Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kestım galı ne yapıım canım şimdilik tek amacım adet gelsın gecıkmeden doktorcuguma gıdıyımmmm
ewt bide o var dimi olmayacağını anlayınca hemen regl başlasa da tedaviye devam etsem diyo insan ya bence sen yinede bugün bi test yap canım bakarsın rabbimin hikmeti oluverir belirtiler varmı başlayacak gibi mi yani regl yoksa bi yap derim test yine iyi duruyosun valla ben heyecanlandım burda senin adına :18:

Korkma canım olur ben klomen kullandığim ay iki tane oldu ama tutmadi

aksama fln olmazsa yarın sabah ıdrarıyla yapıcam kuzum . valla bencede ıyı duruyorum ben
regl belırtısı yok ama doktorun umutsuz konusması benı bıtırdı bıde yanımdakı kızın sonucları benımkınden cooook yuksek olunca ıyıce bıtırdım ben bu ayı

allahımmmmmmmmmmmm sen ısteyen herkesle beraberrrr bana da hayırlı bı evlatcık verrrrrr sen rahımsın sen rahmansın senın gucun benım aklımın alamayacagı kadar sonsuz sen ıstersen hepımıze cıfter cıfter verırsınnnnn bız yalnızca sana sıgınırız yarabbelalemınnnnnnn sen gonlumuzdekını ver bızlereeeee aminnnnnnnnnnnnn

umut fakirin ekmeği demişler canım kırma umudunu ama tabi çokta doldurma kendini biliyosun işte neler olduğunu psikolojik olarak benim şimdi çıkmam lazım namazım kaçıyo canım hepimize bol bol dua etcem Allahım tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar versin bizlere sonuçları yaz sabah test yaparsan başlarsada çookk merak ettim hadi görüşürüz tatlım

grs canm tmm. kız sen hangı sehırdesn burda ezan okunalı cook oluyo ben nerdeyse yatsıya kılıcam bacım

bende bu ay klomen kullandım günde 2 tane şuan 15. günüm adetten itibaren dr 11-13-15-17 ilişki verdi hayırlısı kızlar bize dua edin

anladım canım bizde daha ilişki olmadıı işte bu akşam 10da olsun dedi doktorr sonra perşembe cumartesi dye gidiyorr

gittin mi canım ne dedi durumlar nedir merak ettim kaç gündür giremediğim için takip edemedim yazdıysan sonuçları

evet canım gittim 14ünde gidebildim yumurtam 13 milimdi ve 1 taneydi. dün gittiğimde 18 milim olmuş ve iki tane oluşmuşş doktor çok güzell dedi ve çatlatma iğnesi vurdu hiç beklemeyelim dedi bu akşam 10a ilişki verdi 2 günde bir olmak üzeree. birde folik asit hapı verdi pregestan diye bir hap verdi yarın başlıcam 10 gün kullanıcam o da bebeğin tutunmasını sağlıyormuş inallahh tutarr hepimiz birbirimize dua edeliimmm

canım daha 3 gün varrr sabırlıı ol adet geçsinn heleee :) inşallah bir hastalığa falan da yakalanmazsınnn hamişş haberini alırıızzzz

aynen insan sabırsız oluyo yaaa. ben şimdi gelde adeti bekleee offf poff yaa 7 nisana kadarr nasıl dyanıcammm :)))) senden haberlerini bekliyorummm canım inş hamişsindirr

7 nisan mıııııııı aneeemmmmmm mart ortasındayız ya nisan diyince sanki 1 ay varmış gibi.
sadece bekleme aşaması yavaş geçiyor.öncesi ii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…