Kocam karşı komşumdan mi hoşlanıyor?

Yani ne diyeceğini bilemedim gözlerim fal taşı gibi oldu okurken. Yani nasıl bir adam bu ya.. kalma bu adamın yanında.kendine bunu yapma . çocuğun var mı bilmiyorum ama çocuk yapıp bağlama kendini buna. bağın kalmasın kopar at.. Sana olacakları söyleyeyim bu seni böyle diye diye cokertecek kendine güvenin azalacak ve gerçekten kendini çirkin ve işe yaramaz hissedeceksin. En kötü siddet budur bence psikolojik siddet.
Ayrıca bunu diyen adam da daha sonra işi icraata döker ben sana söyleyeyim :KK43:
Bu işin şakası vs olmaz. Kimse kıskandırmak icin söylemez boyle sacmlalik mi olur? Sevgili değilsiniz evlisiniz.
Ve o fotoğrafları silmeyip bakmasi. 🤦

Ben sizin yerinizde olsam, yakisikli birini gorunce ic gecirirdim, Allah neler yaratiyor Ya Rabbi diye laf sokardim. Tabi muhtemelen gozu donup "o.pu" diye bagirir dururdu.
Ben bu esiniz olacak karaktersizin, hic saglam oldugunu dusunmuyorum. Burada ters giden bir durum oldugunu siz de farkediyorsunuz zaten.

:kusmuk:iğrenç bir insan tek kelimeyle sizin adiniza cok cok üzüldüm.

Bu nasıl bir laçkalik avamlik...
Esinin akli kadinin bikinili pozlarinda kalmis 2 senedir ne b.k yiyecegini şaşirmis sana sarıyo...işte dişardan net boyle gorunuyooooo

Eşin bu sözleri sarf ederken; sen de, milletin karısına mı göz diktin, bu kadar aşağılık mısın gibi sözlerle, fikirlerini sabote etseydin ve aşağılasaydın bu kadar ileri gitmez ve çenesini kapatırdı. Bi daha da öyle çirkin şeyler söylemeye cesaret edemezdi!! Ama bunun için geç değil. Dediğimi uygulamaya gecirirsen faydalı olacağına inanıyorum.

Merhabalar. Eşimle çeşitli konulardan kavga edip tartistigimizda konu bir şekilde komşuma geliyor. Üzeri kapalı bir şekilde beni kızdırmak için onun güzel olduğunu onun kocasının kendisi kadar evine bağlı olmadığını onunla görüşmemem gerektiğini filan söylüyor açık açık değil ama kimi zaman gülerek şakayla karışık kimi zaman başka bir şeye sinirlenip benim canımı acıtmak için filan. Bugün yine kavga ediyoruz tamamen alakasız bir konuyla alakalı konuyu yine ona getirdi onun gibi aptal birisini bulacaktım ki böyle üzülmezdim dedi onun kadar güzel olsaydın bari dedi sonrasında sessizce. Kalakaldım. Ne düşüneceğimi şaşırdım. Çok eskiden bu arkadaşım hafiza kartindaki fotoğrafları benim telefonumdan whatsapp uzerinden kendisine atmıştı. Ben sildim merak etme dedi bana. Ben de bir daha bakmadım. Meğer silinmemiş eşim görmüş bikinili fotoğraflarını ve bunun üzerine bana dediki kendisini bana göstermeye mi çalışıyor. Görüşme o kızla diye. Ben tabi o tarz bir elektrik almadığım için kıza karşı bir güvensizliğim oluşmuyor. Bu anlattığım olay iki senelik. Ama eşimin ara sıra onun hakkında yok vücudu güzel yok söyle yok böyle tarzı yorumları beni çileden çıkarıyor. Sonrasından hep şoyle acikliyor seni siniirlendirmek için soyledim kiskaniyorsun ya onu o yüzden madem kıskanıyorsun ne diye görüşüyorsun? Halbuki benim asla öyle bir kötü düşüncem yok arkadasiz ve asla kiskanmiyorum bi kere kendimden daha guzel de bulmuyorum esime karsi da bu tarz bi ilgisi oldugunu asla hissetmiyorum bu yuzden bir sorunum yok onunla fakat eşim beni çileden çıkarıyor en son da bunu dedi onun kadar güzel olsaydın bari .. Ne düşüneceğimi şaşırdım. Dışarıdan bakılınca durum nasıl gözüküyor ? Acil yardım 🥺

Sapık komşu olma yolunda hızla ilerliyor..belasına koşuyor..

Herşeyi anlarımda başkasının koynuna giren bir kadını düşünen erkeği anlamam bu kadar mı miğdesiz gerçekten bu kadar mı yaaa...

Hayatta en katlanamayacağım şeyi yapıyor eşiniz. Benim eşim de sinirlidir vs bazen katlanırım zaman zaman başka birinin katlanamayacağı şeylere. Amaaa en ufak bir şekilde dışarda gözü olduğunu görsem sinirimden gözüm döner, bir dakka durmam.Çünkü kendime bu kötülüğü yapamam. Zorla şakadır ay tepki vermeyim de özgüvenli görünürüm diyemem. Bir dakika çekemem. Bir tane hayatım var. Saçlarım mı beyazlasın pislik herif yüzünden.

Hoslaniyor mu bilmem amA açıkça onu sizden güzel buluyor ve bu kıyaslama bile hic hoş bir durum değil.

Çok çok çok sinir bozucu bir durum ama ben sinirlendiğimi belli etmezdim.
Kadın evliyse ben de kocasını övüp eşimi bu tür lafları söylediği için pişman ederdim.😈
Ağlamamin zirlamamin kusmemin bir faydası olmayacağı gibi tam tersi onu kıskandığımı düşünüp bir tarafları kalkardı iyice. Azıcık politik olun yaaa. 😡😡😡

Evet var. Ama her şeyi konuşuyorum onunla. Hata ediyorum

Daha önce bir konuda daha geçmişti, orada da böyle celallenmistim. Sizin gibi kadınların bence adı yok.

Sevgilisine , kocasına başka bir kadının sırrını, hayatını anlatan, o kadınlar hakkında yorum yapan bosbogaz kadınlara diyecek söz bulamıyorum.

X