barisamazdim tekrar eşinizi anlıyorum. Esinizin annesi yada teyzesinin istemesi hiç önemli değil ki. Önemli olan eski eşinizin istemesi.

Aldatan erkek ya da kadın olsun affedilmemesi taraftariyim. Eşinizden önce inşallah en başta rabbim affetsin sizi günahınizi. Allah islah etsin ve size yardım etsin ki bir daha hata yapmayın insallah. Amin...

Böyle durumlarda affeden erkekler de oluyor ama aradan 2 yil geçmiş , affedecek olsa şimdiye affederdi . Bosuna uğraşma bence güveni zedelenmis bikere kendine yeni bi hayat kurmaya çalışıyor belli ki bari şimdi rahat ver adama

Aldattım ama inanın beni buna iten cok sebep var cok pismanım. Esim de hala beni cok seviyo bunu kendiside soyledi ama guveni yok
Ayy bi insan bekarken herseyi yapabilir ama evlilikte bir kadinin kocasini aldatmasi kadar igrenc bir sey ben omru hayatinda bikmem.s.s.s cok itici bir kadina hic yakismiyor erkegede yakismiyor ama kadin baska heleki sebeb nolursa olsun ne iterse itsin bunu bi kadin asla yapmamali.s.s.s

Diyelim ki sizi dövdü,
Diyelim ki çok ilgisizdi,
Dİyelim ki iktidarsızdı, sizi tatmin edemedi,
Diyelim ki en büyük hataları yaptı, bunların hiçbiri aldatmaya sebep değil.
Boşanırsın yoluna bakarsın bu kadar basit.
Aldatmaya iten bahane diye bişey yok, konuşsaydın, uyarsaydın, hatası neyse. Düzelmiyorsa boşasaydın. Sonra pişman olunca belki dönerdi sana.

Aldattım ama inanın beni buna iten cok sebep var cok pismanım. Esim de hala beni cok seviyo bunu kendiside soyledi ama guveni yok
Ya migde kaldirmazki bunu
erkek iliski esnasinda eskiden yaptgi kadinlari hatrlamaz ama kadinlar hatrlarmis burdan pay bic.s.s.

Adam kötü alışkanlıkları olan ama gururlu adammis taktir ettim.

Adamlar direk boşuyor valla ikinci şans yok du bi bakayım duzelecekmi yok. Kadınlar kırk kere düşünüyor napsam adam olurmu diye.

aynen sanırım erkeklerdeki en gururlu duruş bu.. sevgililik döneminde bile sildi mi siliyolar dönmemek üzere.

Sen gurursuzmusun ya?? Hersey beklenir senden ayrica yüzsüzsün de...

Aldattin ve o kayinvalide hala seni istiyormu? onlarinda mezhebi baya genişmiş...

Helal olsun adama...

Aldatmak , " ben seni kaybetmeyi göze alıyorum" demektir.

Aldatmak , " ben karaktersizim bundan dolayı böyle yaptım " demektir.

Yuvasını hiçe sayan ve karaktersiz olan kişilerle neden hayat sürdürsün ki insan ?

Eli yüzü , kalbi , karakteri düzgün yüzlerce insan var. Elbet biri denk gelir.

Kınamıyorum. Asla yanlış anlaama beni.ama bence yoluna bak bacım. Uğraşma adamla. Güvensizse ne evliliği Allahnı seversen? Yoluna bak.

Fiziksel olarak aldatma mı yoksa mesaj falan gibi sanal yollar mı?

X