Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kırıldım ama belli etmedim sana iyi bakmamisim demek iyi bakmam lazım dedim üzülme her şey düzelecek duzelmezse de allahın takdiri dedim moral vermeye çalıştım işte. 3 günle canim

cok gecmiş olsun canım..
duzelır ya sende takma kafana
sperm sayısı yuksek cıktımı

canım benim eşimde evitap kullnıyor ama ben onu morfolojiyi düzeltmek için diye biliyorum hakeretlilik içinn keçiboynuzu pekmezi demiş ama bence kürünü yap saracoğlu kürü daha etkili diyor.hiç korkmayınnn 2 ayda toparlar bak göreceksinnn keçiboynuzu kürünü 3 ay boynca yap canımmm

canım sayı yukarıda yazarr milyon diyre ona bak birde en alltta morfoloji yazar o kac? sayınız ve morfolojiniz iyiyse hiç korkma canımmm

Bulamadım canım bilgisayardan giriyor olsaydım foto çekip eklerdim doktor gebe kalmaya az da olsa engel dedi önrmli olan ileri hızlı hareketli olanlar dedi. Bi de hareketsiz sperm çok mus

Bulamadım canım bilgisayardan giriyor olsaydım foto çekip eklerdim doktor gebe kalmaya az da olsa engel dedi önrmli olan ileri hızlı hareketli olanlar dedi. Bi de hareketsiz sperm çok mus

canım onu anladım önemli olan sayı haretli ve morfoloji.bigün müsait olduuğnda resmini yolla bakalım canımm..ayrıca benim eşimin sperm sayısı 106 milyon ileri hareketli yüzde 20 lerde ama morfoloji düşük yüzde 6 cıktı...ürolojideki doktor iyi demişti ama benim doktorum iç acıcı değil ama hamile kalırsın dedi...ürolojideki doktor iyi demişti falan dedimmm doktorumaa oda dediki onlar sadece sayısına bakar biz ise kalitesine bakarız kaliteli spermi az dedi ma hamile kalırsın dedi...bakalım bu 2 . ayım tedavidee olmadı banada aşılama dicek kesinnn Allah tan ümit kesilmez bunada şükretmek gerekir çünkü 1 tane bile canlı spermi bulunmayanlar var eşler bekliyor bir tane olsa gidip tüp bebek yaptırcam diyor..Allahım yardımcıları olsunnn inş hepimizin yardımcısı olsun hiç üzülme yani canım Rabbim ol dedikten sonra her türlü olur..eşine karşıda alttan al erkekler hassas olabilirr idare et canımm...

cok gecmiş olsun canım..
duzelır ya sende takma kafana
sperm sayısı yuksek cıktımı
Sok oldum duyunca bişey sormadım bu kağıttan da anlamıyorum sperm konsantrasyonu sayı mi oluyo . O da 24.6
Onu da sordum canım pekmez daha etkili bilimsel olarak kanıtlanmış dedi bi de kahveyi yasakladı her ikimiz de. 2 ay sonra tahlil tekrarlanacakolmazsa asilama dedi.

Çok sağol canım uzulme dim desem yalan olur güçlü durmaya çalıştım . Onu güldürmek için sabahtan beri sacmaliyorum ama ben üzüldüm ne diyeyim ki. Allah sevdiği kullarini çok uzermis tek tesellim bu

saracoğludaa jkürü diyor..acıklamsını da şöyle yapmıştı mesela kürde sadece 3 dk mıydı 5 dk mıydı ne kaynatılıyor pekmezde ise saatlerce buda etkisini öldürüyor.hatta etkili olsun diye sakınnn fazla kaynatmayın demişti.türk kahvesi mi nescafe mi ? ben içiyom yaa

Tatlim erken davrandım diye dusunyorum.esimede söyledim şimdi insallh vardır da. Bu ığnenin etkisiyle 2 cizgi olusabiliyomys off cok yoruldum ya

o çift çizgi iğneden kaynaklanıyo canım ama 1 hafta kadar bende dün yaptım ama hiç bişe çıkmadı seninle aynı günlerimiz iğnenin etkisi olduğunu düşünmüyorum ben bende bu ay iğne yaptırmıştım ama şuan için negatif benim sonucum yarın başlamazsa kan vereceğim inşallah güzel haberlerini alırız

Aynen canımm hayırlısı olsun buna da şükür ben yine klomene başlıyorum günde 2 tane

niye böyle oldum iğne mi yaptı ağlamak bağırmak çağırmak enerjimi atmak istiyorummmm ama bi o kadar da yorgun hissediyorum kendimi duygularımm karmakarışık mutsuzuummmm neden böyleoldum bennnn

Türk Kahvesi canım ben de çok iciyordum hem de en büyük mutlulugum oydu o da gitti ne icecem simd

Başımdan geçen bir olayı anlatmak istiyorum. Özel hastanede yaşadığım bir olay.

Geçen yaz çocuk sahibi olamamızın nedenlerini araştırmak için dr a gittik. Yaşadığımız yerin devlet hastanesine. Adetimin 2. günü tekrar gitmemi ve kan testi vermem gerektiğini söyledi. Hormon testi yapacaktı. Ama planladığımız gitmedi hiçbir şey ve bir yakınımız vefat etti. Uzak bir şehre cenazeye gittik. Ve yolda giderken stresten, üzüntüden adet oldum erkenden. Eşimle düşündük taşındık 1 ay daha erlemeyelim diye oradaki en büyük ve en iyi özel hastaneye gittik. Dr ile görüştüm durumu anlattım. Tahlilleri istedi. Sonuçları aldık. Dr. bana erken menopoza girdiğimi bir an önce tüp bebek tedavisinie başlamazsak çocuk sahibi olamayacağımı üzerine basa basa söyledi. Çok kötü oldum. Ağla ağla yedim bitirdim kendimi.

Neyse geri döndük yaşadığımız yere. Hemen devlet hastanesine gittim ve sonuçları dr a gösterdim. Oradaki dr da aynı şeyleri söyledi ama bir de şunları ekledi: " ben bu sonuçlara inanmak istemiyorum. Özel hastaneler hep doktorlarına iyi para yatırır laboratuar kısmını önemsemezler, o yüzden tahlillerini burada yenileyeceğiz. Sonuçların farklı çıkacağından eminim." dedi. Ve dediği gibi de oldu. Fsh ım çok yüksekti ilk tahlilde. Sonrasında ise gayet ideal çıktı.

Demem o ki bazen farklı dr lara görünmek gerekiyor.

Biraz sıktım mı sizi ?

niye böyle oldum iğne mi yaptı ağlamak bağırmak çağırmak enerjimi atmak istiyorummmm ama bi o kadar da yorgun hissediyorum kendimi duygularımm karmakarışık mutsuzuummmm neden böyleoldum bennnn

kuzucumm etkilenmişsindir tabii aldıın ilaçlar hormon ilacı kolaymı bünyenin kaldırması..
bebeğimm kıyamam ben sanaaa

Türk Kahvesi canım ben de çok iciyordum hem de en büyük mutlulugum oydu o da gitti ne icecem simd

canım üzüldüm seninde eşinin durumuna..ama evrakçunun dediği gibi azospermi olup ameliyatla birtane sperm bulunsun diye dua edenler var canımm..
şükürki sizin sadece ileri sorunu varmış o da ilaçlarla inş düzelir..olmadı aşılama inş hemen tutar..
ümidini yitirme bebeğimm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…