Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

ya kızlar aklıma birşey geldi . ben ultrasonda muayene olduğumda sol tüpümde yumurtlama olmamıştı. doktor demişti ki sağ taraf çalışmış bu ay. şimdi korktum bir an ya tüpüm tıkanmışsa o tarafta yumurtlama olmuyorsa:KK43:

Tatmin ole şey olmaz yumurtlama tüplerle alakali değil..iki tüpü tikali olanlarda yumurtlar ve tuo bebek ole olur..tüp sspermleyumrtsnin dollenp rahime ulastiracagi kanal oluyor sikma canini..

öyle tabi rabbim ne derse o olur ama beklemek çok zor :KK43: senin ne durumda şu an. ben bu ayda bekliyorum adet olunca 4. gün olmazsan 10 gün sonra gel dedi doktorum klomeni arttırıcak bakalım inş bu sfeer olsun :KK43:

ben iki ay denedim klomeni olmadı. bu ay rahim filmi çektiricem. bi sıkıntı yok ise aşılama yapıcak doktor. hayırlısıyla bakalım.

bugün ağrım yine kalmadı kızlarr bana ne oluyooo anlamıyorum :KK43: keşke doktorum ekrar cağırsaydıı :KK50: off adet günüm gelse bi an önce yaaa yumurtam catlaya lı bugün 7. gün ama daha belirti falan yok göğüslerim hassaslaşmazsa gebelik yok demektir :KK50: diğer gebeliğimde en büyük belirtim bu ve idrar cıkmaydı daha bişey yok umudum gidiyoo yavaş yavaşş kndimi ümitlendirmemeye calışıyorumm :KK14:

kendini çok dinliyosun biliyorum elinde değil. herkesin belirtisi farklı eğer mesele göğüs hassasiyeti ise benim çok kötüydü çok ağrım vardı birazda büyüme ancak olmadı. bence oluruna bırak rahatlamaya çalış biraz.

sevgili anne adayları :emir_bebek: rahim filmi çektiricem bu ay. istanbulda bu filmi çeken güvendiğiniz bildiğiniz fiyatıda makul yerler var mı yardımcı olur musunuz? anestezili olsun istiyorum normali için baya korktum. çektirenler var mı aranızda tecrübesi olan...:18:

kendini çok dinliyosun biliyorum elinde değil. herkesin belirtisi farklı eğer mesele göğüs hassasiyeti ise benim çok kötüydü çok ağrım vardı birazda büyüme ancak olmadı. bence oluruna bırak rahatlamaya çalış biraz.

aynen kendimi cok dinliyorum bunu farkettimm..bırakıyorum herşeyi oluruna ümt kalmadı çünkü belirti melirti yok olmadı bu ay...nasipp....

Bizde 3 gün oldu calidma yok bende kesimde çok yorgun zaten tutmuşsa tutmuştur 21 gün oldu :76::76:

günaydın canım bişi olmaz doktorum da bize ilişkiyi yasakladı son hafta ilişk yok dedi:KK20: :KK20: biz de sözünü dinliyoruz.... bugün büyük gün benim için korkuyorummmm.. adet olucakmış gibi hissetmiyorum hamile gibi de hissetmiyorum ama :44:

aynen kendimi cok dinliyorum bunu farkettimm..bırakıyorum herşeyi oluruna ümt kalmadı çünkü belirti melirti yok olmadı bu ay...nasipp....

tatlım normalde belirtiler adet gecikmesinden sonra başlar bizim yaşadıklarımız hep psikolojik mesela benm göğüsler ağırmıyo artık istesem şimdi ağırtırım :KK9: :KK9: :KK9: benm kuzenm 6aya kadar hiç bi belirti yaşamadı hatta hep drdi acaba bebeğime bişey mi olucak diye.. çok şükür bişey olmadı belirtileri6aydan sonra başladı bulantı kusma göğüs ağrısı sık idrar vs..

sevgili anne adayları :emir_bebek: rahim filmi çektiricem bu ay. istanbulda bu filmi çeken güvendiğiniz bildiğiniz fiyatıda makul yerler var mı yardımcı olur musunuz? anestezili olsun istiyorum normali için baya korktum. çektirenler var mı aranızda tecrübesi olan...:18:

Canım merhaba;
bende çektirdim ama ankara'da Turgut özal hastanesinde 600tl di %40 indirim ile 340 tl ye çektirdim çok güzeldi ve çoookk ŞÜKÜRLER OLSUN AÇIK ÇIKTIIIIII:)

Sonucun nasıl çıktı canım memnun kaldın mı hastaneden

doktorum mükemmeldi zaten sonucum tüpler açık rahmim hafif ustten basık çıktı. aşılamayı da o doktoruma yaptırcam inşallahhhh memnunum yani tek sorunum izmirde oluşu biz doğudayız görev icabı gidip gelmek problem.

olabilir canım:)))

öncelikleee günaydınn herkese :))
tam bi işkenceymiş hergun hergun hiç bu kadar istikrarlı çalışmamıştık :)) eger böyle çalışsaydık kesın şimdiye kadar kendılıgınden kalırdım hamıle :))) valla çook zor oluyor işten gel yorgun yorgun insanın canı hiç istemiyorr ama ne yapçan mecburuz bı yerde bugun bıraz agrım oldu sankı gece çok sıkmışım kendımı wc ye çıkmamak için :KK43: ondan oldu günlerdeee hiç geçmiyorrr yaa :KK43:(

günaydın canım bişi olmaz doktorum da bize ilişkiyi yasakladı son hafta ilişk yok dedi:KK20: :KK20: biz de sözünü dinliyoruz.... bugün büyük gün benim için korkuyorummmm.. adet olucakmış gibi hissetmiyorum hamile gibi de hissetmiyorum ama :44:

evett canımmm büyükkk günn
ne zaman?? test yapçan merak la beklıyorumm seniiii :)) güldür yüzümüzü hadiiii

canım bizde bırakktık gibi oldu yaa o kadar çok çalıştıkki canımız istemiyorr :KK1::KK1:
ayy hadi inşş gelmez o kırmızılar güzel haberler ver bize inşşş:KK16::KK16:

canım çok dinleme kendini..
benim dünden beri resmen adet ağrım var daha çok erken..
göğüs ucu acım gittikçe artıyor ama 14. günden berş böle hamilelik ile alakası varmı bilmiyorumm canımm..
belirtileri kafana takma..

X