Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bilemedimki cok soru varda doktora sorulcak hepsini unutuyorum gidince bide panik atak var ki dahada berbat oluyo hersey Allahim yardimcimiz olsun

ben burda karşılaştım bu ilacın adıyla .adet olmayı bekliyorum şuan tüp bebeğe başvurmak için.ama dedğm gbi benm adaet dzensizliğim çok fena durumda

inş tüp bebekle hemen tutas canımmm

kızz bugün 21. gün değilmi seninnn

ben burda karşılaştım bu ilacın adıyla .adet olmayı bekliyorum şuan tüp bebeğe başvurmak için.ama dedğm gbi benm adaet dzensizliğim çok fena durumda

canım zaten tüp bebeğe gittiginde yumurtaları geliştirmek ve çatlatmak için iğne veriyorlar sen hiç muayene için gittinmi tüp bebek merkezlerinden birine

canım zaten tüp bebeğe gittiginde yumurtaları geliştirmek ve çatlatmak için iğne veriyorlar sen hiç muayene için gittinmi tüp bebek merkezlerinden birine

elbette gidiyorum aşılama yaptırdık oda tutmadı izmirde yaşıyorum çok yere başvurduk ama özeller çok pahalı.bizde devlete başvurcaz canm.

kız seninki dha gencecikkk benim eşim en küçükleri cok ta ballı o yüzden yiğenleri falan bile kocaman kp 70 yaşında dünyalr tatlısıı tonton babam kv 60 yaşında ama bana taş çıkartır vallaaa öyle atik ama osmanlııı ee yani sende haklısın uyuyosa napmaya gitcennn biz yılda 1-2 kere görüyoz zaten onda da uzağız diye el üstünde tutuyolarr dip dibe olsak öyle olurmu bilmiyorummm kv hep oraya gitmemizi ister kesinnnnnnnn

sana soruyorummm sanaa görseneee beniiiiii
bugün 21. gün değilmi senin diyorummmm

canm özellerde 6 bin laraı buluyo ve hatta geçiyo.

abowwww:18::18::18:
devlette ne kadar peki kuzummm

inş tüp bebekle hemen tutas canımmm

kızz bugün 21. gün değilmi seninnn
evet 21 .gün doktorum istemedi ama gideyim yinede diyom off yine kan alcaklar cok korkağımm ya çocuk nasıl doğuracam ben

sana soruyorummm sanaa görseneee beniiiiii
bugün 21. gün değilmi senin diyorummmm

abowwww:18::18::18:
devlette ne kadar peki kuzummm

nasil korkmayip heyecan yapmayalimki elde olan bisi degil emeklerimiz zayi olmasin bn cok korkuyirum tutmazsa diye bunu dusunmktn baska bisi yapamyrm yaptgm tum islerde karistrym aklim orda oldugu icin[/QUOTE]

valla benim muayeneden ödüm kopuyoo kasıyorum kendimi elimde olmadan

elbette gidiyorum aşılama yaptırdık oda tutmadı izmirde yaşıyorum çok yere başvurduk ama özeller çok pahalı.bizde devlete başvurcaz canm.

CANIM rahim filmi çekildi mi hiç benim kürtajdan sonra rahimde yapışma olmuş tüp bebek tutmadı aşılamayıda tutma olasılığı az diye ben istemedim beklemedeyim ilaç kullanmayı düşünüyorum ama küçük yerde olduğum için doğru düzgün doktor yok daha gitmeye başlamadım

evet çektrdm oda braz para tuzağı rahmn ters sanrm deyip 300 lrayı indiriyorlar cebe bi sorun çıkmadı çünkü fimimde canm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…