Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım bize adete kadar dedi yaa :26: sen test yapcaktın bugün ?

olmaz canım zaten olduysa olmuştur artık çünkü yumurtlama tarihimizi zaten biliyoruz:)))
canım bize adete kadar dedi yaa :26: sen test yapcaktın bugün ?

doktordan doktora değişiyo canım biz korkuyoz zaten yapmıyoz... vazgeçtim canım yarın yapacam ama:18:

olmaz canım zaten olduysa olmuştur artık çünkü yumurtlama tarihimizi zaten biliyoruz:)))

doktordan doktora değişiyo canım biz korkuyoz zaten yapmıyoz... vazgeçtim canım yarın yapacam ama:18:

hklısın canımmm adete kadar acaba büyüyen yumurtalar mı vardı diyorum konuşamadıımız için doktorumlaa zten 8-9 günüm kaldı adetimeee :18:

hoşbulduk canım tamm yarın sabah yappp inşalllahhhh güzell haberlerle güne başlayacağız yarınn :) sabah erkenden yap ama tamm mı ilk sayfayada sennn girrr kızlarrrrr hamileyimmmmmmmm diyyeee yazzzzz :)

çok heyecanlandım sen öyle yazınca canımmm :)))))))))))) inşallah tatlım dua et hamişlerin duası kabul olurmuş

canım dün burada baya konuştuk görmedin sanırım 42 çıktı..doktor süper..haftaya inş müjde alırız..Rabbime kalmış artık gerisi dedi..
ama burada kızlar baya ümitlendirdiler benii bu kadar yüksek olması hamilelik işareti falan dendi..

çok heyecanlandım sen öyle yazınca canımmm :)))))))))))) inşallah tatlım dua et hamişlerin duası kabul olurmuş

sabahh ilk ramel söyledi hemen içimdenn dua ettim canım merak etme bu aralar çok fazla dua ediyorum sizleride ekliyorum merak etme canım :) bizimde dün kontrolümüz vardı benm oğlum koca adam olmuş ya atlayıp zıplıypr yerinde durmuyordu :) ve annesi bu kadar mutsuz olmasına rağmen

Kızlar benim 24 günüm nezaman yapıyım testi sizce

benm bile yapasım var yaaa (( yrın progestan testi vercem sağlık ocağına hemde kan testide isticem bakalımm offf aile hekimimden utanıyorum artık vallahi beta testine gidip duruyom admda dicek bi hamile kalamadı bu da diyee cidden utanıyom artık yaaaa

neden mutsuzsunn canım yaa..
bak ne güzel opluşunn iiçinde oynaşıyor...
bu günlerin tadını çıkarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…