Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım sen bilirsin tabii..ama ben merakıma yenik düşüyordum..eğer doktorun kızarsa yaptırma istersen telle ara sor önce bir..

Günaydınnnn arkadaşlarrrrrrrr
günaydınn şekerrr

canım sen bilirsin tabii..ama ben merakıma yenik düşüyordum..eğer doktorun kızarsa yaptırma istersen telle ara sor önce bir..

günaydınn şekerrr

aman nereden görecekk yaa...o faarkt etmez bile yoğunluktannn

isyann kararsız kaldım ya yaptırsam benim adıma güzel olacak amaa o sonucu doktorada gösteremem hocam bu sonucum iyi mi kötü mü de diyemem ben sana dedim mi dicek.ilgilenen adamı terts te tepmeyim diyomm. ama kafamda yaptırmak ta var ateşimi ölçtüm bugün 36.7 bakalımm düşcek mi

bende deli cesareti var ahh bir olsa var ya bir problem olmadığı sürece normal doğum yaparım. ahh ahhhh bir olsa( ([/QUOTE]

doktoruna gösterme sende canım...zaten belli yani sonuçlar...20 üzerinde ise gayet güzel..
ben dayanamazdım yaptırırdımmm
ben hiç ölçmedim ateşimi

nasil korkmayip heyecan yapmayalimki elde olan bisi degil emeklerimiz zayi olmasin bn cok korkuyirum tutmazsa diye bunu dusunmktn baska bisi yapamyrm yaptgm tum islerde karistrym aklim orda oldugu icin

valla benim muayeneden ödüm kopuyoo kasıyorum kendimi elimde olmadan [/QUOTE]

cok farkli bisi ya dusun dusun cildir yani olumsuz dusunmek istmyrm ama elimde degl

kız git ver kanı sonucu gösterirken birşey söylerse istediniz sandım gel yaptır dememişmiydiniz dersin salaga yatarsın :))

bende deli cesareti var ahh bir olsa var ya bir problem olmadığı sürece normal doğum yaparım. ahh ahhhh bir olsa( (

:)) bu kadar heyecanla bekliyorum bi cesaret girerim gibi geliyor Rabbim nasip ederse. benim eşimde sen kesin normal yapar ertesi gün ayağa kalkarsın hiç yatmazsın diyor:))) doğru aslında :) hem kadının çalışmasınınn da ayrı bir güzelliği oluyor herşey bir yana. ben de diyorum ama bakma işte bırakmam :)))

doktoruna gösterme sende canım...zaten belli yani sonuçlar...20 üzerinde ise gayet güzel..
ben dayanamazdım yaptırırdımmm
ben hiç ölçmedim ateşimi

öğlen gidip yaptırayım benn napim doktorumda sorarsaa hocam ben biliyodumm bi yaptırayım dedim derimmm adam yine şaşıracak sen nerden biliyo diyeee ateşin adetine 3 gün kala veya adet gününde düşmezse yüksek seyrederse hamiş oluyosun canımmm bn bi kac ay yaptım ama düxenli değil birinde 3 gün önce ateşim düşmeye başladı diğerindede 1 gün önce sert bi düşüş yaptı ertesine adet oldum zaten.ona göre bakıp test yapıyorum artık

valla benim muayeneden ödüm kopuyoo kasıyorum kendimi elimde olmadan

cok farkli bisi ya dusun dusun cildir yani olumsuz dusunmek istmyrm ama elimde degl[/QUOTE]
güzel düşün inş iyi olur canımmm
kız git ver kanı sonucu gösterirken birşey söylerse istediniz sandım gel yaptır dememişmiydiniz dersin salaga yatarsın :))
mantıklııııııııııııııı

ben hiçbişey yapamammmm baksana bebek bile yapamıyommm kac aydır istiyosunuz siz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…