kocamın arka taraf kokusu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya insana bir öğürme gelir o kadar koku geliyorsa insan bir öğrür kocada ne oldu der konu sahibide koku geliyor der en azjnsan öğür demek için

Kadın 1.50 adam 1.90 sa adamın götü hizasına geliyordur yalnız üzüldüm şimdi jdjdj

Hemoroid problemi varsa tuvaletten sonra sıcak su tutmasını söyleyin bence bu sayede yıkamış olur eşim ameliyat olduğunda Doktoru sıcak su tutmasını 2 3 dk söylemişti. Parfüm Deodorant vs kisisel bakım seti alabilirsiniz belki ya bu huy mu bilmiyorum ama çok rahat Boxerlar var ya eşimin onlardan var işten gelince duş alıp hemen onu giyiyor rahat ettiği için; belki onlardan alsanız dışardan gelince duş alıp değiştirip giyer. Böyle konuları okuyunca her tuvaletten sonra deli gibi soyunup duşa girdiği için eşime kızdığım için pişman oluyorum

çok sık diyemem yani bence bu sıcaklarda maksimum iki günde bir yıkanmak lazım bazen dört beş ettiği olabiliyor. Doktora da asla gitmez hele ki böyle bi konuda
Doktorluk bir durum yok hanimefendi. Yikanmayan adam kokar tabii ki. Iki gunde bir de az. 4 5 gunse iyi durabiliyorsunuz yaninda.

Yalniz boyle bir sey evlenmeden kesin belli olurdu. Yanlis anlamayin meraktan soruyorum, nasil sakladi?

Rahat boxer neymiş bak bunu da merak ettim. Görsel falan eklersen bi bakıyım netten bul ama

Benim de lisedeyken arka sıradaki çocuk kokuyordu. Ekşi ekşi. Biliyorum o kokuyu. Ayağa kalkınca falan. Bacaklarını hareket ettirince. Sanırım hijyen kaynaklı.

Yolculuk vs. Durumlarinda, islak mendil gibi wc islak tuvalet kagitlari var, onları öneririm

Kadınlar için genital temizleyiciler oluyor ya. Ondan alın bence. Onunla yiksansin duşta. İki günde bir de yikansin. Sadece tuvalet kağıdı ile mi temizleniyor acaba. İç çamaşırında leke oluyor mu?

Hemoroid problemi varsa tuvaletten sonra sıcak su tutmasını söyleyin bence bu sayede yıkamış olur eşim ameliyat olduğunda Doktoru sıcak su tutmasını 2 3 dk söylemişti. Parfüm Deodorant vs kisisel bakım seti alabilirsiniz belki ya bu huy mu bilmiyorum ama çok rahat Boxerlar var ya eşimin onlardan var işten gelince duş alıp hemen onu giyiyor rahat ettiği için; belki onlardan alsanız dışardan gelince duş alıp değiştirip giyer.Böyle konuları okuyunca her tuvaletten sonra deli gibi soyunup duşa girdiği için eşime kızdığım için pişman oluyorum
Rahat boxer neymiş bak bunu da merak ettim. Görsel falan eklersen bi bakıyım netten bul ama

Ya haahahaha anam babam usulü bir şey ya. O bölgeyi sıkmıyor sanırım; dışarda onu giymesi mümkün değil

Yani şöyle bir şey, eşimin alışkanlığı eve gelince hemen duş ve bunu giymek yıllardır. Yani tatile giderken iş gezisine gidecekse gece donu gündüz donu diye ayırıp götürüyorum djjdjddjsj gündüz sıkı normal Boxer giyiyor şunu buraya yazdığı görse HAHAHAHA

Eklentiler

• IMG_5750.jpeg
    154,5 KB · Görüntüleme: 56
Haa bunlardan ahahaha libido öldüren bu

Biz Amazon’dan aldık taktık dışardan isterseniz bir bakın diye yazayım istedim. Eşim direkt duşa giriyor ama ben rahatsız olduğum için böyle çözdük

Biz Amazon’dan aldık taktık dışardan isterseniz bir bakın diye yazayım istedim. Eşim direkt duşa giriyor ama ben rahatsız olduğum için böyle çözdük
Ben simdi Türkiye'de yaşıyorum ailem sonradan Türkiye'den aldılar ama 15 sene önce böyle bir çözüm bulmuştuk

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…