Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

doğudayım kız imkanlar kısıtlıı bi batıya gideydik yaaa bende komşu ile gitcem büyük orası i,mkanlr güzel orda yaptırcam isterse bakalım hyırlısı kaçtım ben öpüyorum AEOLUN

Kizlar 25 mart da adet olmam gerekiyodu test yaptim silikde olsa ikinci çizgi cıktı, ara ara lekelenmeler oldu ama şuan çok şükür gelen giden yok.. kan tahlilini yarin yada c.tesi gunu yaptırıcam, dua edin lütfen inşallah bebeğim benledir

Çok sağol kuzum ya. Zor bi süreç bekliyor bizi ne yapalım her şeye katlanicaz. O güzel duaların için teşekkürler bitanem

selam zeynepcimmmm nasilsin kuzum senin nasil gidiyor bulanti kusma vs var mi ???

benim bu ayda yok galibaaaa

Iyim cnm ablacim saglik olsn bi iki gun snra bi kann daha ver bana gore dusuk bur sonuc degl.bn iyim sadece cok halszm yorgunum bulanti vs yok ama yorgunlk ve uyku cok siddetli yarn doktra gtcm bakalm

Hayırlı olsun canım .

Hadi babaylove insallah kuzummmmm .. insallah seninledir bebisinnnnn

Iyim cnm ablacim saglik olsn bi iki gun snra bi kann daha ver bana gore dusuk bur sonuc degl.bn iyim sadece cok halszm yorgunum bulanti vs yok ama yorgunlk ve uyku cok siddetli yarn doktra gtcm bakalm

Aman iyi olun Isyan ile ikiniz Bol bol uyku tatliskoooo dikkat et kendineeeee

Kizlar dayanamadim bugun test yaptim evde. Daha 4gun var adetime. Test sonucu negatif.

Beklemeliyim sanirim degil mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba kızlar bı sorum olucaktı yanıtlarsanız ok mutlu olurum bu ay bende kılomene baslım dıyorum gende kackere acmı tokmu bıde eczaneden alırken ne dıycam sadece kılomenmı gıramı felanda varmı ılacın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…