KOCAM VE KOMŞU KIZI

Bence eşiniz bi mesafe koymalıydı. Ben böyle durumlarda karşı taraftan ziyade önce eşimin söylemeden nasıl davranması gerektiğini bilmesini isterdim. Şöyle düşünün eşiniz empati kursun ve aynı şekilde aynı yaşlarda bi erkeğin eşinizi değil sizi arayıp durduğunu, sizinle muhabbet ettiğini görsün tepkisinin sizden farklı olacağını sanmıyorum hatta daha kötü bile olabilir. Bizim de komşularımız var ama ben adamın değil kadının numarasını aldım onlarla muhattabım. Diğer şekil zor da kalsam da adamı aramam kaldı ki bi kere aradın iki kere aradın sürekli yok kargo yok eşya vs. için aranmaz. Niyeti kötü değildir kimsenin günahını almak istemem ama davranış yanlış.
Siz sadece eşinizden empati kurmasını isteyin hoş erkekler empatinin anlamını bile bilemeyecek kadar uzaklar. İlgi biraz hoşlarına gider ama söyleyemezler :)

Bu durumda kızmanız gereken eşiniz.
Nekadar gereksiz laubali ve cıvık.
Komşu kızından kurtulsanız iş yerindeki arkadaşı çıkar bu sefer.
Erkek ciddi durduğu zaman asla cesaret edemez kadınlar böyle şeylere.

Yaşadığımız mahalle dedikodunun çok yapıldığı biryer. Yan balkonda da en çok dedikodu yapan kişi o sırada balkonundaydı sanırım o yüzden konuşulacağını düşündü ve söyledi. Balkonda bişey olmuş olamaz çünkü ben de görebildiğim yakın mesafede oturmuş onlara bakıyordum. Dar bir balkon olduğu için içeri girmelerini bekliyordum. Aralarında bişey olmadığına neredeyse eminim. Bunu anlardım. Ama bu hızla devam etseydik kesinlikle bi saçmalık olacaktı buna da eminim.

Böyle işleri basinda kesmek lazım. Ben bı kişinin sana yapmasından rahatsızım der onun telefonundan incepapatyaya sorsanız daha iyi olur tarzında esiminde bilgisi dahilinde mesaj atar bir daha da esim varken evime almazdım. Bundan sonrasında bunu yapın ya da hiç görüşmeyin daha iyi.

Bu yoruma aşırı katıldım konu sahibi sen rahatsız olurken kızın annesi hiç rahatsız olmuyor muydu ? Kızını uyarması gerekirdi malesef insanlar bu kadar saf ve temiz değil.

Evet ya anne de kızım sen ne yapıyorsun komsunun kocasıyla yarım saat balkonda, karısı içeride oturuyorken dememiş. Anneler daha dikkatli eder, etraf laf eder diye endişe eder normalde.

Adamın işe yaradığını görmüşler, ana kız kullanmışlar işte. Olay sadece kargo almakla kalmış iyiki. İhtiyacımız var, şunu bunu hallet diye başka şeyler hallederlerdi.

Ay, zaten kadının "biz bu adam varken neden geliyoruz ne konuşacağız" demesi gerekir.

Evet durum tam olarak bu bence de..

aralarında bişey olduğunu düşünmedim okurken ama kızın ilgisi olsa bile erkekler onu göremiyor ve genelde olurmu öyle şey modunda oluyorlar. Kadın hisleri her zaman güçlüdür ben olsam iletişimde kalmalarına izin vermezdim zaten mesafe koyun. Eşiniz bir kaç kez sorunu çözmeyip yanıt vermeyip dese ki uygun değilim eşimi arayın bence anlar ve zorlamaz.

Bunlar da giremediler dediğimde annesi bi dakka dur şeklinde bi işaret yapmıştı bana. Daha önceki bir görüşmede de 'kafaların uyuşması çok önemli demiştir onlar sohbet ederken.

Kesinlikle öyle belki geri kafalılık ama biz eşler olunca komşulara çaya kahveye gitmemeyi öğrendik ailelerimizden. Ve gerçekten insanlar artık temiz değil genci yaşlısı için geçerli

Burada günlerce tartışacak konu olamaması lazım. Çünkü eşinin o kişiye x hanım,x bacım,x kardeşim artık nasıl hitap ediyorsa sen böyle konularda bana mesaj atma eşime at o benimle alakalı durumları bana iletir. Demesi lazım. Nasıl günlerce kavga ediyor ki.

Bu konuya yapılabilecek en kral yorum :)

Kocam tüm gün evde demişsin konuda. Çocuğa babası neden bakmadı? Bide nasıl bi iş bu ay tüm gün evde olup

Bunlar da giremediler dediğimde annesi bi dakka dur şeklinde bi işaret yapmıştı bana. Daha önceki bir görüşmede de 'kafaların uyuşması çok önemli demiştir onlar sohbet ederken.

Burada okuyoruz, evli adamla sevgiliyim, boşanmasını bekliyorum diye bir sürü konu açılıyor. Bu konuları açan kadınlar ailelerinden destek görüp evli adamlarla sevgili olmaya çalışıyorlar.

Eğer kocan böyle boş konuşan, bir telefonla üşenmeyip enayi gibi kargo alan biriyse, saftır, çocuğu, maaşı, düzeni var diye gözüne kestirirler.

Akraba değilseniz, hiçbir genç bekar kadın evli-çocuklu komşuyla böyle sık görüşmek istemez. Çünkü konuşacak konunuz yok. Senle bile yakın olsa sana ne anlatacak, özel hayatını bile anlatamaz çünkü.

Erkek kılıklı, makyajı yok süsü yok diye düşünme. Kadın belki cayır cayır yanıyor, nerden bileceksin.

Onların kafası niye uyuşsun deseydiniz ya?
Böyle saçmalıkların ilkinde tepki verip görüşmeyi keseceksiniz. Kocanız da suçlu ama evinize gelip kimsenin sizi aptal yerine koymasına izin vermemelisiniz.

İyi yapmışsınız konuşmayın bizde komşu olduk gördük selam verdik . Telefonda almadık birsey sorulsa karisina sorduk gece 11 de mesaj cekmek
Ne münasebet

Al sana komşu kızı

Bence siz gayet doğru anlıyorsunuz. Erkekler bu konuda biraz saf, anlayamıyor. Bazılarının da işine gelmiyor. Komşu kızı resmen eşinize sürtünüyor. Eşinizle hiç aranızı açmayın o kadına doğru farketmeden ittirirsiniz. Kavuşamazlar aşk olur. Sizin işiniz o kadınla. Laf arasında yuvasını yapardım onun. Sadece ikimizin anlayacağı dilde bir konuşma çekerdim. Alacağını alır.

Ah benim de aklıma o gelmişti çok etkilendiğim olaylardan biri o.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…