Kocam karşı komşumdan mi hoşlanıyor?

bu nefis öyle bir şeydir ki elinin altındaki ALTIN olsa, o yine de senin olmayan teneke'yi sana ALTINMIŞ gibi gösterir.

kim bilir belki baskalarida karisina ; "bari eska97 kadar güzel olsaydın" diyordur.

sen onun komsusu,komsun onun karisi olsa,
yine ayni sey olurdu.
nefis her zaman fıskı,fucuru,haramı emreder.
not: en sondaki gözü yaşlı smile çok uzucu.

Son düzenleme:
Ben komsunun hafiza karti icindeki resimleri whatapp uzerinden kendisine atmasini anlamadim. Komsunun da niyeti bozuk olabilir mi? Ya taşının ya da bu komsuyla iliskiyi kes. Esinin niyeti bozuk bu arada, diline vurmus. Kalpte olmayan dile vurulmaz cunku.

Sizin gorusmemenizi istemesi ilginc.siz gene.temkinlik olun.hic bir erkek kolay kolay baskasinin vucudunu ovmez karisinin onurunu kirmaz.cok ayip ya .

Birdahaki tartisma baslamadan ses kaydi al konu komsunuza gelene kadar konussun sonra hem anne babasina hemde komsunuzun esine kayidi dinletceginizi söyleyin.
O adamdan koca olmaz .. cok zor nasil dayaniyorsuniz nasil bukadar rahat davraniyor nerden bu gücü almis ?bukadar yüz vermeyin ilk konusmasinda tepkinizi cok agir bir sekilde koymaliydiniz . Nefret ettim esinizden
.

Tamam eşinizin konuşmaları çok çirkin de komşunuzun sildim dedigi fotograflar nasıl silinmemiş ben onu anlamadım ??
Whatsapp üzerinden silmiş fakat üzerlerinde indir işareti oluşmuş ona tıklayınca geri gelmiş fotoğraflar:KK43:

ve sen daha ağzına ıçmadın mı (kusura bakma) (kadınların en azından benım bam telim.)

Böyle bi konunun şakası olmaz
Senin komşunda az nane değilmiş kendi resimlerini kocana nasıl atabiliyor? Hala görüşüyomusun o kadınla? Eşinde çok yanlış yapmış başka kadının vücudu övülerek şaka yapılmaz , alttan alttan seni beğenmediğini mi ima etmeye çalışıyor? Allah yardımcın olsun

Ya Allah yaşatmasın. Köpek köpek köpeeeek! Kusura bakmayın ama hırsımı alamadım. Wp’dan mesaj çekin eşinize “Lütfen bana bir daha arkadaşının bedeni güzel, komşunun karışı senden güzel keşke onun gibi biriyle evlenseydim tarzı cümleler kurma ağırıma gidiyor.“ Aynen bunu yazın. Muhtemelen ben seni sinir etmek için yazdım vs diyecektir desin en azından bunları söylediğini kabul ettiği bir kanıtınız bulunacak ne olur ne olmaz :) kenarda köşede dursun. Hayat sizin ister onla devam edin ister etmeyin ama illa edecekseniz de size öyle bir cümle söylediğinde aynen siz de “Keşke ben de ...... gibi bir erkekle evlenseydim ne güzel insan gibi davranırdı en azından daha yakışıklı” diyin bakalım ne diyor. Kesinlikle pişman falan da olmayın. Belli ki sapık, sizi sinir etmek için de yapmıyor bu bas baya ağız arama.

Eşim bir arkadaşımın vücudu için şöyle güzel böyle güzel diyecek... Hayal edemiyorum sonrasını. Kocanız mide bulandırıcı bir erkek müsveddesi. Öyle bir komşudan Allah korusun bizleri.

Bu arada ciddi anlamda midem bulandı, gerçekten midem boğazımda zor tutuyorum kendimi.. İğrenç herif.

Mal oglu mal eşşek oglu eşşek. Beyinleri gelişmemiş embesiller. Evlenmicek boyle pislikler . Afedersiniz ama resmen bu ve daha fazla tabirleri hakediyor

Konuya komşuya uçan dişi kuşa o niyetle bakan adama ne denir? bu niyeti diline vuran adama ağzımı bir açarım pir açarım, milletin kocasına sulansam boyunu posunu senle kıyaslasam sonra da sinirlendirmek için yaptım desem kan çıkar, durduk yere gözümü döndürme dememişsiniz.
Arkadaşın hakkında atıp tuttukça ağzını kesmemişsiniz.
siz sesiz kaldıkça bu azıtmış psikolojik baskıyı artırmış.
Pis.

Biz kadınlar böyle bişey desek ne yaparlar bilemem ama!
Benim eşim bana söyleseydi 2 şey düşünürdüm.
Kızı karşınıza getirip, bak eşim senin için böyle böyle söylüyor ama beni kıskandırmak içinmiş.
Yada,
O arkadaşınızın veya başka arkadaşınızın kocasıyla kıyaslar bari keşke onun kadar yakışıklı olsaydın. Derdim. Bunu gerçekten yapardım.

Başkasının kocası sizin için böyle söylese,
Eşiniz gider vurur herhalde.
Pislik.

Senin kocan edep yoksunu evli barklı adam evli barklı kadına iftira atıyor ağzına malzeme yapıyor kadın yüz verse köpeği olacak belli üstelik hiç utanmadan karısına içinde ki duyguları söylüyor sinir etmek için söylüyormuş baksa kendine kölesi olur.aklını başına devşir karakter yoksunu bu adamın aldatılmadıysan fırsatını bulamadığı için olduğunun farkında değilmisin

Hanımlar bence birçok erkek komsusuyla olmasa bile başka birileriyle tv deki artist manken vs birileriyle mutlaka kıyas yapıyordur. En efendi dediğimiz bile yapar bunu. Ama kimi dillendirir kimi dillendirmez. . Senin açından üzücü ama eşin kendine eğlence olarak görüyor herhalde seni bu şekilde kızdırmayı. Sert tepki göster yada sende aynı söylemlerle yanıt ver belki bırakır. Bu davranışın Altında hoslanma yada başka bir şey olduğunu sanmam hoşlanma yada onu elde etme gibi bir planı olsa gizli kapaklı yapar sana sezdirmemeye çalışır diye düşünüyorum.

Hanımlar bence birçok erkek komsusuyla olmasa bile başka birileriyle tv deki artist manken vs birileriyle mutlaka kıyas yapıyordur. En efendi dediğimiz bile yapar bunu. Ama kimi dillendirir kimi dillendirmez. . Senin açından üzücü ama eşin kendine eğlence olarak görüyor herhalde seni bu şekilde kızdırmayı. Sert tepki göster yada sende aynı söylemlerle yanıt ver belki bırakır. Bu davranışın Altında hoslanma yada başka bir şey olduğunu sanmam hoşlanma yada onu elde etme gibi bir planı olsa gizli kapaklı yapar sana sezdirmemeye çalışır diye düşünüyorum.
Böyle şeyleri her erkek diye genelleyip normallestirneyin. Her erkek böyle değil. Televizyonda ki bir oyuncu ile komşu arasında dağlar kadar fark var ayrıca. Komşunun fiziğine kadar yorum yapan erkek ahlaksızdır. Ne kendine ne esine de zerre saygısı yoktur.

Olayı ters cevir, karşı komşunun kocası senin karın hakkında konuşsa adam hakkında ne düşünürsün? Hah işte sen tam o'sun.
De kocana...

X