Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

aa değişik birşeymiş bu canım..bizde ateş ölçer yok ama....
sen yap bakalım inş düşmes ateşin o zaman..
kız öğleden sonra yaptırma yaa beklicez o zaman yarına kadar...
şimdi yaptırsan olmazmııı

cok farkli bisi ya dusun dusun cildir yani olumsuz dusunmek istmyrm ama elimde degl
güzel düşün inş iyi olur canımmm

mantıklııııııııııııııı

ben hiçbişey yapamammmm baksana bebek bile yapamıyommm kac aydır istiyosunuz siz[/QUOTE]

3 yıllık evliyiz ama 1 yıldır ağırlıklı olarak istiyoruz güzelim:) Allah' tan yaşlarımız küçük yoksa uzun yıllar sürecek gibi siz ???

kız yeni mi duydun ilahiii al bitane ama digital olacak ama ve hhergün sabah 7 de o saatlerde dil altından ölçececeksin.yataktan kalkmadan ama ok.ateşi adete yakın 37 lerde seyredenler hep hamiş oluyoo ama herkesin vücut ısısı farklı 36.7 lerde olup hamile olanda vvar...adet olcağın zman kesinnnnn düşüyoo ama msela benimki 36.2 lere falan düşüyor diyorum ki tmmm adet olucammm ve oluyorumdaa.kız akşama misafirim gelcek öğle arası eve gideyim bi köstebek pasta ile sarmam var dolapta onu pişireyim diyomm 13.30 da acılıyo sağlık ocağı o zaman işimi bitiririm giderim dedim akşma yetiştiremicem çünkü bide gidincee akşam eve zeytinli açma yapıcam anca yetişir yoksa erken verirdim yaaa 1.30 da versem 4 gibi falan çıkar hwralde hemen yazrım burayaa

tmm canımm 1,30 da ver bakalımm inş güzel sonuçlarla gelirsinn...
klız hafta içi yemekli misafirmi olur yawwww...
ben şu ateş öleri alayım olmazsaa

günaydın kızlar... güzel haberlerle gelmeyi çok isterdim... sabah test yapacam heyecanıyla uyandım, ama bi de ne göreyim bi damla kan geldi işaret gönderdi yani bugün yarın gelir... umutlar hayalller sevinçler bu ay da çöpe gitti.. çok üzgünüm

olsun be canım sıra elbet bizede gelicek bakalım Rabbim ne zaman nasip edicek bize

3 yıllık evliyiz ama 1 yıldır ağırlıklı olarak istiyoruz güzelim:) Allah' tan yaşlarımız küçük yoksa uzun yıllar sürecek gibi siz ???[/QUOTE]
bizde 1.5 yıllık evliyiz canımm eşimin yanına gec geldim ben tyinden dolayı 1 yıldır istiyoruz sadece 1 kimyasal gebeliğim oldu eşimde birqz sorunlar var onları halletmeye calışıyoruzz inş gelir bebişimiz en kısa zmandaa
tmm canımm 1,30 da ver bakalımm inş güzel sonuçlarla gelirsinn...
klız hafta içi yemekli misafirmi olur yawwww...
ben şu ateş öleri alayım olmazsaa
al al cok güzel bi yöntem yemekli değil kız cayın yanınaa burda böyle yapıyolar bzde o krvana katılıyoz canımmm zeytinli açmayı iptsl edip milföyden çiçek börek mi yapsam ki acaba daha kolay hemde
canımmmmmmmmmmmmmm...inş yeni döngün sana bebeğini getirir..benimde hiç umudum yok bu ay bilmiyorum öyle hissediyorum

bencede milföy daha kolayy yaa aman boşver gitssinnnn.....
kızz dijitalller çok pahalıı laa ben alamam 100 tl ye şimdi onu

kuzumm ya üzüldümmm...ama kısmetten öteye gitmiyor inşş bir dahaki ay bebişin gelirrrr

olsun canım moralini bozma bi dahaki ay olur sıkıntı sterst yumurtalara zarar hep gülün

canım hıc uzulme ya.....
belkı adet olmaszın ole kanama oluo ya o dur belkı

he ya onu yapim zaten çalışıyom ki ben kız ne pahalısı 5 tl ye aldım ben eczaneedenn

canım hıc uzulme ya.....
belkı adet olmaszın ole kanama oluo ya o dur belkı
sanmıyorum canım çok sancım var (
olsun canım moralini bozma bi dahaki ay olur sıkıntı sterst yumurtalara zarar hep gülün
bu ay stres yapmadım yine olmadı demek ki stresle bi alakası yokmuş canım

haklısın kısmet canım ne diyim ki... tekrar doktor yolu göründü eşimle beraber bu sefer.. ama hiç gidesim yok artık

güzelim bu bebeği tek başına sen yapmıyosun mecburen gitcek bu erkekler niye bu kadar sap ya gıcık oluyorum

inancım kalmadı artık uğraşmıcam da yoruldum canım

benm umudum çoktu paramparça oldu
canımmm bende her adet dönemm de dibe vuruyorummm seni cok iyi anlıyorum ama tekrrdan ayağa kalkmak zorundayız eşinle bir gidin bu ay mutlaka bi tahlilleriniz yapılsın hiç değilse kafan rahatlar canımm
Azkaldı canım bugün 25günümdü marttın başlarında normalde olmam gerekiyor ama ınsallah olmam

inşşş canımmmm inş bebişin seninle olur bu ay annesi

güzelim bu bebeği tek başına sen yapmıyosun mecburen gitcek bu erkekler niye bu kadar sap ya gıcık oluyorum
eşim ikna oldu tatlım sabah da söyledim ona doktora gidecez dedm niye dedi test yapacaksın ben ilaç kullanmıcam artık dedm tmm gideriz dedi

inşallah canım

eşim ikna oldu tatlım sabah da söyledim ona doktora gidecez dedm niye dedi test yapacaksın ben ilaç kullanmıcam artık dedm tmm gideriz dedi

inşallah canım

inş canım ya giderde bi sonuca varırsınız şu sayfaya sırasıyla hamiş oldugumuzu haykırırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…