Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım doktora gittiğimde yumurtam yoktu yani kendiğinden çatlamış yani doktor öyle dedi ben iğne falan olmadım sadece ilaç kullandım ama doktorum artık ilaçta kullanmamamı söyledi.
zaten bu ayla birlikte ikinci denememiz daha.Benim adetlerim 37 güne bir oluyor dolayısıyla yumurtalama dönemimi kendi imkanım ile bulmam çok zordu ben tedbir amaçlı doktora gitmiştim adetimin 3. günü hazırlıklı gittim ve tahlil yapmasını istedim ve adet durumumu anlattım oda tahlil sonucu pko sınırındasın dedi ama yumurta takibi yapalım bakalım yumurtların nasıl geliyor çatlıyormu kendiğinden falan falan dedi bu süredede yumurtalarını biraz ilaçla gıdıklayıp büyütelim dedi ve ben öğrendimki yumurtam ortalama 17.gün çatlıyor yani adet tarihimden itibaren 15 ve 25 arası gün aşırı çalışma olması lazım :) 6-7 ay kontrole gerek yok kendi imkanları dene olmazsa gelirsin görüşürüz dedi. bakalım hayırlısı bu ay beklemedeyim kısmet

inşallah hayırlı sonuclar alırsın canım. ben gıttım kontrolume yumurta catlamıs hgc cok dusuktu ama adetını bekle dedı doktor adetımde bugun olması gerekıodu daha olmadım gercı hafıf bel agrısı var ama ..... yarın sabah bı ıdrar testı yapıım dıorum. bakalım hayırlsıı...

4 gün öncesinden yapılan testlerden al canım bence çünkü daha bir gün geçmiş onunla daha saglıklı sonuç alabilirsin benimde bugün 28. günüm 37 güne bir diye düşünürsek çok var daha ama hiç umudum yok çünkü bende ne kasık agrısı ne gögüs büyümesi var aksine hafiften bel agrım var umarım gelmez kırmızılar...inşallah sende hayırlı sonuçlar alırsın canım beklemek gerçekten zor geçmiyor zaman

Kızlar beklemek çok kötü iğneden sonraki 9.Gün ne zaman test yapmam lazım. Ya öyle bişiyki sırf çocuk olsun die ilişki yaşamak istemiyor insan. Siz de ben gibi misiniz ? Esnerken kasıklarınızda batma oluyor mu ? Aşırı gaz karnım 5 aylık gibi duruyormuş öyle diyor iş arkadaşlarım.

yapta inş güzel haberler yaz buraya kuzummm olurmu. merak ediyorum seni çok.

ıdrarda cıkmaz mı yanı sonuc yarın. benım evde vardı tets onu yapıım dıyordum olmazsa kan verırım kanda cıkar demı canım yarın ?

mrb canım. bence belirti arama herkesin farklı oluyo. eğer iş göğüs ağrısı, büyümesi , kasık ağrısı olsaydı ben 1,5 yıldır her ay hamileydim oluruna bırak tatlım ve hep olacak de olumlu düşün inş rabbim bizlerede nasip edecek.

yapta inş güzel haberler yaz buraya kuzummm olurmu. merak ediyorum seni çok.
yazarım canım benım ınsallah guzel haberı yazarımda ne dıcem benım adet olmadan once belım agrımaz normalde acayıp bı bel agrısı var su an anlamadım gıttı ıdrarda yarın cıkmaz dıyor burda bı arkadas kan mı versem acep yarın ?

bend de acayıp şişlik ve gaz var aynaya bakıorum kendı kendıme bıle ınanamıyorum bılmesem tedavı gordugumu kız sen hamılesın heralde dıcem o kadar buyuk karnım ılacların yan etkısı heralde kuzum. bu arada 9 gun erken daha bence adet gununu bekle gecıkırse ertesı gun kan ver. benım 1 gun gecıktı ılk ayımdı klomende yarın kan vermeyı dusunuyorum. hayırlısı bakalım.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…