Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

he ya onu yapim zaten çalışıyom ki ben :KK1: kız ne pahalısı 5 tl ye aldım ben eczaneedenn :KK9::KK9:

kız sen hangisini diosunnn ben dijital olanlara baktım 100 tl diyor...
senikinin resmini eklesene bakımm banaa

sanmıyorum canım çok sancım var :KK43:(

bu ay stres yapmadım yine olmadı demek ki stresle bi alakası yokmuş canım

haklısın kısmet canım ne diyim ki... tekrar doktor yolu göründü eşimle beraber bu sefer.. ama hiç gidesim yok artık

canımm hayır öle demek yok..
tmm bugün üzgünsünn sonuna kadar yaşa ama yarın doğrulcaksınn..
ve inşş herşey yolunda gitcek..
elşinde gitsin bakalım ne dicek..
aslında bizler yolun başındayızz dahaa

sanmıyorum canım çok sancım var :KK43:(

bu ay stres yapmadım yine olmadı demek ki stresle bi alakası yokmuş canım

haklısın kısmet canım ne diyim ki... tekrar doktor yolu göründü eşimle beraber bu sefer.. ama hiç gidesim yok artık

senın sonucta yumurtan oluştu catladı guzum
eşinde bı gıtsın doktora ya

arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim bu sayfa da sizinle konuşmaya başladığımdan beri kendimi öncesinden daha iyi hissediyorum psikologa gitmeyi düşünüyordum o kadar kötüydüm ama 3-4 günden beri sanki hiç sıkıntım yokmuş gibi hissediyorum hepinize teşekkürrrrrrrrrrrrrr:KK36::KK36::KK36:

kız sen alnınıdan ölçeri diyosun.o zaten olmıcakk dil altından ölçeceksin bu cok önemli. $untitled.png

arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim bu sayfa da sizinle konuşmaya başladığımdan beri kendimi öncesinden daha iyi hissediyorum psikologa gitmeyi düşünüyordum o kadar kötüydüm ama 3-4 günden beri sanki hiç sıkıntım yokmuş gibi hissediyorum hepinize teşekkürrrrrrrrrrrrrr:KK36::KK36::KK36:

ayy çok sevindirikk oldummmm sende iyiki varsınnnnn :21::21::21::KK16::KK16::KK16:

inş canım ya giderde bi sonuca varırsınız şu sayfaya sırasıyla hamiş oldugumuzu haykırırız
inşallah cnım

5aydır düşüp kalkıyorum zaten canım.. evet yarın gitmek istiyorum ben eşime söylicem işlerini aayarlayabilirse gidelim diye... çünkü c.tesi gidersek sonuçları p.tesiye kadr beklicez yarın gidersek öğleden sonra alıcaz..

inşallah cnım

5aydır düşüp kalkıyorum zaten canım.. evet yarın gitmek istiyorum ben eşime söylicem işlerini aayarlayabilirse gidelim diye... çünkü c.tesi gidersek sonuçları p.tesiye kadr beklicez yarın gidersek öğleden sonra alıcaz..

canım eşin gitse bile 3 gün cinsel perhiz isteyecekler haberin olsun kuzucummm..

:KK70:DD güzedirl topikimizz yaaa :KK16::KK16: bana da iyi geliyor burası aynennn herkese teşekkürlerr :KK16::KK16::KK16:

haa bundan bizde var ama bozuk sanırımm yaa :KK1::KK1: tam çıkmıyor yazılar ben bir tane daha alayım hatt dur sipari edeyimde gelsinnn :KK1::KK1:

gelsin hemen canım senin adetine az kaldı ateşine bakalım bi :KK52:

cok farkli bisi ya dusun dusun cildir yani olumsuz dusunmek istmyrm ama elimde degl
güzel düşün inş iyi olur canımmm :KK16:

mantıklııııııııııııııı:KK1::KK1::KK1:

ben hiçbişey yapamammmm baksana bebek bile yapamıyommm :KK1::KK1: kac aydır istiyosunuz siz[/QUOTE]

insallah ccanim takdiri ilahi .Rabbim Efendimiz essalatu vesselamun yüzü hurmetine versin hepimize insallah...

güzel düşün inş iyi olur canımmm :KK16:

mantıklııııııııııııııı:KK1::KK1::KK1:

ben hiçbişey yapamammmm baksana bebek bile yapamıyommm :KK1::KK1: kac aydır istiyosunuz siz

insallah ccanim takdiri ilahi .Rabbim Efendimiz essalatu vesselamun yüzü hurmetine versin hepimize insallah...[/QUOTE]

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnn inşşş bu güzel günde biribirimize dua edelimmm :KK16:

senın sonucta yumurtan oluştu catladı guzum
eşinde bı gıtsın doktora ya
aynen canım bende bi sorun yk çok şükür..her şey yolunda gitti tahlil sonuçlarım da iyi çıktı inşallah eşimde de yoktur
kız sen alnınıdan ölçeri diyosun.o zaten olmıcakk dil altından ölçeceksin bu cok önemli.Eki Görüntüle 998411
ben de dün bundan sipariş verdim canımm tam anlamıyla adet olayım ölçecem ateşimi
canım eşin gitse bile 3 gün cinsel perhiz isteyecekler haberin olsun kuzucummm..

3günden fazla oldu zaten tatlımmm

işteyimm tatlım ama o testlere inanmıyorum ben...
daha erkende test yapmam için falan..
22. günüm bugün 27. gün yapıcam bakalım..
26. günde duphastın bitcek zatenn.. gelirse o zaman gelir kırmızılarrr :18::18:

Anladim canim hayirlisi hadi bakalim insallah guzel haberler gelir senden de ...
Bu arada benimki bugun Sabah geciklemeli geldi 3 gun rotar yapti :KK47:

Anladim canim hayirlisi hadi bakalim insallah guzel haberler gelir senden de ...
Bu arada benimki bugun Sabah geciklemeli geldi 3 gun rotar yapti :KK47:

benimde geçen ay 3 gün geç gelmişti çok sinir olmuştummm :KK36::KK36:

aynen canım bende bi sorun yk çok şükür..her şey yolunda gitti tahlil sonuçlarım da iyi çıktı inşallah eşimde de yoktur

ben de dün bundan sipariş verdim canımm tam anlamıyla adet olayım ölçecem ateşimi

hımm canım ama en fazlda 5 gün olmalı bilgin olsun kuzucummm...
gelsin hemen canım senin adetine az kaldı ateşine bakalım bi :KK52:

öğle arasında gidip alayım canım gitmişkende birtanede gebelik testi alıcamm hafta sonu yapıcammm:KK52::KK52:

canımm yumurta takibine gitceğin içinn ateşini devmlı ölçmezsen de olur cünkü ultrason daha sağlıklı kesin sonuç görüyor catladıığnı vs.ben adetime az bi zman kala ölçmeye başlıyorum bnm 36.7-36-8 lerde seyrediyor adet olcağım zaman düşüyor.ordan anlıyorum...herkesin vücut ısısı farklı birkc ay ölçtükten sonra vücudunu tanıyosunn inş bu ay olur bitanemmm :KK16:

kızlar fazlasıyla özele kaçacak ama haftada kaç kez ilişkiye giriyorsunuz bebek olsun diye zorunlu olarak mı eşiniz yada siz istediğiniz için mi ?

benimde geçen ay 3 gün geç gelmişti çok sinir olmuştummm :KK36::KK36:

hımm canım ama en fazlda 5 gün olmalı bilgin olsun kuzucummm...

öğle arasında gidip alayım canım gitmişkende birtanede gebelik testi alıcamm hafta sonu yapıcammm:KK52::KK52:

hadi hayırlısııı :KK16: ben bugün betada isticemm utanıyom adamdan vallahi gerçi çıkmaz dimi ya istesemmi kızz :KK1:

X