KOCAM VE KOMŞU KIZI

hoş değil hiç hoşlanmadım

bu zamana kadar eşime ağır bir ayar çeker kıza da "ihtiyaç halinde beni arayabilirsin canım.. eşim pek hşlanmaz öyle şeylerden" vs derdim

siz gidin sizden 5 6 yaş küçk de olsa bir erkek komşu ile samimi olup sigara için bakalım ne oluyor bunu da ona söyleyin

öyle bir durumda eşime balkondan girerlerken öyle bir bakarım ki yerim onu gözlerimle :) oda anlar zaten
sabırlısınız.. ben dayanamazdım

Fazla ve gereksiz bir samimiyet ve muhabbetlere girilmiş. Yanlış anlamaya aşırı müsait durumlar olmuş. Gece 11 de o mesaj geldiğinde siz kızı arayacaktınız hayırdır bu saatte ne oldu falan diye vs. Benim merak ettiğim bu 2-3 aylık görüşülmeyen zamanda hayırdır abla bir sorunmu var vs diye sormadılarmı? Demekki onlarda farkında bazı şeylerin.
bende bunu dusundum. Nıyetı olan aile yazar ve sorar 'hayırdır bı problem mı var bu kadar ıyıydık ne oldu' diye pesine düsülür yani.

ilk is kizi eşinizden engelleyin. eşiniz müsaade etmiyorsa onun ayarını vermek de ayrıca olur tabi. Su erkeklerin "dünya ahiret bacim yeeaaaa" tipleri yok mu??? girtlaklayasim geliyor. bende gidip bir komşu oğluyla balkonda baş başa oturayım. ne diyecek o zaman? kiraz sözleşmeleri bitince yol verin gitsinler. sinek küçükse de mide bulandırır. ayrica iyi etmişsiniz bende muhabbeti keser ne evlerine giderim ne evime alırım.

O konuyu bende hatırlıyorum ya herkes gibi bende çok etkilenmiştim. Bosanmislardi sonrasında. Kız ders çalışma ayağına kocasına göz koymuştu sonra hamile kaldı falan. Adam bir gün herşeyi itiraf etti karısına. Bu kızda kendini belli etmisti baştan, kocasının ismini vererek X abi çok yakışıklı seni nasıl beğendi gibi birşeyler zirvalamıştı mat ruja.
O kız adamın eski sevgilisiydi. Hatta kızın ablası bile biliyormuş. Olan Matruj a ve oğluna oldu. İnşAllah şimdi çok mutludur.

Kocam baştan beri samimi olmamamı istiyor. Kiracıyla samimi olursan zam falan yapamazsın der hep. Bu kadının düzgün biri olduğunu düşündüğüm için ben ısrarla samimi oldum sürekli iyi insanlar falan dedim. Şu an görüşmediğimize gayet memnun eşim. Zam zamanı yüzü tutmayacaktı aksi halde.

O zaman babasıyla sohbet etsin babasıyla sürekli kavga halinde.
Çok çok afedersiniz ama bir atasözü var ya kadının oynaşını kocası, bacınınkini kardeşi getirir diye...Çoğu zaman saçmalasa da atalarımız gerçekten çok doğru tesbitleri de var böyle.Sizinki tersi olacak gibi.
Evinizde eşiniz varken hiç bir arkadaşınızı almayın eve, varsa eşli görüşün.Ağacın kurdu içinde olur unutmayın.
Hatta telefon hatlarını filan kontrol edin,görüşme var mı aralarında bakın.

Hiç hoş değil. Erkekler de kendi eşinin derdini dinlemez , eşiyle balkonda şöyle oturmaz gidip saçma sapan tiplerle muhabbet ediyorlar.
Çocuğunuzu da güvenip komşuya bırakmayın derim ben. Kimin ne olduğunu bilemezsiniz. Kadın erkek farketmez sapkınlık yaygın.

Üst kattaki kiracının 30 yaşındaki kızı taşındıklarından beri evde bir eksik vs olunca kocamı arıyor veya mesaj atıyor. İlk aylarda biz henüz tanışmamıştık. Doğal olarak ev sahibi olduğu için onu arıyorlardı. Ama aramayı hep kız yapıyor bu arada. Sonra biz de tanıştık hepimizin telefonları birbirimizde var. Annesini kahve içmeye çağırdığımda mutlaka kız da gelir ve benimle hiç sohbet etmemesine rağmen kocamla oturur maç muhabbeti yaparlar. Erkek kılıklı olduğu için başlarda hiç dikkate bile almadım. Ama bana sorulması gereken soruları bile kocamı arayarak soruyor olması garip geliyordu. Abi dediği için yine hiç şüphelenmedim. Abi dediği bu arada aralarında 5-6 yaş fark var. Kargoları geldiğinde evde yoksa kocamı arar almasını rica eder. Akşam kapıdan gelir alır. Eşim sürekli evde olduğu için ona söylediğini düşündüm hala aklıma bişey gelmiyordu. 1yıl sonunda yine annesiyle bize geldikleri birgün sigara içmek için kocamla kız balkona çıktı. Yarım saat kadar konuştular kocamın başına gelen bi sıkıntısı vardı onunla ilgili. Balkonumuz da 2 kişi için oldukça dar ufak bi balkon. dip dibe oturuyorlar bu arada. Ben de içeri girmelerini bekliyorum annesiyle birlikte, biz de sigara içelim diye bekliyoruz öylece saf saf. Bunlar gittikten sonra eşim 'dünya ahiret kardeşim olsun bunları da kızlarını da çok seviyorum etraftan laf bile olsa önemli değil' dedi. Bana orda dank etti ki durumdaki tuhaflık etraftan laf yapılacak kadar büyük. Komşu iyi bir kadın olduğu için yine terslemek istemedim hiç birşey demedim belki ben yanlış anlıyorumdur diye. Birkaç gün sonra gece 11 de kocama mesaj attı abi uyudunuz mu annem bişey getirecekti diye. Benim numaram varken neden kocama o saatte mesaj atılıyor iyice tepem attı. kocamla tartıştık. Hiç öyle bişey düşündüğünü sanmadığını, kendisine abi dediğini falan söyledi. Günlerce kavga ettik. Kavgaları doğal olarka duyuyorlar ve ben de artık eve çağırmadığım için görüşmeler kesildi. Aradan 2-3 ay geçti. Haksızlık mı yaptım diye düşündüğüm zamanlar oluyor. Sebebi ise annesinin çocuğuma bikaç gün ben işteyken bakmış olması ve kızın kendini göstermeye çalışır gibi giyim tarzı veya hareketlerine hiçbir zaman rastlamamış olmam. Ayrıca kocamın bu kadar ısrarla reddetmesi de acaba ben mi abarttım diye düşündürüyor.
Eşinizle gereksiz muhabbete düşmesi falan çok saçma, nerden baksan saçmalık..

Gözüme baka baka böyle düşünüp beni aptal yerine koyduklarını düşünürsek, ki herkes yanılıyor olamaz, sadece görüşmelerini engellemek ve eve almamak yeterli olmuyor. Ben o kadar iyi niyetle ve hala bi ihtimal için bile haksızlık yapmış olabilir miyim diye düşündüğüm insanların evime gelip kocamla art niyetli bi şekilde ilgilenmelerini bedelsiz bırakmamalıydım. Umarım bişey daha yaparlar o zaman babasına kadar nasıl taşınıyor olay bi görsünler.

Al sana komşu kızı😬

Of ben de konuyu okudum. Kadına çok üzüldüm inşallah şu an çok mutlu hayayı vardır o pislikte hala kafasını duvarlara vuruyordur umarım.
Son mesajlarına baktım kız hamile de kalmış sadece öpüştük diye yalan söylüyordu bir de.

son 2 saattir mat rujun konudaki cevaplarını okuma işsizliğinde bulundum size özet geçeyim.

meğer o genç kızın mat rujun kocasıyla evlenmeden önce geçmişi varmış. adam kıza bir sebepten sinirlenip mat rujla nişanlanmış evlenmiş. bir de üstüne çocuk yapmış. bunlar arkadan görüşmeye devam etmişler. mat rujun evliliğinin 3. senesinde, bu iki şeref yoksununun geçmişinin 5. senesinde olaylar patlamış. ve namazlı niyazlı abimiz "sadece öpüştük" diye karısına yalvarırken meğer kızı hamile bırakmış.
yani olay ayartılan komşunun kocası değil pek orada. kk yine evlenmediğime şükrettirdi.

konu sahibi, sen de bir seninkinin geçmişini yoklayabilirsin. bu samimiyet normal değil.
Konuyu okudum daha önce tanıştıklarıyla ilgili bir şey yazmıyor. Nerden gördünüz ki?

gecenin 11inde evli bir erkeğe / kadına mesaj atılmaması/ aranmaması gerektiğini bilecek yaştaymış. Bilmiyorsa da siz söyleyecektiniz yüzüne yüzüne. Bişeylerden rahatsız olduğunuzu belli etmeden o saatlerde eşim telefonunu kapatır vs bahane ederek bana istediğin zaman yazabilirsin diye kendine çekseydin olayı. Maalesef insanın gözüne gözüne batıyor bu gibi durumlar. Sonrası da bka sarıyor

Vallahi kızlar daha bugün bir velimin 1 senedir nasıl aldatıldığını dinlerdim..

Doğru veya yalnış şu kanıya vardım.

Aldatmayan erkek yoktur. Aldatmaya, eşinden vazgeçmeye fırsatı olmamış erkek vardır.. Yeter ki fırsatlar olgunlaşsın..

Kadın kocasını 16 yaşından beri tanıyor. Lisede sevmişler birbirlerini 16 yıllık evliler çocukları var ve adam seneler sonra ilkokul arkadaşını görüyor ve orda aldatma başlıyor.

Ve bir kere yapan hep yapar..

Üst kattaki kiracının 30 yaşındaki kızı taşındıklarından beri evde bir eksik vs olunca kocamı arıyor veya mesaj atıyor. İlk aylarda biz henüz tanışmamıştık. Doğal olarak ev sahibi olduğu için onu arıyorlardı. Ama aramayı hep kız yapıyor bu arada. Sonra biz de tanıştık hepimizin telefonları birbirimizde var. Annesini kahve içmeye çağırdığımda mutlaka kız da gelir ve benimle hiç sohbet etmemesine rağmen kocamla oturur maç muhabbeti yaparlar. Erkek kılıklı olduğu için başlarda hiç dikkate bile almadım. Ama bana sorulması gereken soruları bile kocamı arayarak soruyor olması garip geliyordu. Abi dediği için yine hiç şüphelenmedim. Abi dediği bu arada aralarında 5-6 yaş fark var. Kargoları geldiğinde evde yoksa kocamı arar almasını rica eder. Akşam kapıdan gelir alır. Eşim sürekli evde olduğu için ona söylediğini düşündüm hala aklıma bişey gelmiyordu. 1yıl sonunda yine annesiyle bize geldikleri birgün sigara içmek için kocamla kız balkona çıktı. Yarım saat kadar konuştular kocamın başına gelen bi sıkıntısı vardı onunla ilgili. Balkonumuz da 2 kişi için oldukça dar ufak bi balkon. dip dibe oturuyorlar bu arada. Ben de içeri girmelerini bekliyorum annesiyle birlikte, biz de sigara içelim diye bekliyoruz öylece saf saf. Bunlar gittikten sonra eşim 'dünya ahiret kardeşim olsun bunları da kızlarını da çok seviyorum etraftan laf bile olsa önemli değil' dedi. Bana orda dank etti ki durumdaki tuhaflık etraftan laf yapılacak kadar büyük. Komşu iyi bir kadın olduğu için yine terslemek istemedim hiç birşey demedim belki ben yanlış anlıyorumdur diye. Birkaç gün sonra gece 11 de kocama mesaj attı abi uyudunuz mu annem bişey getirecekti diye. Benim numaram varken neden kocama o saatte mesaj atılıyor iyice tepem attı. kocamla tartıştık. Hiç öyle bişey düşündüğünü sanmadığını, kendisine abi dediğini falan söyledi. Günlerce kavga ettik. Kavgaları doğal olarka duyuyorlar ve ben de artık eve çağırmadığım için görüşmeler kesildi. Aradan 2-3 ay geçti. Haksızlık mı yaptım diye düşündüğüm zamanlar oluyor. Sebebi ise annesinin çocuğuma bikaç gün ben işteyken bakmış olması ve kızın kendini göstermeye çalışır gibi giyim tarzı veya hareketlerine hiçbir zaman rastlamamış olmam. Ayrıca kocamın bu kadar ısrarla reddetmesi de acaba ben mi abarttım diye düşündürüyor.
Ne münasebet ya herşey için kocanı arıyor herkesin sinirini bozar bu görüşmeyi sen de kocan da kessin saçmalık komşu diye bu kadar da olmaz seni arayabilir senden isteyebilirdi elin kadını güven olmaz

eşiniz de enteresan " ben bu kızı çok seviyorum, millet bir şey dese bile umurumda değil" nasıl bir cümledir karısına. milletin bir şey diyeceğini nereden çıkarmışta bu cümleyi kurabiliyor. siz yine takipte olun bence, bunca samimiyetten sonra cidden koptular mı orası bile meçhul olurdu benim için. ayrıca eşime de o dediği lafı yedirirdim.

Konuyu okudum daha önce tanıştıklarıyla ilgili bir şey yazmıyor. Nerden gördünüz ki?
başka konuya cevabında yazmış buyurun

arkadaşlar bu benim konum değil. ama konu açmaya korkuyorum artık. ayrıca yaş konusuna gelince benim tahminimdi 23 24 filandır demem. halen yaşı kaç bilmiyorum. ama eşimin bulunduğu yerdeki görevi 5. yılını doldurdu. biz evleneli 3 sene oldu. aynı oturduğu bekarlık evine gelin geldim ben. yani biz evlenmeden önce o kız ablasına gelip gittikçe boyutunu bilemesem de bi geçmişleri varmış. ayrıldıkları dönemde eş kişisi benle tanışmış falan filan.. kızın ablası dava edildiklerini öğrenince aradı bana anlattı. birkaç aylık mesele değil dedi. evet hata bu yaptıkları ama kardeşim unutamadı onu. eşinde bir inat uğruna ayrıldı senle nişanlandı hemen dedi. şimdi de kafaları karıştı bu hataya düştüler dedi. kardeşini dava etmemem davayı geri çekmem için yalvardı falan. kabul etmedim tabi. eş kişisini yatakta yakalasan inkar eden bir psikolojide zaten ona bunları anlatıp bir daha hesap sormak dahi istemiyorum. ailesi geldi beni suçladılar. ven oğullarını bunaltmışım çok alınganmışım. oğullarının kıymetini bilmemişim... ağlattılar günün sonunda ya evet ben aldatılmayı hak eden biriyim ben bu aileye layık değilim hatalı olan benim psikolojinde buldum.

Oglumdan dolayı görüşmek zorundayız. Arada geliyor oğluyla vakit geçirmek için. Beraberlermis. Kızin hamile olduğu doğruymuş.

X