Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kestım galı ne yapıım canım şimdilik tek amacım adet gelsın gecıkmeden doktorcuguma gıdıyımmmm :KK70:
ewt bide o var dimi olmayacağını anlayınca hemen regl başlasa da tedaviye devam etsem diyo insan ya bence sen yinede bugün bi test yap canım bakarsın rabbimin hikmeti oluverir belirtiler varmı başlayacak gibi mi yani regl yoksa bi yap derim test yine iyi duruyosun valla ben heyecanlandım burda senin adına :18:

inşallah gelecek aya alırsın müjdeni canım:KK16:
bende bundan çok korkuyorum yaa yumoş oluşmazsa diye
pek ümidimde kalmadı nedense sanki bu ayda hamile kalamıcam

taşınmayı istiyorum ama ev bulamıyoruz.
evde de ağır iş yapmamaya dikakt edicem şu regl bitsinde

Korkma canım olur ben klomen kullandığim ay iki tane oldu ama tutmadi

ewt bide o var dimi olmayacağını anlayınca hemen regl başlasa da tedaviye devam etsem diyo insan ya bence sen yinede bugün bi test yap canım bakarsın rabbimin hikmeti oluverir belirtiler varmı başlayacak gibi mi yani regl yoksa bi yap derim test yine iyi duruyosun valla ben heyecanlandım burda senin adına :18:
aksama fln olmazsa yarın sabah ıdrarıyla yapıcam kuzum . valla bencede ıyı duruyorum ben :KK36::KK36::KK36:
regl belırtısı yok ama doktorun umutsuz konusması benı bıtırdı bıde yanımdakı kızın sonucları benımkınden cooook yuksek olunca ıyıce bıtırdım ben bu ayı
:KK43:

allahımmmmmmmmmmmm sen ısteyen herkesle beraberrrr bana da hayırlı bı evlatcık verrrrrr sen rahımsın sen rahmansın senın gucun benım aklımın alamayacagı kadar sonsuz sen ıstersen hepımıze cıfter cıfter verırsınnnnn bız yalnızca sana sıgınırız yarabbelalemınnnnnnn sen gonlumuzdekını ver bızlereeeee aminnnnnnnnnnnnn

aksama fln olmazsa yarın sabah ıdrarıyla yapıcam kuzum . valla bencede ıyı duruyorum ben :KK36::KK36::KK36:
regl belırtısı yok ama doktorun umutsuz konusması benı bıtırdı bıde yanımdakı kızın sonucları benımkınden cooook yuksek olunca ıyıce bıtırdım ben bu ayı
:KK43:
umut fakirin ekmeği demişler canım :KK14:kırma umudunu ama tabi çokta doldurma kendini biliyosun işte neler olduğunu psikolojik olarak benim şimdi çıkmam lazım namazım kaçıyo canım hepimize bol bol dua etcem Allahım tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar versin bizlere sonuçları yaz sabah test yaparsan başlarsada çookk merak ettim hadi görüşürüz tatlım

umut fakirin ekmeği demişler canım :KK14:kırma umudunu ama tabi çokta doldurma kendini biliyosun işte neler olduğunu psikolojik olarak benim şimdi çıkmam lazım namazım kaçıyo canım hepimize bol bol dua etcem Allahım tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar versin bizlere sonuçları yaz sabah test yaparsan başlarsada çookk merak ettim hadi görüşürüz tatlım
grs canm tmm. kız sen hangı sehırdesn burda ezan okunalı cook oluyo ben nerdeyse yatsıya kılıcam bacım :KK70:

bende bu ay klomen kullandım günde 2 tane şuan 15. günüm adetten itibaren dr 11-13-15-17 ilişki verdi hayırlısı kızlar bize dua edin

valla oncesı sonrası bellı olmuyor bence ıgneden sonrakı gunden ıtıbaren gun asırı ılıskı
derım ben ... Catlatıgı zaman oncesınde de spermler orada hazır olmalı sonrasında da olsa
orada olmalılar :KK19:

anladım canım bizde daha ilişki olmadıı işte bu akşam 10da olsun dedi doktorr sonra perşembe cumartesi dye gidiyorr

gittin mi canım ne dedi durumlar nedir merak ettim kaç gündür giremediğim için takip edemedim yazdıysan sonuçları :KK75:

evet canım gittim 14ünde gidebildim yumurtam 13 milimdi ve 1 taneydi. dün gittiğimde 18 milim olmuş ve iki tane oluşmuşş doktor çok güzell dedi ve çatlatma iğnesi vurdu hiç beklemeyelim dedi bu akşam 10a ilişki verdi 2 günde bir olmak üzeree. birde folik asit hapı verdi pregestan diye bir hap verdi yarın başlıcam 10 gün kullanıcam o da bebeğin tutunmasını sağlıyormuş inallahh tutarr hepimiz birbirimize dua edeliimmm :KK16::KK16::KK16:

dayanamadım test yaptım az önce negatif.zaten çizgi çıksa şaşardım.adete 3 gün var
neyse o kadar midem bulanıyor ki kusmuyorum ama ne yesem ne görsem midem bulanıyor.iştah 0
işin ilginci benim belirtiler psikolojik olmuyor genelde bir hastalık buluyorum.bu sefer de ya idrar yolları iltihabı ya da kum dökmeden şüpheleniyorum:26:
bi de cuma sabah yapcam sonra sal gitsin :KK37:

canım daha 3 gün varrr sabırlıı ol adet geçsinn heleee :) inşallah bir hastalığa falan da yakalanmazsınnn hamişş haberini alırıızzzz :KK16::KK16:

aynen insan sabırsız oluyo yaaa. ben şimdi gelde adeti bekleee offf poff yaa 7 nisana kadarr nasıl dyanıcammm :)))) senden haberlerini bekliyorummm canım inş hamişsindirr :KK16:

7 nisan mıııııııı aneeemmmmmm mart ortasındayız ya nisan diyince sanki 1 ay varmış gibi:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:.
sadece bekleme aşaması yavaş geçiyor.öncesi ii

X