Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

hosgeldın canım buyurrrr:) ilk ayın mı klomende ne kadrlık evlısın yas kac anlat kendını bıraz ...
hoşbuldummm biraz geç oldu cevap ama giremedim kaç gündür misafirlerim vardı yatılı vs herneyse ben 10 aylık evliyim canım hiç korunmadım ama bende pko var 2 ay önce serophene kullanmıştım şimdi klomen kullandım 2 yumurtam büyümüştü cuma kontrole gittim ama biri 25 diğeri 26 mm olmuş dr um ovitrelle yaptırdı ve normalde 36 saat sonra ilişki öneririm ama büyümüş her an çatlayabilir bu gece başlayın dedi iğneden bi sonraki gün kasıklarımda ağrı oldu ama şimdi hiç bişe yok off beklemek ne zor bu arada yaşım 27 Allahım biran önce doldursun kucaklarımızı bu arada cevabın için teşekkürler

dayanamadım test yaptım az önce negatif.zaten çizgi çıksa şaşardım.adete 3 gün var
neyse o kadar midem bulanıyor ki kusmuyorum ama ne yesem ne görsem midem bulanıyor.iştah 0
işin ilginci benim belirtiler psikolojik olmuyor genelde bir hastalık buluyorum.bu sefer de ya idrar yolları iltihabı ya da kum dökmeden şüpheleniyorum:26:
bi de cuma sabah yapcam sonra sal gitsin

beklenen adetın ne zaman kuzum ? maasallah guzel buyumus yumoslar benım bı yumos vardı 19 mm adetımde bugun olması gerekıyor olmazsam bugun yarın test ypıcam ınsallah bakalım hayırlsıı .....

beklenen adetın ne zaman kuzum ? maasallah guzel buyumus yumoslar benım bı yumos vardı 19 mm adetımde bugun olması gerekıyor olmazsam bugun yarın test ypıcam ınsallah bakalım hayırlsıı .....
ayy inşallah gönlüne göre versin rabbim hayırlı haberler verirsin inşallah tatlım benim bat 26 yada 27 si daha çok yeni yani 4 gün oldu ovitrelle yaptıralı ama çok karışık duygular içindeyim bi yanım çok umutlu bi yanım hiç oralı değil

sen o hıc oralı olmayan yanınla takıl canım kafana takma kı buyutme goxunde. bak ben evde oturup dusundugumde kafayı yıcek gıbı oluyorum ama dusunmedıgım zaman dısarı cıktıgım zmn daha ıyı hıssedıorm kendımı kamd olsn . ama hergun gezecek yerde bulunmuyo maalesef senın ihtimal benden daha cok yumos sayın fazla bak ılk aymı bu canım?

yok canım ilk ay değil hiç korunmadım evlendiğimden beri ama ilacı 2. kez kullanıyorum ovitrelle i ilk defa yaptırdım ama bu ay hormon testleride normal herşey temiz görünüyo gerisi rabbime kalmış bide dr um iki yumurta da yakın birbirine ikisi birden çatlayıp tutabilir ikiz ihtimali var bilginiz olsun dedi sen niye hala test yapmadın canım nasıl duruyosun ben bi 10 gün geçsede testlere dayansam diye bekliyorum

ayy ınsallah ıkız olur saglıkla sıhhatle ıkısı aynı anda cıkmıs olur aradan kzuum ben ıgneden 8 gun sonra pregesteron testı ıcın gıttım doktorum hgc de ıstemıs yumurta catlamıs ama hgc 3.72 cıktı doktorum hıc umutlu konusmadı benımde pek umudum olamdıgı ıcın bu ay beklıyorum ıste. ben aslında adet olmayı beklıyorum hastaneye gıdıımde ılacıma baslıyım tekrar dıye bu ay doz artacak yumos sayısıda artar sneın ılk ay yumurta catlamasına ragmen olmadı demı bebek

yok canım benim ilk ay yumurtam çok büyümüştü ve çatlamamıştı iğnede yapmadı dr çünkü 36 mm olmuştu iğne yaparsam kist halinde oldugu için daha da büyütür ve patlar dedi ki onun yanında patlayan bi kist vardı zaten baya sıkıntı çektim o ay yine öyle olur sandım ama çok şükür bu ay biraz umutluyum bende aslında yarın 21. gün progesteron a baktırsammı diye aklıma geldi ama dr bişey söylemedi peki progesterona bakarken neden hcg istedi varsa çıkabilirmiymiş ki yoksa değere göre çatlama olup olmadığına mı bakıyo

sizin doktorunuz ne iyimiş progeston fln istiyor.bnden öyle bişey istemedi bile ..

sizin doktorunuz ne iyimiş progeston fln istiyor.bnden öyle bişey istemedi bile ..
yok tatlım benim dr um da istemedi ben 21. gün bakıldığını biliyorum çatlama olmuşmu olmamış mı diye o yüzden kendim düşündüm gidip baktırsammı acaba diye ama bazı dr lar var herşeyi inceliyo gayet başarılı takip yapıyolar oda şansa birazcık

progsteron degerıne gore anlıyo catlayıp catlamadıgını yanıda da hgc ıstemıs ne durumdayım dıye. benle bırlıkte bı bayan daha vardı hastanede onun 7. gun hgc sı 13.78 cıkmıs haftaya yıne gel demıs doktor karsılastıgımız gun ıste tekrar kan verdı kız gebeydıııııı onun sonucuna bakınca benımkı cooook dusuk onun ıcın bu ay beklemıyorum ben. doktorumda catlamıs ama .... dedı eee dedım adetını bekleyelım bakalım dedı .

hmmm anladım canım ben progesterona bakıldığını biliyodum ama yanında hcg istendiğini ilk defa duydum o yüzden sordum ama benim çatlatma iğnesi 16 yada 17. gün yapıldı çünkü 13. günde küçüktü yumurtalar 4 gün sonra bakalım dedi ve büyümüştü o gün yapıldı kafam karıştı bu durumda olmuşsa bile geç döllenme mi sayılacak ayyy ne zor ne karışık işler normal yolla hamile kalanlara anlatıyorum boş boş bakıyolar böyle takip makip olmadığı için tabi onlarda

hahaha tok acın halınden anlamaz anlatma bos yere onlara heheeee
şimdi senin igne 17. gunde yapılsada yumosun catlamsı dollenmesı embrıyonun olusması herkeste nasıl oluyorsa ole olur . demekkı senin yumurtan gec catlıyo herkesın aynı gunde olmuyo adetlerın kac gunde bır oluyo muhtemelen 30 gunu asıyo demı ?

yok canım tam 30 günde oluyo ama bu ay ovitrelle öyle olunca tam bat ı kestiremiyorum da inşallah çatlamıştır da oluverir tabi bu ihtimalin yanında çatlamayıp kiste de dönüşmüş olabilir ki o ihtimali düşünmek bile istemiyorum

o şansta bna denk glmemiş :).ben zorla iş yaptırıyorum bnm doktora o kadarda para veriyorum heray

o şansta bna denk glmemiş :).ben zorla iş yaptırıyorum bnm doktora o kadarda para veriyorum heray
benim ilk gittiğim dr da öyleydi canım artık eşim sinirlendi babasının hayrına bakıyo gibi bu nasıl muamele dedi sonra değiştirdim şimdiki dr dan çok memnunum bi araştır başka bi dr dene bence

allhın ıznıyle catlar canım ıcını ferh tut. klomenı kac adet kullanmıstın bu ay ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…