Kocam karşı komşumdan mi hoşlanıyor?

Bade79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2015
231
66
29
Merhabalar. Eşimle çeşitli konulardan kavga edip tartistigimizda konu bir şekilde komşuma geliyor. Üzeri kapalı bir şekilde beni kızdırmak için onun güzel olduğunu onun kocasının kendisi kadar evine bağlı olmadığını onunla görüşmemem gerektiğini filan söylüyor açık açık değil ama kimi zaman gülerek şakayla karışık kimi zaman başka bir şeye sinirlenip benim canımı acıtmak için filan. Bugün yine kavga ediyoruz tamamen alakasız bir konuyla alakalı konuyu yine ona getirdi onun gibi aptal birisini bulacaktım ki böyle üzülmezdim dedi onun kadar güzel olsaydın bari dedi sonrasında sessizce. Kalakaldım. Ne düşüneceğimi şaşırdım. Çok eskiden bu arkadaşım hafiza kartindaki fotoğrafları benim telefonumdan whatsapp uzerinden kendisine atmıştı. Ben sildim merak etme dedi bana. Ben de bir daha bakmadım. Meğer silinmemiş eşim görmüş bikinili fotoğraflarını ve bunun üzerine bana dediki kendisini bana göstermeye mi çalışıyor. Görüşme o kızla diye. Ben tabi o tarz bir elektrik almadığım için kıza karşı bir güvensizliğim oluşmuyor. Bu anlattığım olay iki senelik. Ama eşimin ara sıra onun hakkında yok vücudu güzel yok söyle yok böyle tarzı yorumları beni çileden çıkarıyor. Sonrasından hep şoyle acikliyor seni siniirlendirmek için soyledim kiskaniyorsun ya onu o yüzden madem kıskanıyorsun ne diye görüşüyorsun? Halbuki benim asla öyle bir kötü düşüncem yok arkadasiz ve asla kiskanmiyorum bi kere kendimden daha guzel de bulmuyorum esime karsi da bu tarz bi ilgisi oldugunu asla hissetmiyorum bu yuzden bir sorunum yok onunla fakat eşim beni çileden çıkarıyor en son da bunu dedi onun kadar güzel olsaydın bari .. Ne düşüneceğimi şaşırdım. Dışarıdan bakılınca durum nasıl gözüküyor ? Acil yardım

Ayyy inanmıyorum.. Siz başka bi erkekten şöyle böyle bahsetseniz neler olurdu Allah bilir. Siz sessiz mi kalıyorsunuz peki bu durum karşısında?. Ayrıca ben eşinizin kadını arzuladığını düşünüyorum zaten bariz söylemiş neredeyse..

Yaa kıyamam inan okurken bile cok üzüldüm. Senin halini hiç dusunemiyorum. Bende esimin kuzeninden şüphelenmistim. Kii halem içimde garip bi duygu var ama düşüne düşüne kafayı yemekte istemiyorum. Nyse demem o kii bana kalirsa kimseye güvenme. Belli ki eşinin bi ilgisi var guzel bulduguna göre. Aynı taktiği sen ona dene bide bi başka erkek için sonrada kiskan diye yaptim de bakalim hosuna gidicek mi ? Erkekler yaşamadan hicbirseyi anlamiyor ne yazikki..

Ben de mi böyle düşünmeliyim? Yüreğim sıkışıyor düşünemiyorum

Bende olsam kızardım her fırsatta dile getirdiğine göre kadının güzelliği eşinizin aklında yer etmiş onun kadar güzel olsaydın bari demesi çok üzücü sessiz kalmayın bu duruma birkaç gün ondan ayrı kalmakla mı cezalandırırsınız yoksa oturup güzelce konuşurmusunuz bilmiyorum ama tepkisiz kalmayın siz başka adamı yakışıklılığıyla anlatıp onunla kıyaslasaydınız kıyameti koparırdı ama sizi yıpratmasına izin vermeyin.

Ben öyle bir şey söylesem sonunda çok büyük kavga ederiz bana vurma ihtimali bile var yani tanıyorum onu çünkü. Söylemeye cesaret edemiyorum yoksa ben de biliyorum ona onun dilinden konuşmayı..

Sen çirkinsin o güzel mi diyor sana?

Bu erkekler ne ara bu kadar düştü.. rezilligin zirvesi.. it ürür kervan yürür tatlım kocan da olsa sözüne uyup boyun bükme. Dik dur. Böyle konusmasina musade etme. Yorumlarinin seni etkilemesine izin verme

Ben öyle bir şey söylesem sonunda çok büyük kavga ederiz bana vurma ihtimali bile var yani tanıyorum onu çünkü. Söylemeye cesaret edemiyorum yoksa ben de biliyorum ona onun dilinden konuşmayı..
Canim susman hiç biseyi dgistirmez. Esimde bogazimi sıkmıştı hokkali 2 tokati basip valizimi topladim kuzenin yüzünden mi biz bunlari yasiyoruz dedim senin hayat arkadsin benim ama goruyorum ki gozunde degerim yok kime deger veriosan defol git ona deyip evi terkettm şimdi sözümden cikmio

Ben 160 boyundayim minyonum kaynanam elin gelinlerini esimin yaninda soyle boylu poslu kiz soyle guzel diye ovunce sinirden deli oluyorum degilki esim ovse cildirirdim sanirim bi gun annemde baskasinin oglunu bizim yanimizda ovdu bilerek yapti onun annesi bana yapiyor diye esim hemen annen ne yapmaya calisiyor dedi sinir oldu sende baska bir erkegi ov delirsin bi dahada cesaret edemesin edepsiz

Işte mesele de bu benim gidecek bir yerimin olmaması kavga ediyoruz millet babasının evine gider ben kayınpederimin evine gidiyorum çünkü benimkiler çok çok uzaktalar böyle olunca da bir inandırıcılığı olmuyor terk etmenin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…