KOCAM VE KOMŞU KIZI

Genel olarak evin genç çocukları evde sorun olunca ev sahibi ile iletişime geçer bunda bir şey yok ama sizin numaranız varken gece abisi yerine size mesaj atması daha uygun olurdu yani sizi yok sayar gibi davranması bilemedim .. bizim de ev sahibimiz eşime çok yakındı ama asla arntmiyeli değil bir şey alınacak eşime vs rica eder eşimi arar halt hatır olsun bir şeye ihtiyacı olsun birkaç sefer tekrar edince bana battı asla artnşyet düşünmedim ama fazla samimiyet ve gereksiz benimsenmelere karşıyım herkese gülücük saçarım ama sonrasında beni bağlamaz sadece o kadar benden neyse ben de tabi aralarına mesafe koydurdum eşim uyuyor buyur abla diye gerekirse telefonu açtım ne bileyim aile değil üst kat komşu da olsa bayar beni ya benden bir şey fazla istenmesin ben de kimseyi rahatsız etmiyim

İş oraya gelene kadar kocanıza mesaj attığında kızı uyarmalıydın, hatta kocan bu konuları x’e (eşime) yazarsan daha iyi olur diyip hiç cevap vermemeliydi. Annesini gördün mü onada söylemen gerekirdi, ne kadar geniş davranmışsınız. Kocanızında ilgi alaka hoşuna gitmiş, kızdan hoşlanmış belli ki. Şimdi ilişki yaşarsalar sizden gizli yapacaklar, sizin kıyameti kopartmanız püskürtmeniz gerekirdi

Benim bir tanıdığımın eşi abi kardeş ayağına sevgili olmuşlar. Hatta tanıdığımın arkasından atıp tutmuşlar uyusa da konuşsak, dışarı çıksa da görüşsek diye.

Bunlar da giremediler dediğimde annesi bi dakka dur şeklinde bi işaret yapmıştı bana. Daha önceki bir görüşmede de 'kafaların uyuşması çok önemli demiştir onlar sohbet ederken.
Bunlar analı kızlı senin kocaya göz dikmiş olmasınlar. Ben iyi bakamadım olaya.

İnsan birinden hoşlansa güzel görünmeye çalışır ya da hergün bi şekilde iletişim kurmaya görmeye çalışır. Bunda o yoktu. O yüzden de hiç şüphe etmedim. Ayda yılda bir bişey için arar, ama dediğim gibi beni de arayabileceği bi konudur bu. Kargolarını gidip almıyordu, evde olmadığı için kurye bize bırakıyordu. Benim annem evli adamla balkonda otursam o an orda içeri alırdı beni, annede de kabahat tabiki cesaret veren o.
iyide , ben evli bir adamdan hoşlansam, karısı varken ona güzel görünmeyi, karısının dikkatini çekmeyi istemem. Hatta paspal olurum ki kadın benden şüphelenmesin? Size geldiğinde süslense püslense, hemen anlar uyarırdın kız eşine yaklaşamadan resti çekerdin. Gözüne kestirmişse senin böyle düşünmeni istemesi gerek, yani güzel görünmeye çalışmıyordu, bakımlı değildi vs. Sen dikkatli ol

Benim burnuma hiç iyi kokular gelmedi ya. Kızın gece vakti çekinmeden mesaj atması annenin sizin balkona gitmenizi engelleyip ikisinin arkasından kafaların uyuşması önemli demesi, özellikle eşinizin sarfettiği cümle tam çıldırmalık.

Felaket tellalı olmak istemem ama ben zamanında bu sitede buna benzer bir olay okumuştum ve olay boşanmaya kadar gelmişti, yalanlar ihtiraslar aldatmalar…

Üst kattaki kiracının 30 yaşındaki kızı taşındıklarından beri evde bir eksik vs olunca kocamı arıyor veya mesaj atıyor. İlk aylarda biz henüz tanışmamıştık. Doğal olarak ev sahibi olduğu için onu arıyorlardı. Ama aramayı hep kız yapıyor bu arada. Sonra biz de tanıştık hepimizin telefonları birbirimizde var. Annesini kahve içmeye çağırdığımda mutlaka kız da gelir ve benimle hiç sohbet etmemesine rağmen kocamla oturur maç muhabbeti yaparlar. Erkek kılıklı olduğu için başlarda hiç dikkate bile almadım. Ama bana sorulması gereken soruları bile kocamı arayarak soruyor olması garip geliyordu. Abi dediği için yine hiç şüphelenmedim. Abi dediği bu arada aralarında 5-6 yaş fark var. Kargoları geldiğinde evde yoksa kocamı arar almasını rica eder. Akşam kapıdan gelir alır. Eşim sürekli evde olduğu için ona söylediğini düşündüm hala aklıma bişey gelmiyordu. 1yıl sonunda yine annesiyle bize geldikleri birgün sigara içmek için kocamla kız balkona çıktı. Yarım saat kadar konuştular kocamın başına gelen bi sıkıntısı vardı onunla ilgili. Balkonumuz da 2 kişi için oldukça dar ufak bi balkon. dip dibe oturuyorlar bu arada. Ben de içeri girmelerini bekliyorum annesiyle birlikte, biz de sigara içelim diye bekliyoruz öylece saf saf. Bunlar gittikten sonra eşim 'dünya ahiret kardeşim olsun bunları da kızlarını da çok seviyorum etraftan laf bile olsa önemli değil' dedi. Bana orda dank etti ki durumdaki tuhaflık etraftan laf yapılacak kadar büyük. Komşu iyi bir kadın olduğu için yine terslemek istemedim hiç birşey demedim belki ben yanlış anlıyorumdur diye. Birkaç gün sonra gece 11 de kocama mesaj attı abi uyudunuz mu annem bişey getirecekti diye. Benim numaram varken neden kocama o saatte mesaj atılıyor iyice tepem attı. kocamla tartıştık. Hiç öyle bişey düşündüğünü sanmadığını, kendisine abi dediğini falan söyledi. Günlerce kavga ettik. Kavgaları doğal olarka duyuyorlar ve ben de artık eve çağırmadığım için görüşmeler kesildi. Aradan 2-3 ay geçti. Haksızlık mı yaptım diye düşündüğüm zamanlar oluyor. Sebebi ise annesinin çocuğuma bikaç gün ben işteyken bakmış olması ve kızın kendini göstermeye çalışır gibi giyim tarzı veya hareketlerine hiçbir zaman rastlamamış olmam. Ayrıca kocamın bu kadar ısrarla reddetmesi de acaba ben mi abarttım diye düşündürüyor.
Kocanın evet diyecek hali yok tabiki inkar edicek rahat davranmissin yanlış yapmışsın musade etem sakın kocani arayıp yazmasına sakın

Mesafesini bilmeyen ,lafını bilmeyen erkeklerden hiç hoşlanmam. Eşinizde maalesef böyle bir adam,ettiği laf bunun örneği yada sizinle konuşması gereken konularda kız ona mesaj attığında incepapatya'ya sor dememesi vs çok sevimsiz. Arada birşey olmasa bile bu kadar yüz göz olmamalı.
Ben kıskanc bir kadın değilim ama rahatsiz olurdum bende,kadından ziyade eşimin tavrına.

Felaket tellalı olmak istemem ama ben zamanında bu sitede buna benzer bir olay okumuştum ve olay boşanmaya kadar gelmişti, yalanlar ihtiraslar aldatmalar…
Ben birinci derece yakın olarak bizzat yaşadım. Neler neler yaşandı. 5 sene oldu hala etkileri devam ediyor. Ben konu sahibinin yerinde olsam ne yapar eder evleri satip uzaklasirdim ordan. Yada işin sonu hiç iyi yerleye gitmeyecek. Anne ve kız hiç masum gelmediler. Eş kişiside ayarsizin teki. Hadsizler. Aşırı sinirlendim.

Ana konu sahibini oyalıyor kızı ile konu sahibi kocası işi pişiriyor mu diyorsunuz
Öyle olmasa dur isareti yaparmiydi konu sahibi balkona yanlarına gitmek istediğinde. Bunun başka bir açıklaması olamaz. İffetli bir anne olsaydı en başında o rahatsız olur engellemeye çalışırdı.

Kız erkek fatma kadın fatma bilemem. Eşiniz kardeş bacı olarak görüyordur bilemem. Sebebi ne olursa olsun aşırı gereksiz bi ilişkiymiş bitmiş. Vicdan muhasebesine gerek bile yok

Üst kattaki kiracının 30 yaşındaki kızı taşındıklarından beri evde bir eksik vs olunca kocamı arıyor veya mesaj atıyor. İlk aylarda biz henüz tanışmamıştık. Doğal olarak ev sahibi olduğu için onu arıyorlardı. Ama aramayı hep kız yapıyor bu arada. Sonra biz de tanıştık hepimizin telefonları birbirimizde var. Annesini kahve içmeye çağırdığımda mutlaka kız da gelir ve benimle hiç sohbet etmemesine rağmen kocamla oturur maç muhabbeti yaparlar. Erkek kılıklı olduğu için başlarda hiç dikkate bile almadım. Ama bana sorulması gereken soruları bile kocamı arayarak soruyor olması garip geliyordu. Abi dediği için yine hiç şüphelenmedim. Abi dediği bu arada aralarında 5-6 yaş fark var. Kargoları geldiğinde evde yoksa kocamı arar almasını rica eder. Akşam kapıdan gelir alır. Eşim sürekli evde olduğu için ona söylediğini düşündüm hala aklıma bişey gelmiyordu. 1yıl sonunda yine annesiyle bize geldikleri birgün sigara içmek için kocamla kız balkona çıktı. Yarım saat kadar konuştular kocamın başına gelen bi sıkıntısı vardı onunla ilgili. Balkonumuz da 2 kişi için oldukça dar ufak bi balkon. dip dibe oturuyorlar bu arada. Ben de içeri girmelerini bekliyorum annesiyle birlikte, biz de sigara içelim diye bekliyoruz öylece saf saf. Bunlar gittikten sonra eşim 'dünya ahiret kardeşim olsun bunları da kızlarını da çok seviyorum etraftan laf bile olsa önemli değil' dedi. Bana orda dank etti ki durumdaki tuhaflık etraftan laf yapılacak kadar büyük. Komşu iyi bir kadın olduğu için yine terslemek istemedim hiç birşey demedim belki ben yanlış anlıyorumdur diye. Birkaç gün sonra gece 11 de kocama mesaj attı abi uyudunuz mu annem bişey getirecekti diye. Benim numaram varken neden kocama o saatte mesaj atılıyor iyice tepem attı. kocamla tartıştık. Hiç öyle bişey düşündüğünü sanmadığını, kendisine abi dediğini falan söyledi. Günlerce kavga ettik. Kavgaları doğal olarka duyuyorlar ve ben de artık eve çağırmadığım için görüşmeler kesildi. Aradan 2-3 ay geçti. Haksızlık mı yaptım diye düşündüğüm zamanlar oluyor. Sebebi ise annesinin çocuğuma bikaç gün ben işteyken bakmış olması ve kızın kendini göstermeye çalışır gibi giyim tarzı veya hareketlerine hiçbir zaman rastlamamış olmam. Ayrıca kocamın bu kadar ısrarla reddetmesi de acaba ben mi abarttım diye düşündürüyor.
Bir kadının hiç bir şüphesi boşuna değildir, fazla samimiyette hiç bir zaman hoş bir durum değil, iyi yapmışsın

İyi yapmışsın. Her şeyin yolu yordamı var.

@mat_ruj diye bir arkadaş vardı artık aktif değil sitede. Onun da sizinkine benzer konusu vardı. Komşu kızı sürekli evlerine gelip kocasıyla muhabbet kuruyordu falan. Sonra o kızla aldatılmıştı. Hatta boşandılar kocası o kızı hamile bırakmıştı. Felaket tellalı gibi oldum ama konunuzu okuyunca aklıma direkt o olay geldi.
Peki şeyi hatırlıyor musunuz, kadın kocasının kendisini aldattığını komşusunun evinden fark ediyordu karşıdaki bahçedeki bankta kocasıyla kız oturuyordu. Polisti karı koca. O kullanıcı adını hatırlıyorsanız yazar mısnız :)

Ben birinci derece yakın olarak bizzat yaşadım. Neler neler yaşandı. 5 sene oldu hala etkileri devam ediyor. Ben konu sahibinin yerinde olsam ne yapar eder evleri satip uzaklasirdim ordan. Yada işin sonu hiç iyi yerleye gitmeyecek. Anne ve kız hiç masum gelmediler. Eş kişiside ayarsizin teki. Hadsizler. Aşırı sinirlendim.
Mat ruju tanıyor muydunuz? Ne oldu bilginix var mı sonra?

X