klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

valla çok güzelmiş hem kıpır kıpır hemde fıkır fkır yani nerdeyse kalkıp oynayacağım okadar mutluyum vallahi

Nimet çok sevindim iyi kist felan değilmiş güzel haberleri almak için o kadar sancıyı çekişsin inş eşinde de bir problem yoktur bu ay tutsun artık bebiş bende Dr dan çıktığım zaman aynı sana soylediklerini banada söylemişti havalarda uçmuştum seni çok iyi anlıyorum hayırlısı olur inş. Bende dün klomeni içmeye başladım akşam 2 tane 11 Nisan'da randevum var bakalım ne diyecek Dr

baktım ınt.sonuc yok koymamıslar hastaneyi aradım gelip dr dan ögrenmeniz lazım dediler dr degerlendircekmiş.randevu alın gelin dediler randevuyu pazartesi vardı aldım bende pazartesi ögrencem aman kan verdim yaa bu ay da bosa gitti pek üstune düşmüyom.sonucu ögreniyimde acele etmiyorum.neyse pazartesi söylerim ögrenince

valla çok güzelmiş hem kıpır kıpır hemde fıkır fkır yani nerdeyse kalkıp oynayacağım okadar mutluyum vallahi

kalk kız hadi oynayalım.. hadii kızlarr herkes ayağa.. hayydeeeee....

bu arada aslında hiiiç iyi değilim. kocamla aram çok gergin. böyle buuuz gibi rüzgarlar esiyor aramızda. ben çok alınganım. anlayışa ihtiyacım var. ama bizimkinin arasıra böyle ö..zlüğü tutuyor. burada unutuyorum sıkıntıları kızlar. hayde kalkın halayaa :)) liiiliiiiiilliiiiiii

inşallah canım inşallah allahım yüzüme bkar inşallah ben canımı sıkmıyorum sende sıkma bak ohhhhhhhh

aman ne saçmaa bu yaa... sonucu öğrenmek için kaç gün beklee...insanları zorla özele yönlendiriyorlar

ayyy kız sıkma canını düzelir yatağa girince bizde öleyiz ama yataa girince bütün buzlar eriyip gidiyo ne varsa artık o yatakta

:))) AHHH canııımmm...olsun olsun.. bikaç güne kalmaz. tüm yurtta güneş açacak.

açsın artık da akşamları çıkalım gezelim anasını satayım bu ne içerde otur otur nereye kadar korkuyorum bi gün yumurta çıkartacam die

Son düzenleme:
senle benım durum cok benziyor birbirine sen adetliyken utrasyona girdin mi dunde sormustum sana cevap yazmadın

ayyy kızz görmedim. bazen bizimkinin telefondan bakıyorum gözümden kaçmış. kusura bakmaa cano.. evet bir kere adetliyken vajinal ultrason çekmişlerdi. ıyyy çok kötüydü yaa.. ama o zaman bebek düşünmüyordum. adetim çok ağrılıydı onun için gitmiştim canım. sana niye çektiler?

aman ne saçmaa bu yaa... sonucu öğrenmek için kaç gün beklee...insanları zorla özele yönlendiriyorlar

aslında bana carsamba sonucu dr dan randevu alın ögrenin dediler ama benim dün rapor du ilactı o tarafa gidemedim iki hastane birbirine zıt yerdeler.normalde ben zk da tedavi göruyorum oraya o testti yaptırmaya gittim.baska bagım yok sonucu ögrenince gitmem bir daha int.görseydim dr gitmicektım ama neyse görmek lazımmış....cok ilgilencekler yaa

Iki gündúr güneş yok burda yaa.insanın ici kararyr

orası neresidir ki ? dün burda da yağmurluydu ama bugün çok şükür güneş açtı. ayy yeter zaten artık havalar güzel olsun. yürüyüşe çıkalım. zayıflayalım.
bu arada bizimki bana plates seti almış kızlar. çok manidar değil mi? üzülsem mi sevinsem mi bilemedim :))

inşallah canım inşallah allahım yüzüme bkar inşallah ben canımı sıkmıyorum sende sıkma bak ohhhhhhhh

Çatlak sıkmıyorum artık canımı şimdi sabırsızlıkla Dr gideceğim günü bekliyorum. Allah'tan umut kesilmez bunu bir kez daha anladım dün nasıldın birde bugün nasılsın:)))

yaa hsg sonucunu almaya gitmem lazım. ama ayaklarım gitmiyor. nedendir ki? çektirmeye giderken bile böyle olmamıştım

Çatlak sıkmıyorum artık canımı şimdi sabırsızlıkla Dr gideceğim günü bekliyorum. Allah'tan umut kesilmez bunu bir kez daha anladım dün nasıldın birde bugün nasılsın:)))

he ya şu son 3 günü hatırlamak istemiyorum kesin ben bu ağrıdan ölürdüm diyodum o kadar müthiş bi ağrı idi şimdi çok şükür allahıma iyiyim

canım adetliyken incileri sayıyolar sonra pco varmı diye testlere ekliyolar bende yokmus butun testler yapıldı ama benim gene kafamda acaba var yani onun için sordum. arastırdıgım kadarıyla pco olan biri adetliyken ultrasyona giriyor ve bir suru incileri gözukuyor sonra bunlar cok oldugundan buyurken birbirlerini engelliyomuş bastırıyomuş ve yumurtalar zor buyyuyor yada buyumuyomuş gibi yani o baskıdan kurtulan buyuyor 1 2 yumurta oluyor ve catlıyor ama kurtulamazsa arkadaslarındann buyuyemiyor gibi biliyorum kızlar siz ne biliyosunuz paylasalım bilgilerimizi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…