Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bunu dqha öncede duymuştum...kesinlikle bi doktorda kalınmayacak..güzel bilgi oldu cannım

oyy canımm benimmm...
kuzucumm çok normal dediğim gibi...
direk hormon yüklüyorlar vücuda kolay değil...
bende klomen kullandığım zaman öle olmuştumm...
bebeğimm sabur sabır inş bu ay güzel haberler alalımmm...
bak benim karnım çıktı biliomusunnn...artık kotlarım olmuyor teyzesiiii...
bizimki burdayım dior erkendennn yaaa

caınm iğnedeenn sonra böyle oldum sanki :26::26: oyyy teyzesiiiiiiiiii yesinn mercimeği tatlı kuzucukumuz ee annesi ben artık burdayım dicek tabiii.karnın erken çıkmaya başladıysaa erkek olacak derler kocaman bi göbüşün olcak demektir bu da söyleyimmm

sağlıklı olsunda kuzucumm cinsiyet hiç fark etmez...ama erken belli ederse hep erkek diyorlar kısmet artık canımcımmm..
canım iğneden sonra olmuştur kuzucum doğaldır..
şimdi birde tam çatladı etti derken sende psikolojijk olarak etkileniyorsun doğal olarak yavrucumm..
inş güzel haberlerle gel bebeğimmmm

aynen kuzumm sağlıklı olsun da minişimizz inşşş kuzum yaaa bu ayda olmazsa ara verelim dicem bunaldım yeminlennnnnn

deniiiizz üstündee feneeeeeerrr bir yanaaarr bir dee sönerrrrrrrrrrrrr denizz üstünde feneeerrrr bir yanar bidee sönerrrrrrr kız Öztürk akşama ne yemek yapıyonnn fikir ver

Walla bende bilmiyorum ne yemek yapcağımı yaaa

bende dün az yapmışım yemeği bitti yaaa 2 günlük ypydım iyiydi dün iyi fikir vermiştin hemencik tavuklu patates yaptımm ..aklımdaa şuan mercimek çorbası ve sebzeli bulgur pilavi yoğurt var ama başka ne yapabilirm diye düşünüyoreee

Bezelye yemeği yap canım:) pilav salata yoğurt

Bezelye yemeği yap canım:) pilav salata yoğurt

bezelye evde yok yaa eşim konserve pek yemiyoo aslında alışsa iyi olcak alıyımda yapıyım bayağıdır yemiyorum cok severimmm ben en iyisi mercimekle sebzeli bulgur pilavı yapaaaamm turşu yoğurt falan çıkarırım yeter elhamdülillah bezelyen varsa sen yap hemen oluyo pratikk

2 Gün önce yaptım canım bende bezelye yemeğini bende cok sevıyorum bezelyeyi senin menüde güzel canım yap onları afiyet olsun şimdiden

Benceede zaten işten çıkıp yorgun gidiyorum walla:)

aynennn ağır yemekleri bende hnep haftasonuna saklıyorummm geçen hafta pizza yapmıştımmmm bu haftadaa ıspanaklı kaşarlı bol tereyağlı gözleme yapcammm kac gündürrrr gözleme diyeee sayıklıyomm neyseki az kaldı haftasonunaaa

bencede ağır yemek hafta içi pek olmuyor canım zor oluyor senin adet tarihin nezaman iğne inşallah işe yarar canım bu ay

bencede ağır yemek hafta içi pek olmuyor canım zor oluyor senin adet tarihin nezaman iğne inşallah işe yarar canım bu ay

ayın 8 i yaaa gün aşırı devam ediyoz bu ay adetime kadar devam edicem bırakmıcam doktorum öyle dedi...senin ne zman? iğne vurulmadın dimi ? inş şu iğne işe yaramıştır 3 yumoştan biri tutsa bari

ayın 8 i yaaa gün aşırı devam ediyoz bu ay adetime kadar devam edicem bırakmıcam doktorum öyle dedi...senin ne zman? iğne vurulmadın dimi ? inş şu iğne işe yaramıştır 3 yumoştan biri tutsa bari

benimde 9 nisann canım ben iğne vurulmadım hayırlısı bu ay içinde hiç his yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…