Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

evett canımmm büyükkk günn
ne zaman?? test yapçan merak la beklıyorumm seniiii :)) güldür yüzümüzü hadiiii

inşallah canım benimm... yarın sabah idrar testi yapıcam eğer ki olmazsam.. idrarda çıkmazsa c.tesiye kadar beklicem, ve hala olmamışsam zaten hamileyimdir çünkü normal şartlarda asla bu kadar gecikmez bugün gelmemiş olması bile büyük nimet çünkü sabahtan gelirdi :)))))))))))))) c.tesi kan tahlili yaptırırım çünkü doktorum 3gün geçmesini bekle ve yanıma gel demişti

inşallah kuzucum ya.. eşim soruyo bana var mı ağrı sızı adet ağrısı dedim yok diyo ki ama olmaz kasık ağrısı olması adet olucakmış gibi hissetmen lazzım diyo... delirdin mi sen dedm hiç biri yok olmasın da dedim yok dedi internette olması lazım demişlr:)))))))))))))) çok güldürdü ki beni yaaa

:)) kocalarımızda şaşırdı valla:)))

senin koca araştırmacı valla..helal olsunnn yaniii

doğru :)) ahh ahh RAbbim bize de nasibetsinnnnnnn bebişleri yaaaaaa:))))

amin canım bizi o cennet kokusundan mahrum bırakmasın ( kızlar rüyadamda ölü dedemin yanıma geldiğini gördüm benden bişey yapmamı istedi onu görünce çok ağladım ona sarılmak istedim izin vermedi szce ne anlama geliyo

ölü görmek diri haber derler bir güzel haber mmi alacaksın acaba

Kızlarr gece bir türlü uyuyamadım dün akşamdan beri kasığımda acayip bir ağrı ve gaz oluyo klomen benim hormonlarımı baya etkiledi yaa:18:

ölü diri getirir derler canım

ölü diri getirir derler canım

öyle mi canım.. inşallah bugün adet günüm ve hiç olucakmış gibi hissetmiyorum biliyosun benm adetim hiç şaşmaz sabahtan geliyodu.. umutlanmak istiyorum ama bazı yorumlara bakıyorum herkes kanda 5gün önceden öğrenmiş bende çıkmadı((

canım hamılelık her bunyede farkı tepkıler werıo
ona bkrsan bendede kanda ıkı gun sonra 30 cıktı
cok dusuktu yanı

canım kimysalda belirtilerim adet günümden önce başlamıştı ben ona şartlandırımışım ya kendimi eşimdce diyoo yok bu ay bişey belirtilen olmadı diğeri gibi diyor bizde bıraktık artık çalışmayı cok yorulduk dinlenme zamanı bugün 20. gün bugünden sonra bişeyo lmaz herladee

canımmm belirtile olmayınca bıraktım zaten artık dinlemeyide çalışmayı da senin test sonuncun noldu ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…