Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bende 4 martta klomen kullandım ve ılk kullanısm 5 gun gunde 1 tane ıctım bır hafta snra doktor kontrole cagırdı ve ıkı yumurtam olusmus bırı 18 mm digeri 20 mm ılıskı tarıhı verdı ve su an beklemekteyım ama bu ay ılk kez cok kasık agrım oldu cok sıddetlıydı yumurtlama tarıhlerının oldugu gunlr sankı adet olcakmısım gıbıydı sımdıde agrı yok ama hem sag hem sol tarafımda batmalar var 2 nısan adet gunum ınsh. gelmez kırmızılar

Buay doktora gitmedim canım doktor herşey normal 3 ay bi deneyin dedi

eşin test yaptırdı mı kuzum ? beni öyle gönderdiler ya 3 ay dene sonra git yine deneyin biraz derkenn en sonunda bu doktorumu buldumm şükürler ki..eşimin değerleri kötüymüş meğer diğer haiiiinnnnn doktorlar hiç istememiştii

Canım benim doktorum hsg filmi istedi benden eşimden de testleri yaptırmamı istedi ve çoook şükür benim tüplerim açık çıktı eşiminde sonuçları çoook şükür iyi cıktı canım

inş gelmezler canımm.kasık ağrıları oluyor bende geeçn ay ilk defa kullanmıştım cok olmuştuu bu ay o kadar olmadı bazen gelip gidiyor sanırım bünyem alıştı inş bebişin seninldir canımmm

Canım benim doktorum hsg filmi istedi benden eşimden de testleri yaptırmamı istedi ve çoook şükür benim tüplerim açık çıktı eşiminde sonuçları çoook şükür iyi cıktı canım
canımm o zman hiç kafaya bile takmayın olurr hsg den sonra kolay oluyormuş diyorlar inş bebişin bu ay gelirrr

kız iğnenin etkisi 10 gün sonra geciyomuş diye yazmışlarr ayyy cok heycanlııııııııııı bence hamişsin içime öyle doğuyoooo

ya canım adete 3 gün kala test yaptım 2. çizgi silikti .bugün tekrar yaptım yok demekki ignenin etkisiyle oyle çıktı moralim berbat . siz siz olun önceden test yapmayın :2::2::2:

canımm o zman hiç kafaya bile takmayın olurr hsg den sonra kolay oluyormuş diyorlar inş bebişin bu ay gelirrr

Canım hsg çektireli 2 ay oldu geçen ay olmadı sanırım cok stres yapıyorum kafama çok takıyorum anlamadım allahım beterinden korusun sen film çektirdin mi canım

inş gelmezler canımm.kasık ağrıları oluyor bende geeçn ay ilk defa kullanmıştım cok olmuştuu bu ay o kadar olmadı bazen gelip gidiyor sanırım bünyem alıştı inş bebişin seninldir canımmm

benimde ilk ay klomen kullanışımda ağrım çok olmuştu ama bu ay yok okadar çok canım dediğin gibi alışıyo demekki bünyemiz

Canım hsg çektireli 2 ay oldu geçen ay olmadı sanırım cok stres yapıyorum kafama çok takıyorum anlamadım allahım beterinden korusun sen film çektirdin mi canım

çektirmedim yaaaa korkuyom da zaten anestezili cektirirm başka türlü olmzz kac ay oldu sizin stres cok etkilşyor yaa

yok canım ikisini de gün içerisinde yaptım . şimdi bizikmkinede ümit verdik iyi olmadı bu çok acele davrandım reglim yarın

tühhh yaaa testmi yanlıştı acaba elinde test varsa birde ilk idrarınla yap bakalım inş bebişin seninledir inş kuzummmm dua edicem senin içinn bugünn

tühhh yaaa testmi yanlıştı acaba elinde test varsa birde ilk idrarınla yap bakalım inş bebişin seninledir inş kuzummmm dua edicem senin içinn bugünn
saol canım bende hepinize dua ettim sabah namazında rabbim burda olmayan herkese nasip etsin .inşallah

tatlım ya test bozuktu ya başka bişey bugün tekrar predictorla yeniledim testi çıkmadı ikinci çizgi. sen regl oldun mu canım

yok canım ikisini de gün içerisinde yaptım . şimdi bizikmkinede ümit verdik iyi olmadı bu çok acele davrandım reglim yarın

saol canım bende hepinize dua ettim sabah namazında rabbim burda olmayan herkese nasip etsin .inşallah

aynen valla bende nicklerinizi tek tek sayıyomm Rabbim isteyen herkrse versin inş...ben kactımmmm öpüyorum hepinizi AEOlunnn

çektirmedim yaaaa korkuyom da zaten anestezili cektirirm başka türlü olmzz kac ay oldu sizin stres cok etkilşyor yaa

Canım bende anestezi ile çektirtdim en temizi o walla git o şekilde çektir uyudum hiç hissetmedim walla ve uyuşturmadan yapılınca hareket edip kastığında işlemi defalarca denenebiliyolarmış canım ihmal etme çektir kurtul hangi şehirdesin sen

hıım son çare canım bütün tedavilerde olmazsa o filmide çektircez artık napalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…