Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

evet 21 .gün doktorum istemedi ama gideyim yinede diyom off yine kan alcaklar cok korkağımm ya çocuk nasıl doğuracam ben :KK9::KK9:
biliyor bırakmayacağımı :KK1:bi gün bırakıyorum desem ne yapar acabaaa şunu der ama evi alalımda öyle bırakk :KK9::KK9::KK9:

bende heyecan yapıyorummmm hem korkuda var muayeneden dolayıı:KK1: ayaklarım biribirine dolanıyo titriyorum doktorum bilee farketmiş ne korkuyosunn diyooo :KK1::KK1:

:))) tüm erkekler aynı:)))

kızzz niye bağrıyonn el kadar cocuğaaaa :KK43: ya canım eşimde öyle diyor adam senden istemedi sen niye yaptırıyorsun sonra adam dese ben sana demedim niye kafana göre yaptırıyosun diye diyoo.kafama takıldı benimde cok güzel ilgileniyor benimlee devlett olmasına rağmen cok ilgili sonradan kızmasın banaaa :26::26:

canım sen bilirsin tabii..ama ben merakıma yenik düşüyordum..eğer doktorun kızarsa yaptırma istersen telle ara sor önce bir..

Günaydınnnn arkadaşlarrrrrrrr:KK16::KK9:
günaydınn şekerrr:KK16::KK16:

oyy günaydınnnn canımmmm progestan fitil alındığı zaman daha iyi etkii yapıomuşşş yaniii eğer tutan varsaaa bende düşmesi mümkün diill yani benim orası kapandııı en son dün attım sabah artık dayanamadım atmadımmm bide gece rüyamdaa regli oluyodum piskoloji altüst olduu artık canımm benimm eğer değiitirme şansın varsa fitilii al çünkü hap miğde asitinden etkisii azalıyormuş doktoruna bi danış derim madem ilaç alıyoruzzz işe tam yarasınn yaniii dimiii amaaaa doğmaaa güneşşeee 1 gün kaldııııııuuıııııııııı =)))

canım sen bilirsin tabii..ama ben merakıma yenik düşüyordum..eğer doktorun kızarsa yaptırma istersen telle ara sor önce bir..

günaydınn şekerrr:KK16::KK16:

aman nereden görecekk yaa...o faarkt etmez bile yoğunluktannn:KK9::KK9:

isyann kararsız kaldım ya yaptırsam benim adıma güzel olacak amaa o sonucu doktorada gösteremem hocam bu sonucum iyi mi kötü mü de diyemem ben sana dedim mi dicek.ilgilenen adamı terts te tepmeyim diyomm. ama kafamda yaptırmak ta var :KK1:ateşimi ölçtüm bugün 36.7 bakalımm düşcek mi :KK50:

bende deli cesareti var ahh bir olsa var ya bir problem olmadığı sürece normal doğum yaparım. ahh ahhhh bir olsa:KK43:( ([/QUOTE]

biz evi aldık arabayı aldık 2. ye yeniledik o zaman ben bırakabilirim:)))) belki bebekten sonra bırakabilirim:KK70::KK70:

bende hiç cesaret yok cok tırsağımdırrr :KK1: ağrı eşiğimde düşük zaten eşimde diyoo sen sezeryan olursun diyee çözmüş beni :KK9: ben bırakamammmm anacımm o biter başka şey çıkar öbürü biter yine bişey çıkar ben çalıştığımla kalırım yanicimmmmmm :KK9::KK9:

isyann kararsız kaldım ya yaptırsam benim adıma güzel olacak amaa o sonucu doktorada gösteremem hocam bu sonucum iyi mi kötü mü de diyemem ben sana dedim mi dicek.ilgilenen adamı terts te tepmeyim diyomm. ama kafamda yaptırmak ta var :KK1:ateşimi ölçtüm bugün 36.7 bakalımm düşcek mi :KK50:

doktoruna gösterme sende canım...zaten belli yani sonuçlar...20 üzerinde ise gayet güzel..
ben dayanamazdım yaptırırdımmm :KK1::KK1::KK1:
ben hiç ölçmedim ateşimi

nasil korkmayip heyecan yapmayalimki elde olan bisi degil emeklerimiz zayi olmasin bn cok korkuyirum tutmazsa diye bunu dusunmktn baska bisi yapamyrm yaptgm tum islerde karistrym aklim orda oldugu icin

valla benim muayeneden ödüm kopuyoo kasıyorum kendimi elimde olmadan :KK50:[/QUOTE]

cok farkli bisi ya dusun dusun cildir yani olumsuz dusunmek istmyrm ama elimde degl

kız git ver kanı sonucu gösterirken birşey söylerse istediniz sandım gel yaptır dememişmiydiniz dersin salaga yatarsın :))

bende deli cesareti var ahh bir olsa var ya bir problem olmadığı sürece normal doğum yaparım. ahh ahhhh bir olsa:KK43:( (

bende hiç cesaret yok cok tırsağımdırrr :KK1: ağrı eşiğimde düşük zaten eşimde diyoo sen sezeryan olursun diyee çözmüş beni :KK9: ben bırakamammmm anacımm o biter başka şey çıkar öbürü biter yine bişey çıkar ben çalıştığımla kalırım yanicimmmmmm :KK9::KK9:

:)) bu kadar heyecanla bekliyorum bi cesaret girerim gibi geliyor Rabbim nasip ederse. benim eşimde sen kesin normal yapar ertesi gün ayağa kalkarsın hiç yatmazsın diyor:))) doğru aslında :) hem kadının çalışmasınınn da ayrı bir güzelliği oluyor herşey bir yana. ben de diyorum ama bakma işte bırakmam :)))

doktoruna gösterme sende canım...zaten belli yani sonuçlar...20 üzerinde ise gayet güzel..
ben dayanamazdım yaptırırdımmm :KK1::KK1::KK1:
ben hiç ölçmedim ateşimi

öğlen gidip yaptırayım benn napim doktorumda sorarsaa hocam ben biliyodumm bi yaptırayım dedim derimmm :KK1::KK1: adam yine şaşıracak sen nerden biliyo diyeee:KK9: ateşin adetine 3 gün kala veya adet gününde düşmezse yüksek seyrederse hamiş oluyosun canımmm :KK49: bn bi kac ay yaptım ama düxenli değil birinde 3 gün önce ateşim düşmeye başladı diğerindede 1 gün önce sert bi düşüş yaptı ertesine adet oldum zaten.ona göre bakıp test yapıyorum artık

valla benim muayeneden ödüm kopuyoo kasıyorum kendimi elimde olmadan :KK50:

cok farkli bisi ya dusun dusun cildir yani olumsuz dusunmek istmyrm ama elimde degl[/QUOTE]
güzel düşün inş iyi olur canımmm :KK16:
kız git ver kanı sonucu gösterirken birşey söylerse istediniz sandım gel yaptır dememişmiydiniz dersin salaga yatarsın :))
mantıklııııııııııııııı:KK1::KK1::KK1:
:)) bu kadar heyecanla bekliyorum bi cesaret girerim gibi geliyor Rabbim nasip ederse. benim eşimde sen kesin normal yapar ertesi gün ayağa kalkarsın hiç yatmazsın diyor:))) doğru aslında :) hem kadının çalışmasınınn da ayrı bir güzelliği oluyor herşey bir yana. ben de diyorum ama bakma işte bırakmam :)))

ben hiçbişey yapamammmm baksana bebek bile yapamıyommm :KK1::KK1: kac aydır istiyosunuz siz

X