Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kızlar beklemek çok kötü :KK43: iğneden sonraki 9.Gün ne zaman test yapmam lazım. Ya öyle bişiyki sırf çocuk olsun die ilişki yaşamak istemiyor insan. Siz de ben gibi misiniz ? Esnerken kasıklarınızda batma oluyor mu ? Aşırı gaz karnım 5 aylık gibi duruyormuş öyle diyor iş arkadaşlarım.

canım bence test için 4-5 gün daha bekle derim. evet haklısısn görev gbi olunca ilişki insan istemiyo ama bunlar geçecek ve en kısa zamanda kavuşucaz kuzulara. benimde kasıklarım hep batıyodu canım adet olunca ble devam etti batmalar ve gaz çok oluyodu.

yazarım canım benım ınsallah guzel haberı yazarımda ne dıcem benım adet olmadan once belım agrımaz normalde acayıp bı bel agrısı var su an anlamadım gıttı :KK43: ıdrarda yarın cıkmaz dıyor burda bı arkadas kan mı versem acep yarın ?

canım artık idrarda da çıkar sabah ilk idrarınla yap büyük ihtimal çıkıyo yanılma payı çok az diyolar. ancak sen garanti olsun diye kan testi yaptır ve hemen sonucu al yaz ve hamişim de inş kuzummmm.:emir_bebek: :emir_bebek::emir_bebek: canım bu arada bel ağrısı olabilirmiş tatlımmm

Son düzenleme:
üseniyodum ploklınıge gıtmye yaa :)))) ama gıdıp bı kan verıyımde ona gore adetımı beklerım barı bosa acaba var mı demem :KK43:[/QUOTE
inşallah hayırlı haberler alırsın canım ama bencede sen ilk önce idrar testini yap daha sonra kan testinni yaptır.

canım artık idrarda da çıkar sabah ilk idrarınla yap büyük ihtimal çıkıyo yanılma payı çok az diyolar. ancak sen garanti olsun diye kan testi yaptır ve hemen sonucu al yaz ve hamişim de inş kuzummmm.:emir_bebek: :emir_bebek::emir_bebek: canım bu arada bel ağrısı olabilirmiş tatlımmm

tmm bacılarım ılk ıdrarla bı test yapııımmm bakemmmm :KK70: hayırlsı rabbım ne verırse teslımızzzz . yarın tek cızgıyı gorursemde bole sakin olabilirim inşallahhhh :KK70: :KK35::KK35:

tmm bacılarım ılk ıdrarla bı test yapııımmm bakemmmm :KK70: hayırlsı rabbım ne verırse teslımızzzz . yarın tek cızgıyı gorursemde bole sakin olabilirim inşallahhhh :KK70: :KK35::KK35:

inş kuzum rabbim sabrımızı artırsın ben hep ağlıyorum valla sonuçtan sonra başka türlü rahatlayamıyorum. ama inş senn bu defa yüzün gülsün temiz kalpli arkadaşımmm.

Kizlar bisey sorcam klomenle birlikte uyguladigini kür var mi varsa anlatit misiniz neler yapiyosunuz

canım ben bu ay boştum rahim filmi nedeniyle o nedenle bu ay soğan suyu içtim. tekrar tedaviye başlayınca bal tarçın çörek otu karışımıda yicem. daha öncekilerde kuru incir ve havuç yemiştm ancak pco var bende sanırım incir pcoyu artırıymş o nedenle bu ay yemicemm. benm bu kadar

canım ben bu ay boştum rahim filmi nedeniyle o nedenle bu ay soğan suyu içtim. tekrar tedaviye başlayınca bal tarçın çörek otu karışımıda yicem. daha öncekilerde kuru incir ve havuç yemiştm ancak pco var bende sanırım incir pcoyu artırıymş o nedenle bu ay yemicemm. benm bu kadar

Doktorum benden de rahim filmi isticek sanırım filmi cektirdigin ay tedaviye ara veriyosun. Anestezili mi cektirdin cok tereddut ettim ben :KK43:

inş kuzum rabbim sabrımızı artırsın ben hep ağlıyorum valla sonuçtan sonra başka türlü rahatlayamıyorum. ama inş senn bu defa yüzün gülsün temiz kalpli arkadaşımmm.
canım benımmm sagol ınan yanımda olsan bı sarılırdım sımdı sanaaaaa :KK70: kalpten kalbe yol vardır uzaktanda olsa karsındakının ıyı nıyetını bılırsın der kayınvalıdem hep hakkaten oyle allah hepımızın ıstedıgı hayırlı evlatları tez zamanda versın ınsalahhhhh aminnn

Doktorum benden de rahim filmi isticek sanırım filmi cektirdigin ay tedaviye ara veriyosun. Anestezili mi cektirdin cok tereddut ettim ben :KK43:

canım doktor anestezili çektir dedi ağrı olmasn dedi ama ben bi merkez önerdiler orada ağrısız ve anestezi almadan çektrdm şükr. doktor ara verelim bu ay dedi ilç nedenyle.

X