KOCAM VE KOMŞU KIZI

Kocam baştan beri samimi olmamamı istiyor. Kiracıyla samimi olursan zam falan yapamazsın der hep. Bu kadının düzgün biri olduğunu düşündüğüm için ben ısrarla samimi oldum sürekli iyi insanlar falan dedim. Şu an görüşmediğimize gayet memnun eşim. Zam zamanı yüzü tutmayacaktı aksi halde.
O zaman babasıyla sohbet etsin babasıyla sürekli kavga halinde.

Kendinden küçük birine korumacı ya da sevecen bir yaklaşımı olur ya erkeklerin, sevecen. O şekil.

Matrujun konusuydu.. Yakıştıramadığın öyle bir yakıştırıyor ki kendisini..

Yahu sizin koca da pek pişkin. Kendisi sanki sütten çıkmış ak kaşık.

Matrujun konusuydu.. Yakıştıramadığın öyle bir yakıştırıyorum ki kendisini..

evet buldum sonradan ve önceki sayfalarda da hatırlayan olmuş paylaşılmış meğer.

valla bizim ev sahibi üst katta yaşıyor. bunların bi kızı var 44 yaşında.
benim eşte 40 yaşında.
kadın tam bir çingene, asla eşimin bakacağı biri değil (dikkat bana göre!)

Bu kadın baya dadandı eşime bi ara. bahane bulup whatsapptan yazıyordu, arıyordu, canım cicim konuşuyordu.

valla hemen araya girdim ve kestim müdahale ettim. hayat bu ne olacağı hiç belli olmaz.
bakmaz derim, yapmaz derim, insanız.

30 yaşında komşu kızının annesiyle evinizde işi yok. eşinizin de konuşmaları hayra alamet değil.

İyi yapmışsınız. Artık yaşa başa bakmıyor bazı insanlar sadece hormonlarına göre yaşıyor.

İyi yapmışsınız. Artık yaşa başa bakmıyor bazı insanlar sadece hormonlarına göre yaşıyor.

şimdi derler eşine mi güvenmiyorsun diye, hayır çok güveniyorum. ama bu tarz durumlar çok sıkıntılı.
gün gelir kavga ederiz, aramız bozuk olur, oradan kadın 2 cilve yapar al başına iş.
erkekler pek beyinle hareket etmiyorlar malesef.
körü körüne de kimseye güvenemem.
konu sahibinin hakkında da hayırlısı olsun inşallah

Ayy eski sevgilimin, erkek kılıklı dediği kızla evlenmesi geldi yine aklıma bak bu kız sevgilimden hoşlanıyor, elektriğini sevmedim dediğimde herkes kıskanç paranoyak muamelesi yapmıştı. Utanmışlar midir acaba

Kendinden küçük birine korumacı ya da sevecen bir yaklaşımı olur ya erkeklerin, sevecen. O şekil.

evet matrujun da kocası öyleydi.
baya sevecen, abi gibiydi, üni sınavına hazırlanan "bir genç kıza" ders çalıştırıyordu.
o genç kadın, matrujun kocasından hamile kaldı.

çok özür dilerim çok negatif ve sert örnekler yazıyorum ama buradan gözüküyor ne olduğu ya da olacağı. lütfen dikkatli olun, gözünüzü açın.

he derler ki, aldatacak olan adam aldatırsa aldatsın defolsun gitsin o da bir bakış açısı ama aptal yerine de konulup göz göre göre olayların o noktaya gelmesine izin vermemek lazım

Fazla muhabbet tez ayrılık getirmiş, ayrıca ateşle barut yan yana durmaz. Eşin de mıç mıç konuşmak zorunda değil kiracı diye, senle etkileşim kurabilirlerdi. Bu muhabbetin buraya saracağını, veya eşin bunu kıskanacağını her Anadolu'da yaşayan kadın bilir. Yani perşembenin gelişi çarşambadan bellidir.
Siz abartmış olabilirsiniz de gereksiz bir iç içelik var benim kardeşim bana gece 11 de aramaz mesaj atmaz komşu kızı ne alaka hayırdır?
Hiç dertlenip kafaya takma ayaklarının kesildiği iyi olmuş. Anası diyecekti kızım laf söz olur diyeceğimizi karısına diyelim diye. Kaldı ki dışardan laf edilecek kadar ne olmuş da kocan bunu dillendirmiş acaba illa biri uyarmış demek ki..
Tamam medeni insanlarız kadın erkek arkadaş olabilir sohbet vs olabilir de bir yerde suyunu da çıkarmamak lazım.
Kiracınız anne oğul olsa ve hep size oğlu yazsa sürekli sizin evde olsa, kocanızla değil hep sizle muhabbet etse, balkona oğlu ile sigaraya gitseniz eşiniz bu medeni erkekliği gösterir miydi merak ettim :)

Minnet borcunu sen çay kahve eşin de muhabbet ile ödemiştir. Para işinin döndüğü kişiden dost olmaz. Kiracı en nihayetinde. Çocuğunw baktı ise sen de ona göre iyilik yapmışsındır boşver. İyilik yaptı diye kocan mı yoldan çıksın. Adriana lima Shakira aldatılıyor bacım taş gibi hatunlar tipsiz kadınlarla hem de

Bence aralarında bir şey vardı. Kusura bakmayın.
Kocama hiçbir kadın gece yarısı mesaj falan atamaz. Kıçının dibinde de oturamaz.

Konuyu okuyunca o olay geldi aklıma. Komsuculuk oynayacak devirde değiliz.

Haklısınız. Benim asıl canımı sıkan da evime alıp güvendiğim biriyle can sıkıcı bişeyler olması. Dışardan biri olsa gerçekten bu kadar sinirlenmezdim. Kendi evimde aptal yerine konmak beni deli etti. Balkondan kocama seslenip espiri yapmalar falan, ben karısıyım ben bile yapmıyorum böyle cıvıklık.

Evet 30 yaşındaki kocaman kadına. Eşiniz de dört beş yaş büyük. Tam abilik yapılacak durum
Bakışında ne var diye sordukları için yazdım bunu. Tabiki 20 yaş da olsa abi falan olmaz sonuçta birlikte bile büyümemiş eski arkadaşı falan değil yeni tanıdığı biri, ne abisi yalandan. Abi diyor ki anlaşılmasın. İlgisi olduğu çok açık. Annesi bile söyledi xxx abisini çok seviyor diye. sanki ilkokul çocuğu. Sevme sebebi de ortak konu maç yani öyle bi yardım vs konu olmuş değil. saçma sapan bi paylaşım. Maç izlerken eşim çok bağırır gol olunca, ben utanıyordum ayıp oldu gürültü yaptı diye. Meğer bunların hoşuna bile gidiyormuş kız da bağırıyor maçlarda baktım.

Bende cok merak ettim matrujun olayini, linki varsa banada yazin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…