Koca her zaman bulunur ama anne bir tanedir

Evet çünkü başka şehire evleniyordum

Kim kime zorla iş yaptırabilir zaten akıl var mantık var. Ne olursa olsun,annenizi eşinize anlatmayın. Gelin burda anlatın,eşinize anlatmayın. Bugünün yarınını bilemezsiniz. Büyük konuşmamak lazım. Anne olayım nasıl anne olacağım göstereceğim tarzı lafları da anlamsız buluyorum ben. Ne erkekler var, yıllar içerisinde bambaşka bir hale geliyorlar. Bir de boşanırken görün eşinizi derler. O yüzden eşinize sırt yaslayıp annenize verip veriştirmeyin derim. Annenizle görüşmeyin,para vermeyin,hatta tüm ailenizden de uzak durun gerekiyorsa ama eşinize bu ayrıntıları söylemeyin.

Eşiniz de daha evlenmeden sizin eve gelmiş oturmuş. Çok kötü olan anneniz izin vermese bunu yapamazdınız biliyorsunuz değil mi? Eşiniz çok iyi biriyse sizin kötü annenizin evinde işi ne?

Buraya yazma sebebim bu zaten dertleşip içimi boşaltmak. O gün eşime anlatmak zorunda kalmıştım daha da annemle ilgili bir şey söylemiyorum mesela kart olayını söylemedim bile gerek yok çünkü annemle benim aramda

Altın parası da cukka değil mi ay ne olur bu kadının yokluğuna üzülme, ruhundaki baskı kalkınca daha iyi hissedeceksin emin ol. Durumun ve yaşadığın yer müsaitse terapi al, bence çok ihtiyacın var buna. Onun varlığının oluşturduğu baskıyı başka türlü aşman mümkün değil. Ben terapiyle toparlandım

Eşimin eve gelmesi ile ilgili ona bu teklifi yapan annemdi zaten. Onu kullanarak benden faydalanmaya çalıştı işte eşim kalırken ama yapamadığı için en son o şekilde olay çıkarttı

Yok ya giderken onu bırakmış Allah tan

Eşimin eve gelmesi ile ilgili ona bu teklifi yapan annemdi zaten. Onu kullanarak benden faydalanmaya çalıştı işte eşim kalırken ama yapamadığı için en son o şekilde olay çıkarttı
Annenizin size iyilik yapmaya çalışma ihtimali neden hiç aklınıza gelmiyor? Aynı evde olunca eş adayınızı daha iyi tanıyacağınızı düşünmüş de olabilirdi. Kask olayında sizin bağırmanız bile size negatif puan bence.

Kötü bir anne damat adayını evlilik öncesi evine almaz,almak zorunda değildir çünkü.

Ne alakası var? 3 gün sonra değil, 1 yıl sonra evleniyormuşsunuz. Eş adayınız bu sırada neden erkenden bekar evini kapatıp size yerleşti ve anne - babanız bu durumu kabul etti ?
Değil mi ama? Benim de aklıma bu geldi. Kimse bir yıl sonra evlenecek damadı evine almak zorunda değil. Ne münasebet yani

Yo damadı alır evine amacı kızının negatif kendinin pozitif yanlarını göstermek ben çok mükemmel anneyim işte evlat olmadı bundan diye konu komşuya fedakar anne pozu kesmek tribün alkışı almaksa konu birde para tabiki alır maksat o ne kadar iyi kadın ne güzel anne amaç tatmin olmak uzakta yapamaz onu elinin altında olsunki dominant karakteriyle herşeyi o yönetsin

Öyle motto olmaz , hiçbiriniz normal değilsiniz, lütfen psikolojik destek alın...

Çeyiz yaptığım için olabilir mi eşim çalışma saatleri az olduğu için işten çıkmadı kira ödeyeceğine bizde kalsın birlikte çeyiz yapın dedi ama kaldığı süre boyunca beni sürekli azarladı eve erzak aldığım halde fatura ödediğim halde benden sürekli para isteyip durdu ben ona para gönderirken onun parası varmış eve her gün biblo sabunluk elbise kargoları geliyordu elbiseyi giyip gösteriyordum yorum bile yapmıyordu ben 1 ay sonra o evden gitmeyecekmişim gibi çalışmadığım için hergün hazırlık için dışarda olduğum halde benden hep bir şeyler bekledi biz o evde ömürlük yaşamıyorduk istemeden sonra eşim geldi 1 ay sonraya nikah alınmıştı nikaha kadar kaldı bizde nikah gününde de yola çıktık zaten eşyaları alıp 14 saatlik yola çıktık nikaha gelmediği gibi hweyweden engellemiş arayıp sormadı bile sağ salim vardınız mı diye gerçekten iyiliğimizi düşünmüş keşke düşünmeseydi davet etmeseydi kardeşim sırf ev çirkin diye dedemin evinden gelin çıktı annem buna çok içerlemişti ben babamın da evi olduğu halde onun evinden tek başıma Gelin çıktım sağolsun annem çok iyiydi bana karşı

İyi annesi olan seni anlamayacaktir canim benim çevremde bu fedakar evladını kötüleyip duran kadınlarla dolu bunlara malesef birşey yapamıyoruz ancak çocuk küçükse bunu ihbar edebiliyoruz anne diye kimsenin karışmadığı her gün dayak yiyen aşağılanan koca kızına oğluna gelmiş kaç yaşına tekme tokat saldıran insanlar var ne her aile normal ne her anne ne her baba.Sen çektiğini en iyi sen bilirsin .Ona göre yol al.Ailenin açtığı yaralar en zoru tolum fedakar anne ne var bunda diye bazen konuşmaya bile izin vermiyor sen en güzeli uzak dur konuya en iyi yorumuda bu işlerin içindenden gelen Katibin Ruhu yapmış o mahkeme salonlarında neler neler görmüştür.Kimse annesine durduk yere laf etmez kimsede koca kizina tokat atacak kadar gözünü döndürmez.Kanayan yara bu toplumda.Sonra işte tetapistler zengin oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…