Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

sağol canım evet ramel de bana diyo bence hamişsin o kadr seviniyorum ki anlatamam çok sağol tatlım :))) hayatım sıkma canını artık ama... bak bebiş demek istyo ki anne üzülme mutlu ol... mutlu ol canım bebek için

zaten şu an tek tesellim bebeğim o da olmasa ne yapardım bilmiyorum birazda o bana destek verdiğinden mantıklı davranıyorum normalde eskiden olsam ne kavgalar ederdim ama şimdi daha sakinim sadece uyardım ve geçtim o da anladı ve çok üzüldü hiç üstelemedi bile evet sıpa içerde göbekler atıyor :)

gördüm canım sonra tekrar ölçülcek demiştin ondan sordum tekrar :) inşşşşşşşşşşşş tatlı miniğimizdendir :)))) kac gün kadı senin adetine keşke betada isteseydin yaaa ben yarın isticem bakalımmm yoksa bari ümitlenmeme adetimi beklerm :) çatladıktan 10 gün sonra varsa gebelik kana geciyomuş bugün 10. günümm

yerim ben onu yaaa... ısırılacak kadar büyüdü artık ısırabilirimmmmmmmmmmmm isim düşünüyo musun tatlım

geçmez canım yapıp umutsuzluğa kapılmaz en az12gün geçmesi gerekiyoo

Erkenden yapınca çıkmıyor bu sefer gene üzülen biz oluyor anam

yaa o da doğru ama o gün yapıcamm ne çıkarsa çıksın hazırladım kendimi..

biraz sıkıntılı bir dönemdeyim ondan inşallah bunlarda geçer tadını çıkarıyorum zaten düzelir inşallah her şey teşekkürler

inş herşey yoluna girer canım..o karnındaki bebeğin sana en güzel mucizleleri getirir..

canım daha benimde bugünden itibaren 6 gün kaldı bata bakalımmm...çok heyecanlıyımmmm ben ne zaman çatladı bilmiyorum yumrta takibi yapılmadı bana
ayy haddi bakalımm yarında senin içibn heyecann yaşşıcazzzzz

Son düzenleme:
yerim ben onu yaaa... ısırılacak kadar büyüdü artık ısırabilirimmmmmmmmmmmm isim düşünüyo musun tatlım

çınar olabilir ateş olabilir bilmiyorum henüz :) valla bakınca baya bir büyümüş gibi yokk teyzoşuu daha ısırma minnakkk yaaa ağlarsa susturamayız :)

Bende ARTIK YAZMIYCAM KİMSE BİR CEVAP VERMİYORRRRRRR

geçmez canım yapıp umutsuzluğa kapılmaz en az12gün geçmesi gerekiyoo

hadi ya geçmiyor muu (( 10 gün sonra idrarda öğrenen bile çıkmış ama öyle okudum topüklerdenn yarın 11. gün olcak işte vermesemmi betaa hem rezilde olmam bari hekimime

vallahiii yaaa bizemi zor bu bebek yapma işi bilmiorummmm

çevremde ikizleri hatta üçüzleri görünce içim eriyor zormuş gerçekten bu süreçte yaşananlar çok zormuş RAbbim her zorlukta bir kolaylık çıkartır karşımıza diyerek Allah' tan umudumuzu kesmeyerek devam ediyoruz.

benim daha 8-9 gün var yaa gecmiyorrrr günler vallahiii erken yumurtlayıp erken çatladı ondan çıkar mı acaba diyorum ama belirti yok bişey yok bu stres beni öldürecekkk

canım ne kadar zamandır deniyorsun bu benim 8. ayım...gerçekten çok zor ama Rabbim bilir o vermiyorsada vardır bir hayır...inançlı insanlarız şükür..

15-20si arası afedersin sümüksü bir akıntım oldu canım
yapma canım bekle erken daha çıkmazsa üzülecen
çınar olabilir ateş olabilir bilmiyorum henüz :) valla bakınca baya bir büyümüş gibi yokk teyzoşuu daha ısırma minnakkk yaaa ağlarsa susturamayız :)
güzel isimler canım ... tamam o zaman doğsun ısıracam
hadi ya geçmiyor muu (( 10 gün sonra idrarda öğrenen bile çıkmış ama öyle okudum topüklerdenn yarın 11. gün olcak işte vermesemmi betaa hem rezilde olmam bari hekimime

canım belki daha geç yumurtan çatlamış... ya da döllenme daha geç olmuş nerden bileceksn:44:

benim daha 8-9 gün var yaa gecmiyorrrr günler vallahiii erken yumurtlayıp erken çatladı ondan çıkar mı acaba diyorum ama belirti yok bişey yok bu stres beni öldürecekkk

benimde göğüs uçlarımm hala çok acıyorr yaaa 14.günden beri böle..ama dün baya iyi acıodu..
dünden beride adet olcak gibiyimm resmen baskı var hissediyorum...
korkuyorummm :18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…