Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Canım bende anestezi ile çektirtdim en temizi o walla git o şekilde çektir uyudum hiç hissetmedim walla ve uyuşturmadan yapılınca hareket edip kastığında işlemi defalarca denenebiliyolarmış canım ihmal etme çektir kurtul hangi şehirdesin sen

doğudayım kız imkanlar kısıtlıı bi batıya gideydik yaaa :KK50::KK50: bende komşu ile gitcem büyük orası i,mkanlr güzel orda yaptırcam isterse bakalım hyırlısı :KK16::KK16: kaçtım ben öpüyorum AEOLUN:KK16::KK16:

Kizlar 25 mart da adet olmam gerekiyodu test yaptim silikde olsa ikinci çizgi cıktı, ara ara lekelenmeler oldu ama şuan çok şükür gelen giden yok.. kan tahlilini yarin yada c.tesi gunu yaptırıcam, dua edin lütfen inşallah bebeğim benledir

kuzucumm etkilenmişsindir tabii aldıın ilaçlar hormon ilacı kolaymı bünyenin kaldırması..
bebeğimm kıyamam ben sanaaa:KK54::KK54:

canım üzüldüm seninde eşinin durumuna..ama evrakçunun dediği gibi azospermi olup ameliyatla birtane sperm bulunsun diye dua edenler var canımm..
şükürki sizin sadece ileri sorunu varmış o da ilaçlarla inş düzelir..olmadı aşılama inş hemen tutar..
ümidini yitirme bebeğimm:KK54::KK54:

Çok sağol kuzum ya. Zor bi süreç bekliyor bizi ne yapalım her şeye katlanicaz. O güzel duaların için teşekkürler bitanem :KK54:

Bu arada sonuclarimi Sabah aldim .. Birsey yok kizlar bende bu ayyyy ama halende hastalanmadim
gerci bir gun gecikti daha sanirim bu klomen bende 2.ayda da gunumu sasirtti ..
bhCG degerimi 5.6 gostermis test. 10 dan yukari olunca gebelik + yaziyor yaninda
son durum - negative demis.. ama regl olmazsam bu onumuzdeki cumaya kadar doktorum dediki
gel genel bir kan testi bir daha yapalim hemde bakalim kist vs mi var :KK17:

selam zeynepcimmmm nasilsin kuzum senin nasil gidiyor bulanti kusma vs var mi ???

benim bu ayda yok galibaaaa :KK17:

Iyim cnm ablacim saglik olsn bi iki gun snra bi kann daha ver bana gore dusuk bur sonuc degl.bn iyim sadece cok halszm yorgunum bulanti vs yok ama yorgunlk ve uyku cok siddetli yarn doktra gtcm bakalm

hayırlısı olsun inş yeni döngün bebişini getirir...bende bu ay acayip gerildim bilmiyorum iğneden midir klomenden midiri cok sinirliyimm hormonlarım karmakarışık adet olursam bende ara vermek isticem bakalım doktorum ne dicek altüst oldummm :KK50::KK50::KK50:

ya ben istemedim rahim filmi çekildiği için kullanmadım ben ilk gebeliğimde 6 ay kullandım klomeni sonra 3 ay bekle hsg çekilecek dediler korktum gitmedim sonra hamiş olduğumu öğrendim tabi istenmeyen durumlardan dolayı gebelik sonlandrıldı bu ikinci denemem hayırlısı bakalım strese gerek yok canım dua et

Kizlar 25 mart da adet olmam gerekiyodu test yaptim silikde olsa ikinci çizgi cıktı, ara ara lekelenmeler oldu ama şuan çok şükür gelen giden yok.. kan tahlilini yarin yada c.tesi gunu yaptırıcam, dua edin lütfen inşallah bebeğim benledir

Hayırlı olsun canım .

Hadi babaylove insallah kuzummmmm .. insallah seninledir bebisinnnnn :emir_bebek:

Iyim cnm ablacim saglik olsn bi iki gun snra bi kann daha ver bana gore dusuk bur sonuc degl.bn iyim sadece cok halszm yorgunum bulanti vs yok ama yorgunlk ve uyku cok siddetli yarn doktra gtcm bakalm

Aman iyi olun Isyan ile ikiniz :KK16::KK16::KK16: Bol bol uyku tatliskoooo dikkat et kendineeeee :nazar::nazar::nazar:

Hadi babaylove insallah kuzummmmm .. insallah seninledir bebisinnnnn :emir_bebek:

Hayırlı olsun canım .

Sağolun kızlar gittim bidaha test aldim ondada çıktı, yarin kan testinide yaptircam inşallah,bu ay klomeni 2.kullanisimdi, doktor kontrolu falanda yok kafama gore kullanmistim gunde 2 tane, onun dışında sabah aksam incir suyu kaynatip ictim, belirti adet gunune kadar yoktu sadece lekelenme oldu ve sut kesigi gibi beyaz akinti, dumden beride sag kasigimda ağrı

Kizlar dayanamadim bugun test yaptim evde. Daha 4gun var adetime. Test sonucu negatif.

Beklemeliyim sanirim degil mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba kızlar bı sorum olucaktı yanıtlarsanız ok mutlu olurum bu ay bende kılomene baslım dıyorum gende kackere acmı tokmu bıde eczaneden alırken ne dıycam sadece kılomenmı gıramı felanda varmı ılacın

X