Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

4gün oldu sanırım tatlımm

canım işte yüksek olup olmadığını anlamak için adetten itibaran ölçüyosun

hadi hayırlısııı ben bugün betada isticemm utanıyom adamdan vallahi gerçi çıkmaz dimi ya istesemmi kızz

ista kız 4-5 gün kala genelde çıkyor yanii..yumurtan çatlayalı baya oldu kana düşmesi lazımm...

kızlar fazlasıyla özele kaçacak ama haftada kaç kez ilişkiye giriyorsunuz bebek olsun diye zorunlu olarak mı eşiniz yada siz istediğiniz için mi ?

canım vallahi bu ay biraz zoraki oldu dityebilirim hele benim göğüs ucu acısı başladığından beri öle oldu..
3 gündür rota ara verdikkk vallahii yiterr dedimmm

4gün oldu sanırım tatlımm

canım işte yüksek olup olmadığını anlamak için adetten itibaran ölçüyosun
gerçi doğru canım sen ilk defa ölçeceksin.sen en baştan ölç ona göre az cok bilgim var cok değil ama iştee :) ona göre yorumlaya çalışırız inş
bugün 11.gün çatladıktan sonra çıkmış mıdır kızz 3 gün sonra adet günümm oluyomuş 14 gün sonrası yaa

çıkar canımm bence..
benim arkadaşım 4 günce idrarda silik çıkmıştı..
yani en azından 5-30 arası bir değer çıkar yeni döllenmiş olsa bile diye düşünüyorumm

çıkar canımm bence..
benim arkadaşım 4 günce idrarda silik çıkmıştı..
yani en azından 5-30 arası bir değer çıkar yeni döllenmiş olsa bile diye düşünüyorumm

betada isteyimm yaaa hiç değilse beklemem adetimi geciktirmem dua edin benim içinnnnn

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn inşşş bu güzel günde biribirimize dua edelimmm

adetin basladigi gunmu olcuyosun atesi yuksek cikarsa gebelik anlamunami geliyoooo[/QUOTE]

aynen öyle canımm adetine son günler kala yüksek seyrederse gebe oluyosunn.bazen adet günü bile düşebilir düşüş olmadığı sürece iyi yani

inş canımmm ederim cıkmıcak bişey yaa bu ay içimde his yok hiçbişey yokkk üzülcem genee napim ya hayırlısıı artıkk

adet günüm yaklaştıkça benimde umudum hep azalıyor neden böle oluyor anlamıyorumm..
bende boş gibiyimm sankiii

adetin basladigi gunmu olcuyosun atesi yuksek cikarsa gebelik anlamunami geliyoooo

aynen öyle canımm adetine son günler kala yüksek seyrederse gebe oluyosunn.bazen adet günü bile düşebilir düşüş olmadığı sürece iyi yani[/QUOTE]

ne guzel konustun sen oyle yaaa cok tsk ederim tatlimmm

Canım hıc umutlanmak ıstemıyorum artık kafama takmıyorum olursa da olmazsada allahım buyuktur vercegı zamanı bılır bız elımızden gelenı yapalımda gerısı allahıma kalmış bırseydır allahım gönlümüzün muradını versin inşallahhh

Tesekkurker canimm hepimize insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…