Kocam karşı komşumdan mi hoşlanıyor?

Kesinlikle ahlaksız bir kocanız var ayrıca aşırı derecede pişkin bence bu pişkinliğinin sebebi de sizsiniz. Yani yüz bulmuş sizden,siz sustukça.

Pis niyetli, pis gozlu kocaniz.
Boyle kiskandirmakmi olur !!
Adi herif.
Ses kaydi alin, komsunun kocasina atin.
Esinizin azina bi micsin.
Sabah sabah nasil sinirlerim zipladi.

yok vücudu güzel yok söyle yok böyle tarzı yorumları beni çileden çıkarıyor.
Nasıl ya nasıl bir ahlak anlayışı var eşinizin sizin arkadaşınızın vucudunu inceliyo yok güzel çok kendi güzel vs o gözlerini oyup dünyasını karartamadınız mı ? Nasıl bir hadsizlik de başka bi kadını eşine övebiliyor. Bence suç birazda sizde o ahlaksız bunu yapıyor siz ağırlığınızı koyamıyosunuz siz başka bir erkekten bahsetseniz neler olur acaba ???

Karı, koca değişiksiniz. Karşı komşunun fiziği vs ile ilgili konuşmak, kavgalarınıza malzeme etmek iğrenç değil mi? Bunu yapan kocaya haddini bildiremiyor musunuz?
Kocanız, tam ağzına kürekle vurmalık... Pes

Ayy esin çok itici

Bu adam sizi kaybetmekten korkmuyor bacım. Her insan karşısındakini her an kaybedecekmiş gibi yaşasa problem kalmayacak zannımca. Ayrıca seni üzmek istemem ama kocan olacak o dalyaprak kesinlikle komşundan hoşlanıyor araya mesafe koy gerekiyorsa taşın ve sende görüşme. Yani benim gibi yapamıyorsan diyorum çünkü eşim bilir ki aldatılırsam kıymetli organından kurtulurum ve hayatımı yaşamaya devam ederim. Bunu yapabilecek kadar gözü kara olduğumu bilir. Ona göre davranır. Ve diyorum ki her erkek aldatır. Yani istisnası yok. Sadece fırsat bulamıyorlar. Seninkide seni alıştırmaya çalışıyor. Bak yarın birgün aldatırsam sen onun kadar güzel değilsin diye eziklerim ve sende bilinçaltın dolayısıyla beni afdedersin.

Ne igrenç espiriler ya seni kıskandırmak sinir etmek için eşin en iğrenç yolu seçmiş her şakanın altında bir gerçek var derler

Ne kadar iğrenç bir konuşma. Karşı komşunuzun eşi sizi böyle bir muhabbete dahil etse, evinde sizinle ilgili böyle konuşsa ne düşünür acaba.

O kadıncağız da bunlardan habersiz selam veriyordur

Midem bulandı eşiniz olacak sapıktan.
Bu sizi kıskandırma olayı filan değil.
Hiç güvenilir bir adam değil. Allah muhafaza bu adama ne mal ne namus emanet edilir.
Komuşusu hakkında böyle konuşan, kesin o fotoğraflara bakıp bakıp halleniyordur da . adam net ırz ve namus düşmanı. Bu adamdan hertürlü pislik beklenir.

Erkeklere güven olmaz canım demekki arkadasını güzel buluyor ve fotograflarını görünce de aklında yer etti.Aklına gelıyordur. Seni üzmek istemem ama bence kıskandırmak için demiyor o kadını begendiği için söylüyor erkeklerin hepsi aynı. Benimde sevgilim kuzeninin kuzenini övmüştü ama hiç tepki vermemiştim kıskandırmaya çalışıyor falan diye ayrıldıktan sonra duydumki hem de kız kardesinden o kızı begenmiş ve bunu benimle sevgiliyken kız kardesinin yanında söylemiş

ne kadar terbiyesizmis esiniz,

komsu sizden guzel mi degil mi bosverelim,
Adriana Lima icin bile bari o kadar guzel olsaydin diyemez size, terbiyesizlik etmis olur derse de.

siz de komsunun kocasini ovebilirsiniz, bunun karsiligi odur,
ama siz de esiniz gibi terbiyesizlesmek isterseniz tabi.

Ben olsam bu tarz bir iliski mi istiyorsun, birbirimize bu sekilde davranalim mi istiyorsun diye ciddi bir sekilde konusurum.

Ne kadar ayıp bir durum bir başkasının karısının vücudundan ya da güzelliğinden eşinize ne, o fotoğraflara bakması hoş değil ayrıca.Cocuk yapmayın bu adamdan

Kıskandırma çabaları falan değil bu Adam Resmen îlan etmiş kadından hoşlandığını
Biz Eşimle dizi-film izlerken bile oyuncular hakkında (güzel/yakışıklı) çekinerek yorum yaparız

ohaa yani ve hala o adamla beraber misiniz? İğrenç bir eşiniz var kusura bakmayın..

1. size vurma ihtimali olan bir adamin yaninda durmayin.
2. komsunuzu guzelligiyle ovup size psikolojik siddet yapan ve asagilayan adamin yaninda durmayin.
3.elin evli kadinini da laf dalaslariniza alet etmeyin lutfen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…