Kocam karşı komşumdan mi hoşlanıyor?

Kusura bakmayın ama çok ilginç bir çiftsiniz.
Şaşkınlıkla okudum yazdıklarınızı.
Kocanız adam değil o belli de siz nasıl ve neden sineye çekiyorsunuz bu lafları?

Tamam eşinizin konuşmaları çok çirkin de komşunuzun sildim dedigi fotograflar nasıl silinmemiş ben onu anlamadım ??

Başkasının karısı, namusunu nasıl bu kadar kolay diline dolayabiliyor.
Hayret ettim.
İlkinde afedersiniz ağzına s... olsaydınız devam edemezdi.
Herifin karaktersizliğinden çok sizdeki sakinliğe hayret ettim.

Oha ya oha. Yaptığı çok çirkin bir şey böyle şaka olmaz bence. Benim eşim bana böyle bir imada bile bulunsa suratına bakmam.

İğrenç bir şey sizi kızdırmak içinde olsa karşı komşuyu meze etmek.
Sakin kalmayın.

Eşim şarkıci zaraya çok güzel kadın dedi ona bile sınır oldum bide ulasamayacagi bi kadın kaldiki arkadaşıma diyecek
ulasilmasi önemli degil ben zihninden gecirdi suphesiyle bile zindan ediyorum

kocam benim disimdaki herhangi birine guzel diyecek yetmeyecek vucudu guzel diyecek heralde olmek istiyor.parcalarim onu hele bi desin boyle bisey

Komşunun tavuğu komşuya kaz görünürmüş... bunun diline vurmuş artık... nasıl bir aile terbiyesi aldıysa

Onları duyduğun an hissettiklerini hissettim sanki. Öyle üzüldüm ki.
Ben estetikle makyajla güzel olurumda sen g. Tünü yırtsan şeref sahibi olamazsın de bidaha sana öyle derse. Daha ağır konuşmak istiyorum ama kesin ban yerim

Ne terbiyesiz bir eşiniz var kusura bakmayın. Sizi kaybetmekten korksa kadının adını ağzına alamaz zaten. O daha gözünüze sokuyor

Dısarıdan bakınca senden guzel vucudu guzel ve barı onun kadar guzel olsaydın lafıyla tam bosamalık bune ya bunun sakasımı olur sacmalık bosa bu sapık herıfı

Belli ki bi ilgisi var..Zaten sen hissettmişsin ki burada konu açmışsın var bişeyler..Ama beğendiğini söylemekten de çekinmemiş çok ilginç..Bence o komşunla da arana mesafe koy..Kadının resimlerini filan ne diye eşinin telefonundan yapmışsınız ya büyük hata olmuş...Sadece görmesi bile sinir bozucu yani o resimlerini..Bi ayar lazım bu adama

Nasıl cürret edebildi esin kıyaslamayı bence sorunu o kısımda ara. Ben cok kıskanç biriyim okadar kavgam oldu boyle birşey birak demeyi ima bile edemez valla şaşırdım ilgisini çekiyo besbelli kadin yani ben baska bse anlamadm bu olaydan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…