Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım doktor anestezili çektir dedi ağrı olmasn dedi ama ben bi merkez önerdiler orada ağrısız ve anestezi almadan çektrdm şükr. doktor ara verelim bu ay dedi ilç nedenyle.

Kızlar bende çektirdim daha önce rahim filmini korkmayın anesteziye hiç gerek yok birde film sonrası korunmanıza gerek yok benim doktorum aksine korunmama mı söyledi rahim filmi sonrası hamilelik daha yüksek oluyor

canım çok şükür sonucum temiz tüpler açık ve rahim de problem yok dedi rabbime şükürler olsun
ayy yazıyım yazıyım dıyorum baska seylere takılıordum. ohhhh massallah maasallahhh gerısı gelır ınsallahhhhhhhhh canın yandı mı kuzum ? benım klomenle ıkı ay olmazsa eger fılm dedı doktorum.

Kızlar bende çektirdim daha önce rahim filmini korkmayın anesteziye hiç gerek yok birde film sonrası korunmanıza gerek yok benim doktorum aksine korunmama mı söyledi rahim filmi sonrası hamilelik daha yüksek oluyor
sen ne zaman cektırdın canım fılmı. neden daha yuksek oluyo gebelık acaba dedı mı doktorun ?

sen ne zaman cektırdın canım fılmı. neden daha yuksek oluyo gebelık acaba dedı mı doktorun ?

Ben çapada radyomar merkezinde çekildim . Hafif bir yapışıklık olsa bile verdikleri ilaç o yapışıklıkları açıyor ve film sonrası ilk 6 ay hamilelik çok yüksek

İkinci klomen kullanmam dada hamile kaldım ama maalesef 8 haftalıkken kalbi durdu. Bir hafta öncende kürtaj olmak zorunda kaldım

evet film sonrası gebelik şansı artıymş çünki az da olsa tıkanıklık varsa açılıyrmş. canm benm doktrm bu ay ilç vermedi ben ilç kullnmadn yumurtam gelşmiyo pcolym ben o nedenle bu ay vermcm dinln dedi. filmde kullanılan ilcn etksnden dolayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…