Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Yok canim hala yok 1 seneyi gecti ama hala yok simdi tedaviyi biraktim bitkisel tedaviye basladim bakalim ne olacak..

Anneliğe hasret kalmış ama asla pes etmiyecek bir anne aday adayı 🎀💗👼

Yok canim hala yok 1 seneyi gecti ama hala yok simdi tedaviyi biraktim bitkisel tedaviye basladim bakalim ne olacak..

Anneliğe hasret kalmış ama asla pes etmiyecek bir anne aday adayı 🎀💗👼
benimde bir seneyi gecti inşl tez zamanda bu hasretimiz son bulur

canım klomen doktor kontrolünde kullanılıyor. hormon ilacı faydası kadar zararı da var. kistte yapabiliyor. bu nedenle doktor kontrolünde kullanman ii olacaktır.

canım klomen doktor kontrolünde kullanılıyor. hormon ilacı faydası kadar zararı da var. kistte yapabiliyor. bu nedenle doktor kontrolünde kullanman ii olacaktır.

batın ne zamandı kuzum senın ona gore takıp edecem ıkımızı ben bekledım bekledım yazmadın ozelden kızzzzzz

kuzum 30 gunde bı oluyodum bu ay 32 gune cıktı onun ıcın tam kestıremıorum daha oncede 34 gunde oluyordu ben 21 - 25 nısan dıye dusunuorum batımı yanı .

benimde öyle 30 31 gündü 34 e kadar uzadı bu ay. aynyz seninle bkalm

kızlar günaydın bişey sormak istiyorum doktorunuz klomen bittikten kaç gün sonra sizi kontrole çağırdı

günaydınnn canlarımmmm

ariver ben kontrole gitmemiştim...hamile olduğumu öğrenincd gittim

günaydınnn canlarımmmm

Anladım canım benim doktoruma olan güvenim azalmaya başladı işi ticarete dönüştürüyor gibi geldi bana eşim en başından diyordu ama ben konduramiyordum çünkü onu çok seviyor ve guveniyordum dün hayal kırıklığı oldu davranışları falan. Basından saldı kontrole gel dedi çok soru sorma dedi. Öyle işte.

canım bende eğer öyle düşünüyorsan iyi bir doktora görün..
infiltre konusunda uzaman olsun ama onu araştır özellikle..

bana bundan hiç bahsetmedi merak ettim. eksik bir şey mi yapıyoruz dedim :)

bugün yine yumurta kontrolüne gideceği dua edin bana büyümüş olsun 2gün önce yeteri kadar büyümemiş dedi
günaydınn hadi güzel haberlerle gel.eksik bişey yapmıyorsunuz canım doktorunun insiyatifine kalmış iğne olayı :)
kızlar günaydın bişey sormak istiyorum doktorunuz klomen bittikten kaç gün sonra sizi kontrole çağırdı
günaydınn klomen bittikten 2 gün sonra capırıyoo beni kuzummmm
günaydınnn canlarımmmm

günaydınn bebişkoşummm

özele mi gidiyosunnn böyle ters cevap veren doktorlardan nefret ediyorum merak ediyoz ki soruyozz dimi....kadın doktorlar genelde böyle oluyoo izlenimim bu doktora gittiğimde erkek olsun diyorum vallaa artık ..bayan bi kadın doğumcuya gittmm suratıma bakmadıı salak bi de özel olcakk bak sinirlendim yineee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…