KOCAM VE KOMŞU KIZI

1.si çocugunuzu kımseye bırakmayın hanımefendi...İşmiş bilmemmeymiş gecınız bunları bırakmayın...Bakın dünyadakı butun pislik eller çocuklara uzanmaya basladı...Aglasın sızlasın goturun ıs yerıne en kotu bırakmayın...Bırakmayın...Bırakmayınnnnnn...

İkincisi kocanızda sacmalamıs neyı göze alıyor kımler ıcın ne alakadır yanı...Kocanızın zihniyetide hoş değil bence ona olan güveninizide bir sorgulayın ve dikkat edin..

VE son olarak dıyorum ki; kız yanlıs hareket edıyor onlardan kurtulun komple..
Kesinlikle çok doğru.

Siz eşinizle tartışacak duruma gelene kadar neden kadına sınır çizmediniz? "Bir şey olduğunda bana mesaj yaz lütfen" demediniz? Balkonda yarım saat otururlarken neden yanlarına gidip başlarına dikilmediniz?
Kadın gecenin bir körü mesaj yazdığında neden kadını uyarmadınız?
Dışarıdan nasıl gözükürse gözüksün ne demek? Mide bulandırır böyle küçük küçük şeyler. Sanki aralarında 20 yaş var (ki isteyene 20 yaş engel bile olmuyor) 5-6 yaş var aralarında alt tarafı. Ruhun bile duymadan bir bakmışsın yasak aşk başlamış. Her zaman arada belli bir mesafe olmalı.

Kötü bir olmayabilir ama dedikoduya müsait şeylere fırsat vermemek gerekiyor. Asla görüşmeyin. Araması vs olursa bundan sonra beni ara diyin.

Üst kattaki kiracının 30 yaşındaki kızı taşındıklarından beri evde bir eksik vs olunca kocamı arıyor veya mesaj atıyor. İlk aylarda biz henüz tanışmamıştık. Doğal olarak ev sahibi olduğu için onu arıyorlardı. Ama aramayı hep kız yapıyor bu arada. Sonra biz de tanıştık hepimizin telefonları birbirimizde var. Annesini kahve içmeye çağırdığımda mutlaka kız da gelir ve benimle hiç sohbet etmemesine rağmen kocamla oturur maç muhabbeti yaparlar. Erkek kılıklı olduğu için başlarda hiç dikkate bile almadım. Ama bana sorulması gereken soruları bile kocamı arayarak soruyor olması garip geliyordu. Abi dediği için yine hiç şüphelenmedim. Abi dediği bu arada aralarında 5-6 yaş fark var. Kargoları geldiğinde evde yoksa kocamı arar almasını rica eder. Akşam kapıdan gelir alır. Eşim sürekli evde olduğu için ona söylediğini düşündüm hala aklıma bişey gelmiyordu. 1yıl sonunda yine annesiyle bize geldikleri birgün sigara içmek için kocamla kız balkona çıktı. Yarım saat kadar konuştular kocamın başına gelen bi sıkıntısı vardı onunla ilgili. Balkonumuz da 2 kişi için oldukça dar ufak bi balkon. dip dibe oturuyorlar bu arada. Ben de içeri girmelerini bekliyorum annesiyle birlikte, biz de sigara içelim diye bekliyoruz öylece saf saf. Bunlar gittikten sonra eşim 'dünya ahiret kardeşim olsun bunları da kızlarını da çok seviyorum etraftan laf bile olsa önemli değil' dedi. Bana orda dank etti ki durumdaki tuhaflık etraftan laf yapılacak kadar büyük. Komşu iyi bir kadın olduğu için yine terslemek istemedim hiç birşey demedim belki ben yanlış anlıyorumdur diye. Birkaç gün sonra gece 11 de kocama mesaj attı abi uyudunuz mu annem bişey getirecekti diye. Benim numaram varken neden kocama o saatte mesaj atılıyor iyice tepem attı. kocamla tartıştık. Hiç öyle bişey düşündüğünü sanmadığını, kendisine abi dediğini falan söyledi. Günlerce kavga ettik. Kavgaları doğal olarka duyuyorlar ve ben de artık eve çağırmadığım için görüşmeler kesildi. Aradan 2-3 ay geçti. Haksızlık mı yaptım diye düşündüğüm zamanlar oluyor. Sebebi ise annesinin çocuğuma bikaç gün ben işteyken bakmış olması ve kızın kendini göstermeye çalışır gibi giyim tarzı veya hareketlerine hiçbir zaman rastlamamış olmam. Ayrıca kocamın bu kadar ısrarla reddetmesi de acaba ben mi abarttım diye düşündürüyor.
Beni yanlış anlamayın ama öyle bir dönemdeyiz ki kimseye güvenilmez eski zamanlardaki gibi durumlar yok artık annelerimiz babalarımı oturup arkadaşlarıyla sohbet edebilirdi limdi insanlar çok garip cinayetler aldatmalar aldı başını gidiyor mesafe her zaöan iyidir kafa karışıklığına gerek kalmaz niyeti kötü olan zaten bir şekilde yapar
Herkes kendi evinde otursun içsin çayını belki evinize gelen o kadın iyi birisi kötğ düşüncesi yok ya da aynı şekilde eşinizde ama cidden her şeyi kurar olduk ya

Burada benzer bir konu açıldı yıllar önce komşusunun kardeşi kocasıyla ilgileniyor kocasının hiç ilgisi yok gibi duruyordu. Kadınla adam ayrıldı komşu kardeşi hamileydi en son.
Benim kocam komsj kızıyla neden başbaşa yarım saat konuşup sigara içsin ki? Aynısını siz yapsanız elaleme konuşacak kadar fırsat verseniz kocanız olsun çok iyi bir adam der miydi?

Üst kattaki kiracının 30 yaşındaki kızı taşındıklarından beri evde bir eksik vs olunca kocamı arıyor veya mesaj atıyor. İlk aylarda biz henüz tanışmamıştık. Doğal olarak ev sahibi olduğu için onu arıyorlardı. Ama aramayı hep kız yapıyor bu arada. Sonra biz de tanıştık hepimizin telefonları birbirimizde var. Annesini kahve içmeye çağırdığımda mutlaka kız da gelir ve benimle hiç sohbet etmemesine rağmen kocamla oturur maç muhabbeti yaparlar. Erkek kılıklı olduğu için başlarda hiç dikkate bile almadım. Ama bana sorulması gereken soruları bile kocamı arayarak soruyor olması garip geliyordu. Abi dediği için yine hiç şüphelenmedim. Abi dediği bu arada aralarında 5-6 yaş fark var. Kargoları geldiğinde evde yoksa kocamı arar almasını rica eder. Akşam kapıdan gelir alır. Eşim sürekli evde olduğu için ona söylediğini düşündüm hala aklıma bişey gelmiyordu. 1yıl sonunda yine annesiyle bize geldikleri birgün sigara içmek için kocamla kız balkona çıktı. Yarım saat kadar konuştular kocamın başına gelen bi sıkıntısı vardı onunla ilgili. Balkonumuz da 2 kişi için oldukça dar ufak bi balkon. dip dibe oturuyorlar bu arada. Ben de içeri girmelerini bekliyorum annesiyle birlikte, biz de sigara içelim diye bekliyoruz öylece saf saf. Bunlar gittikten sonra eşim 'dünya ahiret kardeşim olsun bunları da kızlarını da çok seviyorum etraftan laf bile olsa önemli değil' dedi. Bana orda dank etti ki durumdaki tuhaflık etraftan laf yapılacak kadar büyük. Komşu iyi bir kadın olduğu için yine terslemek istemedim hiç birşey demedim belki ben yanlış anlıyorumdur diye. Birkaç gün sonra gece 11 de kocama mesaj attı abi uyudunuz mu annem bişey getirecekti diye. Benim numaram varken neden kocama o saatte mesaj atılıyor iyice tepem attı. kocamla tartıştık. Hiç öyle bişey düşündüğünü sanmadığını, kendisine abi dediğini falan söyledi. Günlerce kavga ettik. Kavgaları doğal olarka duyuyorlar ve ben de artık eve çağırmadığım için görüşmeler kesildi. Aradan 2-3 ay geçti. Haksızlık mı yaptım diye düşündüğüm zamanlar oluyor. Sebebi ise annesinin çocuğuma bikaç gün ben işteyken bakmış olması ve kızın kendini göstermeye çalışır gibi giyim tarzı veya hareketlerine hiçbir zaman rastlamamış olmam. Ayrıca kocamın bu kadar ısrarla reddetmesi de acaba ben mi abarttım diye düşündürüyor.
Hiç pişman olma en iyisini yapmışsın. Bu düşüncelerle beynini yiyip bitireceğine dök içini rahatla. Geri dönüş falan yapma.

mat_ruj mat_ruj diye bir arkadaş vardı artık aktif değil sitede. Onun da sizinkine benzer konusu vardı. Komşu kızı sürekli evlerine gelip kocasıyla muhabbet kuruyordu falan. Sonra o kızla aldatılmıştı. Hatta boşandılar kocası o kızı hamile bırakmıştı. Felaket tellalı gibi oldum ama konunuzu okuyunca aklıma direkt o olay geldi.

Son düzenleme:

Ayaküstü flörtleşmişler. Bazı erkekler geberiyorlar elin kadınına yardım etmeye. Kocanın telefonundan kızın numarasını habersiz sil, engelle.

Bu hikayede de tek saf sen olabilirsin. Sen rahatsız oldun, kızın anası aynı şekilde rahatsız olmalı bu olağan akışta. Bir gelir iki gelir, sürekli kocan varken ne işleri var evde. Kocan böyle evine bağlı, hazırda çocuğu olan, düzgün bir adamsa komşu kızıyla anası kocanı gözlerine kestirmiş olabilir.

Bence aralarında bişey yok ama olmayacağı anlamına gelmez. Ben artık her boktan şüphelendiğim için insanlara güvenim sıfır bence hazır soğukluk girmiş böyle devam edin bidaha eskiye dönmeyin.

Etraftan laf bile olsa? Demek ki eşinin kulağına birşey gitmiş ki böyle bir cümle kurmuş... Ne münasebet neden el alem benim eşimle ilgili laf söz etsin. Ediyorlarsa da buna yol açacak durumları ortadan kaldırmak isterim. He cok emin olursun durumdan kıza yüzde yüz güvenirsin vs o zaman tamam sorun değil de gece yarıları kızın eşine mesajla birşeyler yazması mide bulandırıcı. Aynı durumda sen olsan komşunun bekar 30 yasındaki oğlu seninle iletişime geçiyor olsa eşin normal mi karşılardı? Ayrıca evine girip çıkıyorlar belirli bir samimiyet var aranızda sana yazmak varken niye kocana yazıyor. Bence cok düşüncesiz insanlar ya. Kızın bunu dusunup falancaya ayıp olur kocasına değilkendine yazayım dersin dimi. Tamam muhabbet etsin size geldiğinde eşinle senin yanında ama haricinde fazla samimiyet luzumsuz

mat_ruj mat_ruj diye bir arkadaş vardı artık aktif değil sitede. Onun da sizinkine benzer konusu vardı. Komşu kızı sürekli evlerine gelip kocasıyla muhabbet kuruyordu falan. Sonra o kızla aldatılmıştı. Hatta boşandılar kocası o kızı hamile bırakmıştı falan. Felaket tellalı gibi oldum ama konunuzu okuyunca aklıma direkt o olay geldi.
Aynı olayı getirdi aklıma.
Orada da kocaya soru sorma ayağına geliyordu.

sahsen ben cok ciddi bir sekilde rahatsiz olurdum bunuda esime belirtirdim. durum masum olsun olmasin gerekirse ben yanlis anlayayim bu kadar samimiyete gerek yok. esinize empati kurmayi ogretin belli ki bu durumdan mahrum kendisi! hic sanmiyorum ki bir erkek komsu surekli size yazacak ve esiniz bunu normal karsilayacak gecin bunlari..

Burada benzer bir konu açıldı yıllar önce komşusunun kardeşi kocasıyla ilgileniyor kocasının hiç ilgisi yok gibi duruyordu. Kadınla adam ayrıldı komşu kardeşi hamileydi en son.
Benim kocam komsj kızıyla neden başbaşa yarım saat konuşup sigara içsin ki? Aynısını siz yapsanız elaleme konuşacak kadar fırsat verseniz kocanız olsun çok iyi bir adam der miydi?
Mirta Mirta Maşallah nasıl hafıza var sizde

Ayaküstü flörtleşmişler. Bazı erkekler geberiyorlar elin kadınına yardım etmeye. Kocanın telefonundan kızın numarasını habersiz sil, engelle.

Bu hikayede de tek saf sen olabilirsin. Sen rahatsız oldun, kızın anası aynı şekilde rahatsız olmalı bu olağan akışta. Bir gelir iki gelir, sürekli kocan varken ne işleri var evde. Kocan böyle evine bağlı, hazırda çocuğu olan, düzgün bir adamsa komşu kızıyla anası kocanı gözlerine kestirmiş olabilir.
Bu yoruma aşırı katıldım konu sahibi sen rahatsız olurken kızın annesi hiç rahatsız olmuyor muydu ? Kızını uyarması gerekirdi malesef insanlar bu kadar saf ve temiz değil.

Evet ya anne de kızım sen ne yapıyorsun komsunun kocasıyla yarım saat balkonda, karısı içeride oturuyorken dememiş. Anneler daha dikkat eder böyle seylere, etraf laf eder diye endişe eder normalde.

X