Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ozturk06 ve isyan123 bayanlar size su catlatma ignesini sorucaktim.. eger bu ay gelirse adetim acaba bir daha ki
aya catlatma ignesimi olsam .. Nedir o ignenin adi bende buradan bir arastirsam ???:26:

canım ben vurulmadım ama ona doktor karar veriyort yumurtanın durumuna göree

canım ben vurulmadım ama ona doktor karar veriyort yumurtanın durumuna göree

anladim isyan123 ... benim buradaki doktorum hersey normalde senin ve esinin diyor.. ben 38 yasindayim
biraz yasimdan dolayi cok telas ediyorum ... yasim gececek diye korkuyorum.. dr umda hersey kendiliginden
olacak diyor..

aslinda kisaca sizlere anlatmam lazim.. ben 2012 haziran ayinda kanal rontgeni cektirdim. dr um
temmuzda hamile kalabilirsin dedi ve kaldimda ... cok mutluyduk esimle .. ancak agustosun sonunda bebisimizin
kalbi durdu.. hicbirseycik yapamadik ve kurtaj yerine ilacla dusuk yaptim.. ancak o donemde gittigim doktor kontorllerde
hersey iyi hersey iyi derken ben regli olamiyordum..3 ay olamadim adet en sonunda doktorumu degistirdim
kasimin 05 inde yeni doktora kontrole gittim adam sok yasadi .. dedi sen nasil yasiyorsun zehirlenmedinnn .. Icimde bebekten bana bagli olan gobek baginin bendeki basi kalmis..Kasim 08 de acil olarak onu aldilar.. normalde 3 ay korunma icin hap
veriyorlarmis ben sadece 1 ay kullandim oda tedavi edici ozelligide oldugu icin.. Doktorumun benden umutlu
oldugu ay aslinda mart veya Nisan ayi.. subat ayi icin belki bir ihtimal Rahim kendi hazir hissederse demisti.
Ben her isimi garantiye alayim diye klomen de kullandim.. ama eger bu ay hamile kalmazsam birde kanallari
acici ve iltihap varsa sokturucu elma yagi veya viks kullaniyim diyorum ..kanallarim rontgende normal cikti ama ne biliyim acaba
diyorum kendi kendime.. simdi bunlari arastiriyorum senin de bir bilgin var mi bu konu hakkinda ???

Bu arada umarim senin de kirmizilarin gelmezzzzz de iyi haberlerini buradan alirim

ya kızlar aklıma birşey geldi . ben ultrasonda muayene olduğumda sol tüpümde yumurtlama olmamıştı. doktor demişti ki sağ taraf çalışmış bu ay. şimdi korktum bir an ya tüpüm tıkanmışsa o tarafta yumurtlama olmuyorsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…