Kocam karşı komşumdan mi hoşlanıyor?

Onunla gorusme ki aran bozulsunda kocan fahat rahat gorusebilsin. Iyi tahammul ediyorsunuz. emin olun bu kadar lafin elbet bi karsiligi olurdu

Maalesef bazı çevrelerde erkeklerin yetiştiriliş tarzında bu tarz söylemler normal sayılıyor. Tabiki ben bu yaptığı normaldir demiyorum fakat bu söylemleri eşini aldattığı yada aldatacağı anlamına gelmez. Nice efendi gördüklerim eşlerine neler yaptı görüyorum çevremde. Bazı insanlar geveze ne konuştuğunu bilmez ben öyle olduğunu düşünüyorum dedim. Bu tarz şeyler arkadaşla komşuyla vs fazla samimiyetten ileri geliyor. Kimseyle bu devirde fazla samimiyet kurmamak gerekiyor.

bu konudaki hiç kimse masum değil, siz de dahil..
var bir elektrik bi hareket ...bişey.neyse o artık,amma öyle amma böyle var yani..
ve sizin hatanız da bunu bile bile olmaması gereken şekilde davranmanız. üste çıkmasına müsade etmeniz.

Kaç gündür evim çok kalabalıktı ailem hastalıklarla uğraştılar bir de bizim derdimiz eklenmesin diye sustum. Bu sürede kafamda kurdum düşündüm unutturmamak için kendime. Içimde bir yer var sızlıyor sadece. Ona neden soğuk olduğumu sorduğunda konuşacağız zamanı gelince dedim. Artık konuşma zamanı bu konuşma nereye gider bilmiyorum. Ama dilime aldıkça gerçek olmasına zemin hazırlıyormusum gibi geliyor o yüzden kimseyle paylaşamadım derdimi. Sanki konuşursam aklına sokacakmışım iyice yer eğitecekmişim gibi geliyor. Üstü kapalı konuşmak da çare olmayacak biliyorum çünkü bu zamana kadar o kadın hakkında ne dediyse üstü kapalı dedi sanki hayali birinden bahsediyormus gibi ama ondan bahsettiğini de hissettiriyor anlamamak için aptal ötesi olmak gerekiyor. O lafları direk onun adını ağzına alarak söylemedi mesela dedi ki bir kadın var etrafimizda sen de çok yakından tanıyorsun fiziği on numara.. gibi . Sonrasında o kadın için o napiyo vs. Yani bunu söylediğinde onu dövmüştüm gerçekten tüm gücümle ağzıma geleni sayıp o da suçlu olduğunu bildiğinden hiç bir şey demedi. Beni yumuşatmak için sadece güldü. Bu olay böyle kapandı aylarca ağzına almadı ta ki geçen ki kavgamızın sonunda soN dedigi sey onun kadar güzel olsaydın bari.. Işte benim tepkisizliğim burada başladı. Bugün konuşacağım.

Eşinizi dövmüş müydünüz?
Arkadaşım belli ki ikiniz de birbirinizi sevmiyorsunuz.
Neden boşanmıyorsunuz?

Sinirden göz dönmesi nedir bilir misiniz
Bilmem çok şükür genel olarak sakin bir kadınım.

Ancak bu anlattıklarınız da normal değil siz bunu farkedebilseniz çok iyi olurdu.
İnanın anlattıklarınıza çok üzüldüm.

Siz adamı dövmemiş de olsanız bu adamın sizi sevmediğini anlayamamış olmanız imkansız bence. Eeeee dövmüşsünüz,sizin de duygularınız bitmiş,haklı olarak. Hak veriyorum yani size,kim sevebilir ki bu adamı? Nasıl yanında yemek yenir,nasıl uyunur,nasıl kendisiyle sevişilir?

Neden evli kaldığınızı çözemedim.

Evet. Eşlerini, sevgililerini, eski eşlerini, onlara yüz vermeyen kadınları öldüren erkeklerin bahanesi olarak çok iyi biliriz.
Bu artık göz dönmesinin caniliğe geçmiş hali. Allah o denli kimseyi şaşırtmasın. Benim dövmekten kastım koca cüssesinden narin ellerimle hıncımi almak.. Çünkü gerçekten çok kıstırılmış ve çaresiz kalmış hissedince ne yapacagini şaşırıyor insan

Kocan komsuna karsi cinsel arzular besliyor pis sapik komsun da durumun farkina varirsa ya kavga cikar keseden ya boynuz kocan gozumde canlaniyo saclari arkaya dogru joleli parlak yagli Kot pantol kemerli tisortu içine sokan ve kundurali bir kro

Annene bayıldım. Benim eşim de biz onlardayken ondan bişey istediğimde nazlanırdı yerinden kalkmaya annesi verirdi hemen daha uzağında olmasına rağmen. Ben kızardım niye böyle yapıyosun diye. Ne olmuş sanki derdi sonra bir gün aynısını bizde annem yaptı. Eşim benden su istedi yeni evliydik daha evi bilmiyor diye. Annem ayaktaydı bem getireyim dedi ben de kalkmadım. Kızdı bana. Nasıl oluyomuş dedim. O gün bugündür yapmaz öy le evlerinde. Annelerin intikamını yine anneler alır:))

İnanin cok üzücü bir baslik...severken hirpalamak mi denir bilemedim..evladinin anasina şaka ile karisik boyle seymi soylenir..peki ailesi ile bu konuyu konusmayi deneseniz..belki karsilarina konusurlar ve hatasini anlar...ve siz boyun egmeyin sakin..

Okurken tansiyonum çıktı yeminle. Ne münasebet ve ne cesaret elin kadınına güzel diyor ağzına iki tane çak bakalım bir daha diyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…